Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Rekrutacja na Opiekunów serwerów


Gość esej

Rekomendowane odpowiedzi

Imie: Michał

Nick: √Michał™√

Dokładna data urodzenia: 12.01.1996

Link do profilu steam: jutro będzie , bo kupuje jutro steama

Link do Banid: jutro będzie , jutro kupuje steama

Dokładny numer GG: 12381326

Mikrofon: wkrótce będzie

Komunikator TS3: wkrótce będzie

Na jaki serwer składasz podanie: 4 MAPS

Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem [Minimum 7 pełnych zdań]: Chciałbym pomóc Rumcajsowi w ogarnięciu , reklamowaniu i opłacaniu serwera , chętnie pomagsm innym , angażuje się we wszystkim jak mogę , pomagam czasem finansowo z dobrej woli . Teraz jak odszedł izcon to trzeba pomóc Rumcajsowi w ogarnięci serwera i opłacaniu go , czasami nie ma czasu się zająć serwerem , lecz ja zawsze mam czas na pomaganiu innym i chętnie pompcy innym udziele .

 

Zgadam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będę przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniąsę nic poza nią a wniosę qiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie .

 

 

PS. Co do steamu link podam jutro , gdyż będ3 kuppwał steam z cs 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Imię : Michał

Nick : SoczekAkaHead

Data urodzenia : 20.04.1998

Link do profilu Steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198337293407/

Link do banid : VALVE_3:4:232947317

Numer GG : 60006003

Mikrofon : TAK

Komunikator TS 3 : TAK

Składam podanie na serwer Zombie Plague

Kilka zdań o sobie : Mam na imię Michał , lubię grać w piłkę nożną za siatką za bardzo nie przepadam ale gram :) .

Adminem chciałbym zostać ,dlatego ,że ogarniam komendy jestem bardzo spostrzegawczy! Szukam luki które można naprawić.

Staram się wbić w głowę nowe pomysły co do serwera.

Od nie pamiętnych czasów ok. 7 lat temu grywam w kantera, a od jakiś 5 lat interesuje się ze strony serwerów, scriptingu AMXX.

Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będę przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniosę nic poza nią a wniosę wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie. 

Jestem osobą miłą, odpowiedzialną i pracowitą.

Edytowane przez SoczekAkaHead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Daniel
Nick: Arnn
Dokładna data urodzenia: 13.04.1999
Link do profilu Steam: http://steamcommunit.../id/arnnmaster/
Link do BANID: http://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:630621
Dokładny numer GG: 60634856
Mikrofon [TAK/NIE]: Taaa
Komunikator TS3 [TAK/NIE] : Tak
Na jaki serwer składasz podanie : #2 CS:GO MOD

Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: [Minimum 7 pełnych zdań]:

  • Jestem Daniel z miasta, interesuję się informatyką, jestem ze śląska.
  • Jestem zaawansowanie doświadczony w tych sprawkach jak i innych ale to moja tajemnica xD
  • Posiadam dużo wolnego czasu i chęci.
  • Chłopak pracowity i nie do zastąpienia !
  • Ta ranga jest dla mnie jak mazaki dla dziecka :D
  • I po co więcej pisać skoro tyle powinno wystarczyć ;P

Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będe przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniose nic poza nią a wniose wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie.

P.S Podanie skopiowane iż było odrzucone z powodu warna na koncie, tera go niy ma :* :3

ezgif.com-gif-maker.gif.40bb5501688932e0061ef8d030674af8.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Adrian
Nick: cyka blyat
Dokładna data urodzenia: 23.05.1999
Link do profilu Steamhttp://steamcommunity.com/id/heremere/
Link do BANIDhttp://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:60183886
Dokładny numer GG: 31139502
Mikrofon [TAK/NIE]: TAK

Komunikator TS3 [TAK/NIE] : TAK
Na jaki serwer składasz podanie : 4maps
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: [Minimum 7 pełnych zdań]:

Więc zacznę od przedstawienia się: na imię mam Adrian,pochodzę z województwa Podlaskiego,a dokładniej z okolic Białegostoku. Uczę się aktualnie w liceum, na profilu humanistycznym z rozszerzoną historią,wosem i angielskim. Przygodę z Cs'em 1.6 zacząłem w wieku 11 lat,lecz miałem kilkakrotnie przerwy. Myślę,że będę odpowiedzialną osobą na stanowisko opiekuna,gdyż jestem odpowiedzialną,rzetelną osobą,która podejdzie z pełną powagą do zadania ! Powodem,którym jest to,że chciałbym zostać opiekunem 4mapsa jest to,iż aktualnie nikt nie interesuje się "głębiej" serwerem,a taka osoba jest potrzebna dla rozwoju serwera. Za młodziaka bawiłem się serwerami,więc myślę,że ogarnięcie total commandera nie będzie dla mnie żadnym problemem. Ostatnim przytoczonym powodem będzie to,iż chciałbym popracować nad administracją,oraz atmosferą panującą na serwerze, by serwer przyciągał ludzi i miał "poziom"
Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będe przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniose nic poza nią a wniose wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie.

Edytowane przez cyka blyat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Daniel
Nick: Arnn
Dokładna data urodzenia: 13.04.1999
Link do profilu Steam: http://steamcommunit.../id/arnnmaster/
Link do BANID: http://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:630621
Dokładny numer GG: 60634856
Mikrofon [TAK/NIE]: Taaa
Komunikator TS3 [TAK/NIE] : Tak
Na jaki serwer składasz podanie : 4MAPS

Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: [Minimum 7 pełnych zdań]:

  • Jestem Daniel z miasta, interesuję się informatyką, jestem ze śląska.
  • Jestem zaawansowanie doświadczony w tych sprawkach jak i innych ale to moja tajemnica  xD
  • Posiadam dużo wolnego czasu i chęci.
  • Chłopak pracowity i nie do zastąpienia !
  • Ta ranga jest dla mnie jak mazaki dla dziecka  :D
  • I po co więcej pisać skoro tyle powinno wystarczyć  ;P

 

Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będe przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniose nic poza nią a wniose wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie.

ezgif.com-gif-maker.gif.40bb5501688932e0061ef8d030674af8.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:Emil
Nick:Sieeeera
Dokładna data urodzenia:24.06.1999
Dokładny numer GG:35345300 (rzadko  używany )
Mikrofon [TAK/NIE]:tak
Komunikator TS3 [TAK/NIE] :tak
Na jaki serwer składasz podanie :cod mod 401 lvl :)
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: [Minimum 7 pełnych zdań]:Gram Na serwerze od dłuższego czasu , spędzam na nim dużo czasu , ogarniam grę , mam doswiadczenie w cs a także jako admin na serwerach różnych , komendy na pamięc , no i przedewszytkim mam dobry kontakt na serwerze z ludzmi ;) 
Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będe przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniose nic poza nią a wniose wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie. <---- Dokładnie tak :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:Staszek
Nick:GooDeK
Dokładna data urodzenia:1999-12-11
Link do profilu Steam:http://steamcommunity.com/profiles/76561198294880915/ (lecz tylko cs go)
Link do BANID:http://banid.pl/kto?to=0:0:35544084
Dokładny numer GG:61069009
Mikrofon [TAK/NIE]: TAK
Komunikator TS3 [TAK/NIE] :TAK
Na jaki serwer składasz podanie : GOMOD #1
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: [Minimum 7 pełnych zdań]:Jestem Staszek lubię grac w piłkę nożna ,spędzam dużo  czasu na komputerze,mam 16 lat . Chce zostać adminem na serwerze GOMOD1 ponieważ bardzo często widuje tam haxów i nie ma kto tego ogarnąć ,po prostu zawsze jak wejdę to ludzie narzekają ze ten gościu ma haxy i wgl bardzo chciał bym pomoc i mam na to bardzo dużo czasu ,dziennie 5-7 h ,dobrze znam Amxx, Mam bardzo dobry kontakt na serwerze.
Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będe przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniose nic poza nią a wniose wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie. Oczywiście ze  tak .

Edytowane przez GooDeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Mateusz

Nick: Dream

Dokładna data urodzenia: 17.11.1998



Dokładny numer GG: 51960313

Mikrofon [TAK/NIE]: TAK

Komunikator TS3 [TAK/NIE] : Oczywiście

Na jaki serwer składasz podanie : DD2

Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: [Minimum 7 pełnych zdań]:

1.Mam na imię Mateusz,mogę już pomalutku pisać,że mam 18 lat :) :) Uczę się w Technikum.Mieszkam w woj.łódzkim.

2.Interesuję się głównie sportem,piłką nożną w szczególności,jak większość moich rówieśników :)

3.Jestem osobą pracowitą,sumienną oraz słowną,jak coś komuś obiecam to zrobię wszystko by tą obietnicę spełnić.

4.W CS 1.6 gram już od dobrych 6 lat głównie na serwerach DD2 oraz PB.

5.Z serwerami cs mam już styczność od 3 lat.Miałem kilka swoich jak i na kilku byłem Opiekunem.

6.Z FTP serwera nie mam żadnych problemów,potrafię wgrać pluginy,dodać adminów,ustalić cvary etc.

7.Chciałbym zostać Opiekunem DD2 bo takowego nie ma,a na pewno przyda się osoba,która będzie dbała o serwer :)

 

Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będe przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniose nic poza nią a wniose wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie.

Edytowane przez Dream.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Imię:Maks
Nick:skilluj(cs 1.6) natomiast cs:go TheProGamerWCsGo.
Dokładna data urodzenia:28 stycznia 2001
Link do profilu Steam:http://steamcommunity.com/profiles/76561198287698170/home
Link do BANID:http://banid.pl/kto?to=0:0:163716221
Dokładny numer GG:59894875
Mikrofon [TAK/NIE]:TAK
Komunikator TS3 [TAK/NIE] :TAK
Na jaki serwer składasz podanie :DD2
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: [Minimum 7 pełnych zdań]:1.Znam wszystkie komendy podstawowe adminów

2.Chciałbym pomóc w łapaniu cheaterów

3.Jestem z Nowego Sącza mam 20 lat zainteresowania: cs 1.6 ,cs go ,piłka nożna.

4.Jestem miły

5.Jestem ogarnięty w takich komendach jak:/ban , /kick etc.

6.Jestem zgrany z ekipą

7.Chciałbym poznać adminów serwera DD2 i chciałbym powiedzieć,że znam taryfikator kar i obowiązujący regulamin.
Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będe przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniose nic poza nią a wniose wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:Adrian
Nick:Kozlowski
Dokładna data urodzenia:04/10/1991
Link do profilu Steam:http://steamcommunity.com/actions/validateemail?stoken=391208032_5865471_37BA4CFA77DFB5869FE583A927F23262FF74348A
Link do BANID:http://banid.pl/kto?to=0:1:193204687
Dokładny numer GG: brak
Mikrofon [TAK/NIE]: TAK
Komunikator TS3 [TAK/NIE] : TAK
Na jaki serwer składasz podanie :2# CS:GO MOD
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: [Minimum 7 pełnych zdań]:Witam chciałbym zostac opiekunem ponieważ,czesto gram w cs'a od niedawna dopiero posiadam steama, tak jakos wyszlo. Bardzo czesto gram na wymienionym serwerze który bardzo lubie, jaki i graczy. Nie zawsze trafiaja sie uczciwi, wiec trzeba temu zapobiegac. gram w cs'a w sumie 8 lat z malymi przerwami.

Byloby mi bardzo milo gdybym mogl zostac Adminem. Pozdrawiam
Harran91AK@gmail.com.

 

Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będe przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniose nic poza nią a wniose wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie. TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Imię: Emilian 
Nick: pinki
Dokładna data urodzenia: 22 . 10 . 1999
Link do profilu Steamhttp://steamcommunity.com/id/kamykOSW/
Link do BANIDhttp://banid.pl/kto?to=0:0:3679481 
Dokładny numer GG54526262
Mikrofon [TAK/NIE]: Tak 
Komunikator TS3 [TAK/NIE] : Tak
Na jaki serwer składasz podanie : DD2
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: [Minimum 7 pełnych zdań]: Mam na imię Emilian , mam lat 17 chodzę do zawodówki , praktyki jako kucharz . Modyfikacje pluginów by wszystko śmigało jak powinno, wprowadzenie większej grywalizacji, co wiąże się ze zmodyfikowaniem skryptu statystyk zapewne. Kurs szybkiego pilotażu dla adminów jak poprawnie rozpoznawać czitów by nie robić przypału i roboty zbędnej dla UBS, da się zauważyć że wyroki części adminów często są bezpodstawne. Oddzielne forum do własnego rozliczania spraw i informowania o wszystkim. Chcę tam zgrupować wszystkie informacje odnośnie serwera by ułatwić życie adminom. Chcę też wprowadzić kulturę zapraszania zasłużonych graczy do zostania adminem. Im więcej tym bezpieczniej. Nic nie wkurza bardziej niż serwer o który nikt nie dba.

Tyle i aż tyle na start. Po 100 dniach zapraszam na konferencję prasową na której sobie to podsumujemy.

Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będe przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniose nic poza nią a wniose wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie. Zgadzam się nic nie wynosiłem i nie mam zamiaru długiego języka nie mam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Patryk.
Nick: Oczekiwanie, lecz na serwerach oraz steam używam nicku Dembo.
Dokładna data urodzenia: 8 maja 1999 roku
Link do profilu Steam: http://steamcommunity.com/id/Patrys99/
Link do BANID: http://banid.pl/kto?to=0:0:139962418
Dokładny numer GG: nie posiadam gadu ponieważ sporo panienek do mnie co chwilę pisało i nie ukrywam tego, że wkurzało mnie to. :D
Mikrofon [TAK/NIE]: tak, posiadam studyjny 
Komunikator TS3 [TAK/NIE] : również posiadam!
Na jaki serwer składasz podanie : prawdę mówiąc to jestem w stanie się dostosować do serwera. nie chodzi mi o to czy ludzi na nim grają, ale o to by grało się lepiej a zarówno od razu pomóc przy problemie w sprawie serwera. ;) więc to już zależne od was którym serwerem będę się opiekował jeżeli mnie zaakceptujecie! ale dodam tylko tyle, że grywam sobie na dd2
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: [Minimum 7 pełnych zdań]: 1. nazywam się Patryk, ale wolę jak ludzie mówią na mnie Patryś bo jest mi wtedy milej na serduszku, mam 17 lat no i mieszkam w Łodzi. :P

2. jestem osoba dosyć wybuchową, lecz od jakiegoś czasu zacząłem panować nad sobą, zresztą osoby które znają mnie od jakiegoś czasu zauważyły zmianę która przeszła przeze mnie jakiś czas temu, przestałem się napinac, panuje nad kulturą więc jest luźna guma świrki! ;] 

3. jestem miły, pracowity, pomocny, kulturalny oraz pełen poczucia humoru. :P

4. prowadziłem w sumie nie raz swoje forum oraz serwer więc trochę potrafię, nie będę tego ukrywał. 

chodź czasami problem przy amxx mam lecz to chwila do wyguglaia i zaraz wszystko potrafie :D

5. interesuje się muzyką, aktualnie nagrywam luźne numery dla beki żeby zrobić sobie wyświetlenia a zarazem zdobyć lekką popularność na grupkach ' fejbukowych ' 

6. w sumie to nie wiem co więcej napisac bo nie jestem typem który lubi się przechwalać swoim życiorysem więc po prostu nie napiszę 7 zdań. 

Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będe przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniose nic poza nią a wniose wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie.

Edytowane przez Oczekiwanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witajcie! W imieniu całej administracji sieci CSowicze.pl aktualizuje nabór na Opiekunów poszczególnych serwerów.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

Spis serwerów na które można składać swoje kandydatury:

 

CS 1.6 | DD2

CS 1.6 | GOMOD #1

CS 1.6 | COD401

 

CS:GO | Only AWP

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

Jedyne co musisz to spełniać wymagania:

Dofinansowywanie samego serwera lub reklamy na nim (przed nadaniem rangi i uprawnień)

Minimum skończone 16/18 lat

Mikrofon oraz TS3

Minimum 50 postów na forum

Konto Steam z grą CS 1.6 / GO przypadku ów serwera.

Zaufanie administracji sieci

Znajomość silnika AMXX w przypadku serwera CSGO silnika Source (wgranie podstawowego pluginu - możliwa pomoc techniczna)

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

Podania piszemy pod tym tematem zgodnie ze wzorem:

Imię:
Nick:
Dokładna data urodzenia:
Link do profilu Steam:
Link do BANID:
Dokładny numer GG:
Mikrofon [TAK/NIE]:
Komunikator TS3 [TAK/NIE] :
Na jaki serwer składasz podanie :
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: [Minimum 7 pełnych zdań]:

Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będe przestrzegał zasad panujących na sieci.
Nigdy nie wyniose nic poza nią a wniose wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie.

Na werdykt trzeba czekać od 24 do 72 godzin.
Opiekunami serwerów CS 1.6 zajmuję się Właściciel sieci @RumcajsJumper

Opiekunami serwera CS:GO | Only AWP zajmuje się @Native

line.pngline.png

Jestem jednym z tych co dobrze śpią, choć nie mam po co wstawać.

line.pngline.png

c6xPXvV.gif

line.pngline.png

Kontakt i warunki napisania do mnie wiadomości w profilu.

line.pngline.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneInformacje / Ogłoszenia"

do

"Sprawy ogólneInformacje / OgłoszeniaArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Close

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneInformacje / OgłoszeniaArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie