Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skąd czerpiesz codzienne informacje?


ShadoOw

Ankieta: Skąd czerpiesz codzienne informacje?  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Skąd czerpiesz codzienne informacje?

    • Z telewizji (wiadomości).
    • Z prasy codziennej (gazety).
    • Z Internetu (portale informacyjne).
    • Inne (jakie?).
    • Nie interesuję się tym.


Rekomendowane odpowiedzi

Pora i na Ankietę o tematyce, skąd czerpiecie codzienne informacje?

Interesujecie się tym co się dzieje na świecie/w kraju/wokół Was?

Czemu akurat wybraliście ten rodzaj czerpania informacji?

Długie wypowiedzi mile widziane :)

Jeżeli odpowiedź na powyższe pytania brzmi TAK podajcie tytuły gazet/portali informacyjnych/kanałów oraz programów TV z których korzystacie najczęściej!

Uzasadnijcie swoje wybory.

Jeżeli korzystacie z kilku, wybierzcie tą z której korzystacie najczęściej.


Jak zwykle macie opcję wielokrotnego wyboru :)


Możecie dyskutować ile chcecie, przecież o to w tym chodzi :)


PS. @Królowa dzięki za podrzucenie propozycji <3


Podobno @Mr. Darkness jest grubasem, czy to prawda? Sam nie wiem xD


xhiYQbb.jpg


Taka mała statystyka, jak i z czego ludzie korzystają :)


AHW2dVo.jpg

Ankieta trwa do 20.10.2016, do godziny 22:00.

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko od tego czy chce dowiedzieć się największych bzdur i przekręconych zdań, słów, i kompletnie innego toku myślenia autora słów to internet.

Jeżeli chce trochę bardziej wiarygodnych źródeł to gazety zawsze z rana przy metrze Pani lub Pan rozdają.

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie zawsze, ale prawie codziennie oglądam wiadomości, i dowiaduję się ciekawych, ale także zaskakujących informacji.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście z neta i tv, szczególnie Polsat XD Nie wiem dlaczego akurat tak ale może i dlatego że jestem leniwy? Nie chce mi sie wziąść gazety i usiąść poświęcić te pare minut na czytanie. Mnie czytanie gazet nudzi.

 

Jakim grubasem czyste 100kg mięśni XDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to ogólnie dowiaduje się z telewizji jak i też również z internetu np z onet ,interia i również tez z innych portali a gazet nie lubię czytać :) leci + mordo za ankietę :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac najwiecej informacji czerpie z internetu. Oczywiscie czasem wiadomosci czy inne osoby. Jest to dla mnie wygodne bo moge to zrobic w kazdym momencie przegladnac informacje te ktore mnie interesuja i nie czekac az powiedzmy przemina jakies kretynskie informacje : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to oglądam fakty albo wydarzenia. Co tydzień kupuję Dziennik Zachodni to póżniej czytam od deski do deski ^^

No i oczywiście wszystkie informacje mało lub trochę ważne co u kogo ( chodz mało co mnie to interesuje) dowiaduję się od kumpla z roboty, np. dzisiaj się dowiedziałem że forum i serwer na którym grał  został wczoraj "zniszczony" z powodu włamania się na forum. No i koleś właściwie ( nie wiem co dokładnie zostało usunięte ) zrobił czystki ^^  ^^  ^^

 

To tylko był przykład wiadomości... 

"Prawdziwa wiedza na zawsze pozbawia człowieka pewności, czego by ona nie dotyczyła"

Maks Frai abbadon-header-768.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tam osobiście czerpię info z telewizji i internetu, bo na tym tylko siedzę i oglądam xD  xD xD xD xD xD

 

 

 

 

 

 

 

I @ShadoOw coś dla Ciebie mam

 A więc tak. W skrzyni znajdą się treści, o których wczoraj pisałem. Aby otworzyć skrzynię to potrzebny nam będzie klucz. A żeby zdobyć klucz to musisz mieć szyfr, który jest tutaj: [***************] jeśli odszyfrujesz to masz szyfr, którym zdobędziesz klucz a później otworzysz skrzynie zeby.gif zeby.gif zeby.gif 

xd xd

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tam osobiście czerpię info z telewizji i internetu, bo na tym tylko siedzę i oglądam xD  xD xD xD xD xD

 

 

 

 

 

 

 

I @ShadoOw coś dla Ciebie mam

 A więc tak. W skrzyni znajdą się treści, o których wczoraj pisałem. Aby otworzyć skrzynię to potrzebny nam będzie klucz. A żeby zdobyć klucz to musisz mieć szyfr, który jest tutaj: [***************] jeśli odszyfrujesz to masz szyfr, którym zdobędziesz klucz a później otworzysz skrzynie zeby.gif zeby.gif zeby.gif 

xd xd

Nie no Skopie Ci dupe z tym szyfrem, i tak się dowiem :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrakło tutaj radia, Ja codziennie rano go słucham i też dowiaduje się bardzo ciekawych rzeczy co dzieje się u mnie w mieście. Z reguły ciągle dowiaduje się zaskakujących wieści. Jeżeli nie to to wystarczy mi internet - telewizję rzadko oglądam bo nie mam na nią czasu. 

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie