Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga


Królowa

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Królowa

Nick osoby na którą składasz skargę: Yound Dembo

Powód skargi: Zarty zartami ale na robienie ze mnie szmaty sobie nie pozwole. Uzytkownik obraza. Internet rozumiem zarty rozumiem ale czasami pyszczek nalezy zamknac. Nie mowie juz o kulturze i szacunku co powinno byc oczywiste

Dowody: http://www90.zippyshare.com/v/NSkTZY13/file.html

http://www90.zippyshare.com/v/x3qCWthw/file.html

Świadkowie: uzytkownicy sb m.in. shadow , apex

 

Edit Dzieciaczku po raz nie robie z siebie "niewinnego stworzenia" tylko uwazam ze kultura i szacunek jest podstawa kontaktow miedzyludzkich a Tobie tego brakuje i powinienes sie tego nauczyc : )

Nazwalam Cie ku*wa ? Szmata ? Napisalam cos by na to wskazywalo ? nie. Wiec ogarnij placz i zacznij sie zachowywac jak na doroslego przystalo. Bo ja mam gdzies Twoje zdanie i to jak zostales wychowany bo to Twoje zycie i Twoja sprawa. Oczekuje kary za to ze mnie ponizyles ; ] dziekuje dobranoc.

 

Napisales sorry i dalej mnie obrazales ? Chlopcze Ty nawet nie rozumiesz co sie do Ciebie mowi. W tym.problem. za bardzo cwaniakujesz. I oby Cie ktos kiedys ukrocil : )

Edytowane przez Królowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chryste panie, kobito. 

Sama mnie prowokujesz a potem zachowujesz się jak dziecko pisząc na mnie skargę?  <unlike>

Zastanów się pierw nad swoimi wpisami na mnie a potem dopiero przemyśl czy warto pisać skargę robiąc z siebie niewinne stworzenie!  <zawstydzony>

 

// edit 

 

Za radą pana Shadowka zerknąłem do historii czatu no i macie jak panna mnie obrażała i prowokowała! :)

A co do mojego zachowania oraz kultury, na Twoim drugim screnie widać, że napisałem " sorry " ^^

 

post-25532-0-34352300-1475791316_thumb.jpg

81978589712205148021.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiekuna dostał i już brak szacunku do kobiet reprezentuje dobry wybór, więcej takich opiekunów XDDDD

 

Skarga słuszna. Kobiety trzeba szanować, rodziła Cię w bólach <ufo> <ufo> <ufo>

 

@ byłem przy tej sytuacji na SB w nocy ;).

Edytowane przez Voldemort
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneAdministracja - ForumSkargi na ekipę"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie