Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane VR? co wy na to?


KillinG_SprEE

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. tylko zostawiam linka zeby było jasne o co mi chodzi :) podzielcie sie swoimi myslami co myslicie na ten temat i czy jestescie gotowi na skok w technologi :) 

 

https://www.youtube.com/watch?v=H3p6HbiwXRY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci powiem mordko ty moja że to fajny gadzet. ale w huj kosztuje i na razie nie jest kto wie jak popularny.

Wiec jeżeli jesteś Zawodowym graczem lu masz kasy od huja i nie masz na co wydać to jak najbardziej :)

Natomiast jak nie jesteś zbytnio przy kasie poczekaj za rok cena spadnie 

( Moja Opinia )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak, jestem po zakupie owego VR co jest tematem tutaj, moje wrażenia mega pozytywne, spodziewałem sie lipy albo szmiry za 2000zł(bo jeszcze kamerke do konsoli musiałem dokupic oraz ps4 move) ale jest mega, wiec w skrocie sa 2 tryby gry, w zaleznosci czy mamy doczynienia z gra pd VR(polecam Driver Club, Batmana, Tomb Raidera najnowszego,RIGS czy innych pare dobrych tytułów) czy badz tez normalny tryb bez obsługi ktory wyglada jakbysmy byli w swojej prywatnej sali kinowej! :) czyli mamy wielki, sredni czy maly obraz przed soba(sami regulujemy co chcemy i jak chcemy co mnie cieszy bo do filmów np w full HD ktore odpalam z serwera NAS synology jest mega przydatne gdyż oprócz full HD mam rowniez jakość nizej czyli 720..:) no i normlane gierki gdzie jak mowie ogladasz sie w lewo i prawo czy za siebie masz ciemno, a obraz tylko przed soba, bede próbował to podłączyc pod PC, bo mozna, mozna rowniez pod XBOXA co jest kolejnym MEGA + ale w tym wypadku - jest taki ze gramy tylko na sali kinowej gdyz do wylapywania ruchu w grze potrzebna jest kamera ktora dziala na zasadzie move, kto mial ps3 z pałeczkami move wie o co chodzi :D, nie powiem ze czekam na konkretne tytuły bo kazda gierka to koszt rzedu  250-300 zł gdzie no nie moge sobie pozwolic odrazu na biblioteke tego :) bede kolekcjonowal tytuł po tytule, jak bedzie oczywiscie czas bo gdy zakładam to na glowe i oczy to powaznie inny wymiar swiata..jest to moim zdaniem napewno skok w technologi i to bardzo udany:) jestem juz ciekaw konsoli PRO, gier w 4K na to chodz to nie ma obsługi poki co 4K ale i tak bedzie super grafika, nie mowiac o tym ze kolejne updat'ey zrobia swoje, wiele zmienia, a kolejna wersja googli co mam nadzieje nie nadejdzie za szybko podbije napewno rynek! :) to tyle ode mnie, pozdrawiam i polecam! :) kto ma mozliwosc brac i nie żałować ani jednego centa bo naprawde nie ma czego! :) pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Google Cardboard.

Są to VR-ki z tektury, więc kosztują grosze.

W opakowaniu mamy odpowiednio pozaginaną tekturę, magnes i 2 soczewki.

Wkładamy smartfona i gramy!

Magnes na lewym boku służy do klikania.

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Zapraszam wszystkich na nowy serwer JailBreak CS:GO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Hyde ParkOfftopic"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie