Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane skarga na admiNA


PachaAllaha

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick: SmierdzacaPachaAllaha
Nick oskarżonego: Elajtowy ONETAPDEAGLE.exe,
IP/SID oskarżonego:
Godzina i data zdarzenia:
Mapa: DD2
Screeny/demo:
Opis sytuacji: Dostaje bana za niby utrudnianie gry, gdy nic nie robilem. Pomijam juz fakt ze bez zadnych ostrzezen, upomnien itp. Byla to moja pierwsza (moze druga) runda po wejsciu na serwer. Admin dodatkowo w przeciwnej druzynie, wiec nie wiem co takiego mogl "widziec", chyba jedynie u@.

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pana ŚmierdzącaPachaAllaha.

Owszem, po raz kolejny pozwolę sobie uświadomić Twą osobę iż dostałeś Bana za "Utrudnianie Gry" czy przypadkiem gdy biegałeś na Midzie z MP5, to zasłaniałeś graczowi pole widzenia - gdy on, namierzał z AWP do człowieka ? Biegałeś lewo i prawo, zasłaniając mu (Scope?). Owszem, równie dobrze wiesz że tak było, to nie pierwszy Twój wybryk - to że napisałeś skargę, to pozwolę przytoczyć sobie to iż jesteś cały czas na celowniku. 

Oczywiście, dostałem informacje na @u o utrudnianie gry przez Twą osobę, gdy zobaczyłem na Spec' Twoją grę, nie pohamowało mnie - by nadać Ci karę w wysokości 5 minut, gdyż nie zdarzyło się to pierwszy i ostatni raz. (Nie mówię już o zasłanianiu i blokowaniu, ale o innych afiszach Twych akcji)  
Będąc Adminem, od ostatniej skargi gdy została odrzucona, szukasz dziurki w całym  by Tylko mnie "Zgnoić" by Ci się udało. Piszesz cały czas na u@ że jednakże Moje czyny względem Ciebie, są surowe. Tylko że Twą osobę ukaram raz na jakiś czas, a innych traktuję tak samo jak Ciebie - a dostają więcej, bo robią to nagminnie, więc uszanuj mą decyzję co do karania *Względem regulaminu. 
Może i jestem świeży na Tym serwerze, ale już miałem styczność ino nie raz z Takimi sytuacjami, skoro bym Cię przepuścił nie zważając na u@ i ludzi którzy piszą Twoje zachowanie, nie miałbyś skrupułów by robić to dalej. 

Tyle mam do napisania, co do Twej osoby - Jestem nastawiony, tak samo jak na każdego gracza i mimo wszystko nikt nie ma upustów - ponieważ wtedy by wybuchł chaos, tak jak na serwerze BEZ Admina. :) 

 

b_560x95.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Brak dowodów oraz czasu zdarzenia.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie