Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Las samobójców (The Forest 2016)!


ShadoOw

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę nie wiem, czemu czuję rozczarowanie. Od początku było pewne, że Las Samobójców to produkcja celująca w kinowe puste okno, z rozpoznawalną twarzą mającą przyciągnąć do kas biletowych. A jednak wyszło jeszcze gorzej, niż przypuszczałem, że wyjdzie.


kSsY6Ce.jpg


Jest taki okres w roku, kiedy kina wypełniają się dramatycznie złymi filmami. Pomiędzy styczniem i lutym widzowie są atakowani tandetnymi horrorami, jeszcze gorszymi horrorami walentynkowymi, fatalnymi komediami i okazyjnie filmami akcji, które powinny być od razu wydawane na płytach DVD i Blu-ray.


Mój problem z Lasem Samobójców jest dosyć prosty – to nie jest horror!


Jasne, mamy umorusaną błotem bohaterkę, która biega od drzewa do drzewa, dysząc i nerwowo rozglądając się dookoła. Mamy azjatyckie dziewczyny, które mogłyby straszyć widza, gdyby nie dziesiątki wcześniejszych razów, zebranych z Klątwy, Kręgu i innych im podobnych. Las Samobójców to bardziej zbiór startych sposobów na wystraszenie widza, niż horror per se. Film przypomina materiał puszczany studentom szkół filmowych, niż produkcję, która posiada własny przekaz i własny charakter.


Nie ma absolutnie żadnych szans, aby Las Samobójców was wystraszył. Nie ma żadnych szans, aby banalny scenariusz zrobił na was wrażenie. Film jest nudny. Jest sztampowy. Banalny i do przewidzenia. To od samego początku do samego końca niskobudżetowa produkcja, której większość budżetu została przeznaczona na to, aby zaprosić na plan telewizyjną gwiazdę.


KXT5A2s.jpg


Nikogo nie zdziwi, że Natalie Dormer to najbardziej solidny punkt rozczarowującego filmu. Nawet pomimo tego, że aktorka wypada zupełnie nienaturalnie w nowej roli. Pasuje do konwencji jak pięść do nosa. Mimo tego, nie sposób nie czuć do niej sympatii.


Las Samobójców posiada jednak pozytywną stronę.



Film nosi w sobie drobny walor edukacyjny. Produkcja opowiada o autentycznym miejscu. Tytułowy las naprawdę istnieje i znajduje się w Japonii. Co roku samobójstwo popełnia w nim od 50 do 100 osób. Pomimo patroli władz, a nawet opłacanych przez Yakuzę pachołków, olbrzymie połacie zalesionego terenu wciąż wołają do siebie kolejnych Japończyków, chcących skończyć ze swoim życiem.

Autentycznie przerażające.

Krótki opis filmu:

Sara (Natalie Dormer) wyjeżdża do Japonii, aby odnaleźć swoją siostrę, która zniknęła w tajemniczych okolicznościach. Amerykanka wyrusza do owianego złą sławą, ze względu na popularność wśród samobójców, lasu Aokigahara. Pomimo ostrzeżeń tubylców, Sara zbacza z trasy, aby odkryć prawdę o losach zaginionej. Kobieta nie podejrzewa, że wkraczając do lasu, ściąga na siebie gniew wściekłych i udręczonych dusz zmarłych, którzy polują na każdego, kto się tam pojawi.

Zwiastun z filmu!



Trwanie filmu:

1 godz. 33 min.

Kilka fotek z filmu:

FXPdmj2.pngXlIOrdW.jpg

xl3SHvh.png


qOBskyk.png


Oglądałem, w sumie mogę polecić wieczorem :)


Żródło: Filmweb,Horrory.pl

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie powiem tak xd xd xd

 

Film jest fajny tylko i wyłącznie wtedy, gdy ogląda się go z np. dziewczyną xd xd

 

A tak, jak dla mnie oczywiście, film 6/10 :D

 

Łap plusika xd Nie będę taki :)

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeRecenzjeRecenzje filmów"

do

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum".

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie