Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane skarga na adminow


PachaAllaha

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick: SmierdzacaPachaAllaha
Nick oskarżonego: Elajtowy ONETAPDEAGLE.exe, Nayebany
IP/SID oskarżonego:
Godzina i data zdarzenia:
Mapa: DD2
Screeny/demo:
Opis sytuacji: Wreczaja bany za respa, gdy gracz nie przebywa na nim. Zamiast ostrzezenia, kicka odrazu daja bana.

Dla doksztalcenia sie,

resp = respawn, miejsce gdzie rodzisz sie na poczatku kazdej rundy
 
 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, otóż Panie SmierdzacaPachaAllaha Pomijając fakt iż jest Pan graczem Tokstycznym, były też czasy w których nie mając Admina, spoglądałem na Twoją grę. Zaczynając od Flashowania Swoich Teammatów, zakańczając na siedzeniu na respie do końca mapy. Dość długo patrzyłem na Twoje siedzenie, jak i zacząłem ostrzegać - po 2 rundach, stwierdziłem iż nie przemówiłem do rozsądku i dostał Pan Bana na 5 minut, owszem być może zadziałałem pochopnie, ale Ostrzeżenia były w formie @_say Terro Resp do 1:30" Czyż nie? Tak nie było? Nie jestem pewien czy na Demku z danej mapy, będę mógł zobaczyć co pisałem na @_say, ale jeśli będzie taka możliwość wstawię tutaj.  Bądźmy ludźmi Panie SmierdzacaPachaAllaha, Nie pierwszy i nie ostatni taki wybryk, każdemu się może noga powinąć. Wchodząc po Banie do gry, napisałeś do mnie na u@ "Doszkol się co to jest Resp". Doszkolony jestem, ale skoro cośma mi dać większą wiedzę to aj owszem się doszkolę. 

Pozdrawiam, Admin Elajtowy DD2.

b_560x95.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z regulaminem naszego serwera Only DD2 Classic, Admin może nałożyć karę na danego gracza na 5 minut za przebywanie na respie TT dłużej niż do 1:30 :)

 

A co do naszego na Nayebany, to nie jest on od godziny 11:20 ponieważ zrezygnował. Więc raczej on nie mógł karać banami, bo flagi admina zostały mu odebrane. 

 

Ban jak najbardziej słuszny, bo ostrzeżenie macie że tak powiem "w dupie" i je lekceważycie ;) 

Jedynie ban może wam przetłumaczyć do rozumu :)

 

Jeśli nie zapoznałeś się jeszcze z naszym regulaminem oraz tabelą kar, to zachęcam Cię do zapoznania się :)

 

 

 

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie udział w dyskusji :) a wiec jestem adminem na 4MAPS i powiem ci kolego ze ja tez odrazu daje baniki! wiesz czemu??? BO JAK SIE WAS PROSI, TLUMACZY I GROZI NA S@ TO JAK GROCHEM O SCIANE!!!! KUMASZ? I NIE WAZNE ZE NIE BYLO GO NA RESPIE! MA ATAKOWAC A NIE SZLAJAC SIE PO MAPIE I SZUKAC SKARBOW ALBO MYSLEC O NIEBIESKICH MIGDAŁACH I UCZYC SIE CHODZIC NA KLAW A NA MYSZCE ROZGLADAC! BO MY DOSWIADCZENI GRACZE, ZAROWNO JAK ADMINI NIE MAMY CZASU NA WASZE HUMORKI I WIDZI MI SIE! TO MA BYC GRA, PRZYJEMNA GRA A NIE WKURWIENIE PRZEZ TAKICH NIEOGAROW JAK CI KTORZY TUTAJ PRZYCHODZA, ROBIA BURDY A POZNIEJ SIE SKARZA NA ADMINOW! :) to tyle w skrócie, napisane duzymi literami by do kazdego z was dotarło ze CS to nie gra w karty! tylko gra zespolowa polegajaca na ATAKU! jak i OBRONIE!!! a jak ci sie nie podoba to idz na klocki lego! :) siema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Skarga odrzucona.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie