Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Szybka Rekrutacja na Admina ZombiePlague


Najarany

Rekomendowane odpowiedzi

Szybka Rekrutacja na Admina ZombiePlague

 

Wymagania

 

 

Minimum 16 lat. 
Posiadanie konta razem z grą CS 1.6 na STEAM.
Minimum 5 godzin przegranych na serwerze.
Podstawowa znajomość regulaminu serwera oraz forum.
Wyróżnianie się kulturą osobistą.
Podstawowa znajomość AMXX *
Dawanie przykładu innym graczom.
Minimum 5 postów na forum.
Składka (7,38zł)
 
 
Skala znajomości AMXX
 
 

1 - Nie posiadasz informacji o amxx
 2 - Wiesz mniej więcej co to amxx, ale nie rozumiesz jeszcze o co w tym chodzi
 3 - Orientujesz się w amxmodmenu
 4 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu - próg wymagań
 5 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz kilka dodatkowych komend np. umiesz zrobić screenshoty
 6 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend
 7 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.
 8 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy.Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.
 9 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.
 10 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp.
 Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. Potrafisz w średnim lub małym stopniu edytować pluginy.

 
Wzór
 

Nick:
Imię:
Wiek:
Staż na serwerze:
Doświadczenie:
Znajomość AMX [0/10]:
Czy byłeś / byłaś już adminem?:
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:
Dlaczego Ty?:
Kontakt:
STEAM ID:
Akceptujesz regulamin serwera?:
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty. 

 

* Wszystkie podane wymagania są obowiązkowe i brak któregoś z nich = brak akceptacji podania

** Podania piszemy pod tym tematem

*** Posty bez wzoru będą traktowane jako spam.

**** Część z podań zostanie rozpracowana w przeciągu 48 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nick:sQbAnY^^
Imię:Adrian
Wiek:15
Staż na serwerze:11 dni
Doświadczenie:bardzo dobre :)
Znajomość AMX [0/10]:9
Czy byłeś / byłaś już adminem?:Tak na waszym serwerze csowicze.pl [aim/awp] gdy nie było zmiany na PijemyRozrabiamy
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:około 3-4h dziennie
Dlaczego Ty?:Ponieważ jest mało adminów i ludzie się zniechęcają gdy wbija jakiś speedhack
Kontakt:56497319
STEAM ID:76561198170120477
Akceptujesz regulamin serwera?:Tak
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty.To jest dziwne zapłaciłem za admina 11zł sms po tygodniu była ta zmiana z csowicze na rozrabiamy i nie dostałem admina :( upominałem się ale to było bez skutku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

 

Nick: Przemo (PL)
Imię: Przemysław
Wiek: 15
Staż na serwerze: http://www.gametracker.com/player/Przemo%20%28PL%29/80.72.41.158:28011/
Doświadczenie: Bardzo dobre
Znajomość AMX [0/10]: 7
Czy byłeś / byłaś już adminem?: Byłem już adminem na waszym serwerze ZM, również na innych serwerowniach (FFA, DD2, BB oraz ZM)
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Wszystko zależy od szkoły a tak na oko to 3-5h
Dlaczego Ty?: Mimo tego, że mam dopiero 15 lat jestem już w miarę ogarniętym, chciałbym żeby gracze mogli sobie spokojnie pograć. A adminów co nie było na serwerze tak dalej niema ;/
Kontakt: 60879977
STEAM ID: STEAM_0:0:29145981
Akceptujesz regulamin serwera?: Tak
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty.

 

Proszę po pozytywne rozpatrzenie mojego podania.    

Edytowane przez Przemo (PL)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: *Kapiszon*

Imię: Ariel

Wiek: 18

Staż na serwerze: hmm, nie za długo 3-4dni 

Doświadczenie: Nie mi oceniać, ale gram już w cs'a 7lat :)

Znajomość AMX [0/10]: 8/10

Czy byłeś / byłaś już adminem?: Na serwerach FFA i DD2.

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: to zależy od tego o której kończę szkołę , a tak mniej więcej to 3h-4h dziennie. 

Dlaczego Ty?: Myślę że nadał bym się na admina tego serwera, ponieważ jest ich mało a każda pomoc może się przydać.

Kontakt: 32841749

STEAM ID: Niestety Nie posiadam Steam'a.

Akceptujesz regulamin serwera?: TAK

Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: MiFu
Imię: Krystian
Wiek: 15
Staż na serwerze: http://www.gametracker.com/player/MiFu/80.72.41.158:28011/
Doświadczenie: Bardzo dobre
Znajomość AMX [0/10]: 6-7 Pluginów pisać nie umiem ani edytować
Czy byłeś / byłaś już adminem?: Tak, na serwerze zbytownia (serwer już nie działa)
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2-4 godziny dziennie
Dlaczego Ty?: Hmm?, dlatego, że jestem osobą zaangażowaną, miłą, pomocną, kulturalną, potrafie wnieść na serwer miłą atmosfere , więc myśle, że będę dobrym adminem.

Kontakt: 60471376
STEAM ID:http://steamcommunity.com/id/MiFuLions
Akceptujesz regulamin serwera?: Tak
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty. 

 

Prosiłbym o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Edytowane przez MiFu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Hitsuji
Imię:Dawid
Wiek:17
Staż na serwerze:2-3 Dni Na serwerowni o wiele wiele dłuzej ;)
Doświadczenie:Gram w Cs 1.6 od 2008/9 roku na serwerach ZM od 3-4 lat także po stażu mogę stwierdzić że Dobre 
Znajomość AMX [0/10]:8 Jestem po dłuższej przerwie od 1.6 ale jakby była jakaś cięższa praca myślę że mógłbym spróbować pomóc <zawstydzony> 
Czy byłeś / byłaś już adminem?:Oczywiscie,że tak Na csowiczach tylko na Pokemodzie którego już nie ma,ale ogółem to tak :)
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:2-4 Godzin w dnie powszednie A resztę na pewno więcej :D 
Dlaczego Ty?:No cóż gram już tą chwile na serwerze i bardzo rzadko widzę jakiegoś Admina a jeżeli jest wchodzi sprawdzić czy wszystko w porządku i kończy grę  <unlike>  Dlatego wychodzę z inicjatywą spróbowania sił na Administratora.Ogółem gra dużo ludzi i jest bardzo duży tłok i zdążyłem zauwazyc,że jezeli nie ma Administracji to ludzie pozwalają sobie na rzeczy karygodne ;/
Kontakt:GG 44843693 Steam http://steamcommunity.com/profiles/76561198094717636/
STEAM ID:http://steamcommunity.com/profiles/76561198094717636/
Akceptujesz regulamin serwera?: Tak ! :) !! <yyy>  <yyy> 
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty. 

Spotkamy się na Pokemodzie ;3

76561198094717636.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | ZombiePlague - 80.72.41.158:28011[ZP] Podania o admina"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie