Skocz do zawartości

Zablokowane DD2


memesio

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, na wstępie chciałbym zaznaczyć, że nie obchodzą mnie co się dzieje na innych serwerach i jakie tam są problemy.

 

Serwer pada jak jest pełen, resetuje się i już jest max 15 osób grających, tak co jakiś czas. Przeglądając archiwum natknąłem się na ten temat https://csowicze.pl/topic/39965-serwer-sam-si%C4%99-restartuje/, dalej akutalny? Po "1 tygodniu", rezultatów nie ma i nie będzie zapewne w najbliższym czasie. Zaraz pojawi się post typu "wina hostingu", być może, ale każdy hosting ma coś takiego jak "support".

 

Druga kwestia.

Brak adminów na serwerze. Jeszcze doszły mnie słuchy, że jakiś "wyższy rangą" wywala nayebanego, pozdrawiam tego pana. Co zrobicie szybką rekrutacje i przyjmiecie byle jakich, z zerowym ogarem. Tak to jest jak ktoś się bierze za coś, o czym nie ma pojecia, ja go tam nie widziałem na serwerze, ani razu. Ale on wie lepiej co się dzieje jak 30 osób Ci spami na u@, wyzywa i rzuca flashe. Ban na 5 minut to nie tragedia. Sam takich nie daję, ale każdemu może się zdarzyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań pierdolić głupoty bo ostatni restart el crush który się pojawił był 10 tamtego miesiąca - Reszta to wina hostingu właśnie :)

To chyba dobrze że się restartuje? ale okej właśnie w tym momencie wyłączyłem jego resetowanie - jak będzie coś nie tak to będzie stał wyłączony i nic mnie to nie interesuje - wasz płacz i ignorancja doprowadza mnie do kurwicy.... przejde się w sobote na te wasze zebranie adminów (szkoda tyko że nie wszyscy jednocześnie bo może ktoś 2 razy odpierdol dostanie) 

 

> Brak osób na serwerze

> Crushe

> 30 osób spami na u@

 

trzymajcie mnie bo ....  a jak przeglądam logi akcji adminów to mnie głowa boli. 

Doprowadza mnie do szału że wróciłem a wszyscy okazują swoje chamstwo

oraz ignorancję -  grzeczny esejek zrobi więc wyjebane. Was powinni upiłować tzn (Najarany i Syśka czy tam kiker) bo to oni zajmują się adminami - chroń was boże by się to nie zmieniło.

I to w tym momencie piszę do wszystkich adminów ze wszystkich serwerów. 

 

PS. Jak komuś nie pasuje sposób przekazywania informacji przez moją osobe to mogę pokazać te słowa w słowniku języka Polskiego :)

 

 

Serwery csa działają dobrze przy nie więcej niż 25 osobach i jest to spowodowane ich budową. Nie da się na to zaradzić. Ja bym proponował przestawić anty-crash z paranoicznego na normalny. Dzięki temu anty-crash najpierw upewni się czy serw nie działa.

 

Nic takiego nie mam zamiaru robić bo nie jestem debilem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwery csa działają dobrze przy nie więcej niż 25 osobach i jest to spowodowane ich budową. Nie da się na to zaradzić. Ja bym proponował przestawić anty-crash z paranoicznego na normalny. Dzięki temu anty-crash najpierw upewni się czy serw nie działa.

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Zapraszam wszystkich na nowy serwer JailBreak CS:GO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj serwer "testowałem" przez pewien czas i nie było żadnych problemów z serwerem. Serwer nie lagował, nie resetował się a był cały czas pełny. Włączone resetowanie serwera jest chyba lepszym rozwiązaniem niż wyłączenie jego i przez to serwer ma stać off. A co do wywalenia Nayebanego - wystarczy przejrzeć bansa sprzed kilku dni. Powody banów są poniżej krytyki, @Najarany poruszył ten temat w strefie adminów, że takie powody banów nie mają prawa bytu. 

04.09.2016 - 100 postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Kategoria administracyjnaArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie