Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Rival 300


sNaxi ;3

Rekomendowane odpowiedzi

Może myszka nawet ładnie wygląda i jej parametry są spoko. Ja jednak poradził bym ci coś bezprzewodowego. Kabel znacznie spowalnia ruchy myszką. A co zrobisz, jak przeciwnik będzie nisko i braknie ci kabla? Takie sytuacje się zdarzają!

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Zapraszam wszystkich na nowy serwer JailBreak CS:GO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może myszka nawet ładnie wygląda i jej parametry są spoko. Ja jednak poradził bym ci coś bezprzewodowego. Kabel znacznie spowalnia ruchy myszką. A co zrobisz, jak przeciwnik będzie nisko i braknie ci kabla? Takie sytuacje się zdarzają!

 Nie boje się o brak kabla, I wygodniej mi grać na przewodowej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może myszka nawet ładnie wygląda i jej parametry są spoko. Ja jednak poradził bym ci coś bezprzewodowego. Kabel znacznie spowalnia ruchy myszką. A co zrobisz, jak przeciwnik będzie nisko i braknie ci kabla? Takie sytuacje się zdarzają!

Bez obrazy kolego ale gadasz glupoty :D jesli chcemy grac fajnie i profesjonalnie to tylko kabel, kolejna rzecza jest cos takiego jak Mouse cord management system(niedouczonym polecam sprawdzic bajer bo uzywam cos takiego z razera ofc i nie wyobrazam sobie gry w FPS oraz inne bez tego cacuszka <3) a sam uzywam Rivala 300 Fade i powiem ci ze spoko i polecam, z tym ze jak masz stara wyjechana podkladke to szykuj kase na nowa...podkladki przy normalnym codziennym uzytku powinno sie zmieniac co 2 lata, jak nie mniej :) ja mojego QCK+ mialem 7 lat i strasznie mi laser skakal na nim..denerwowało mnie to nieziemsko i szukałem winy, okazalo sie ze myszka posiada tak czuły laser ze musiałem kupic nowa podkladka z Roccata model TAITO sredni size..:) banie wchodza cud miód malina :) ci co graja ze mna na 4 maps wiedza to doskonale xD hehe pozdro i ewentualnie zastanow sie na zowie EC-2 czy jakos tak, ta sama półka :) tylko ze ZOWIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Hyde ParkOfftopic"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie