Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Rekrutacja na Opiekunów serwerów


Gość esej

Rekomendowane odpowiedzi

IcUWXdA.png

Witajcie! W imieniu całej administracji sieci CSowicze.pl pragnę ogłosić wielki nabór na opiekunów wszystkich naszych serwerów!

OBECNIE WOLNE SERWERY

DD2 - WOLNE

ESL MAPS - ZAJĘTE

GOMOD #1 - WOLNE

CS:GO MOD - ZAJĘTE

COD401 - WOLNE

JAILBREAK - ZAJĘTE

ZOMBIE MOD - ZAJĘTE

SURF MOD - ZAJĘTE

Jedyne co musisz to spełniać wymagania

Dofinansowywanie samego serwera lub reklamy na nim (przed nadaniem rangi i uprawnień)

Minimum skończone 16/18 lat

Mikrofon oraz TS3

Minimum 50 postów na forum

Konto Steam z grą CS 1.6 / GO przypadku ów serwera.

Zaufanie administracji sieci

Znajomość silnika AMXX w przypadku serwera CSGO silnika Source (wgranie podstawowego pluginu - możliwa pomoc techniczna)

Podania piszemy pod tym tematem zgodnie ze wzorem

Imię:
Nick:
Dokładna data urodzenia:
Link do profilu Steam:
Link do BANID:
Dokładny numer GG:
Mikrofon [TAK/NIE]:
Komunikator TS3 [TAK/NIE] :
Na jaki serwer składasz podanie :
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: [Minimum 7 pełnych zdań]:

Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będe przestrzegał zasad panujących na sieci. 
Nigdy nie wyniose nic poza nią a wniose wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie.

Na werdykt trzeba czekać od 24 do 72 godzin.
Opiekunami zajmuję się Właściciel sieci @RumcajsJumper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Daniel
Nick: Arnn
Dokładna data urodzenia: 13.04.1999
Dokładny numer GG: 60634856
Mikrofon [TAK/NIE]: Of course
Komunikator TS3 [TAK/NIE] : Yes i do
Na jaki serwer składasz podanie : 4MAPS !
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: [Minimum 7 pełnych zdań]:
Jak już wiecie nazywam się Daniel.
Jestem osobą miłą, odpowiedzialną i pracowitą.
Od nie pamiętnych czasów ok. 7 lat temu grywam w kantera, a od jakiś 5 lat interesuje się ze strony serwerów, scriptingu AMXX i ble ble ble..
Jestem chętny chopaszek z pod paszek do pomocy ^^
Zamiast pierdzielić w podaniu zacznijmy działać ;x
Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będę przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniosę nic poza nią a wniosę wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie. > Okay

ezgif.com-gif-maker.gif.40bb5501688932e0061ef8d030674af8.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Daniel

Nick: Arnn
Dokładna data urodzenia: 13.04.1999
Dokładny numer GG: 60634856
Mikrofon [TAK/NIE]: Of course
Komunikator TS3 [TAK/NIE] : Yes i do
Na jaki serwer składasz podanie : 4MAPS !
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: [Minimum 7 pełnych zdań]:
Jak już wiecie nazywam się Daniel.
Jestem osobą miłą, odpowiedzialną i pracowitą.
Od nie pamiętnych czasów ok. 7 lat temu grywam w kantera, a od jakiś 5 lat interesuje się ze strony serwerów, scriptingu AMXX i ble ble ble..

Jestem chętny chopaszek z pod paszek do pomocy ^^

Zamiast pierdzielić w podaniu zacznijmy działać ;x

Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będę przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniosę nic poza nią a wniosę wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie. > Okay

 

5 na 7 napisanych zdań w pytaniu "Dlaczego ty" uświadamia mnie że nie umiesz czytać. 

Odpowiedz w pytaniu "Mikrofon [TAK/NIE]" uświadamia mnie że podanie zostało napisane na "odwal się"  "Ble, ble, ble" mówi samo za siebie 

To samo w pytaniu "Komunikator TeamSpeak3 [TAK/NIE]" - Zdanie kończące nie miało zostać uzupełnione lecz tylko wstawione.

 

Podanie odrzucone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Patryk
Nick: Young Dembo
Dokładna data urodzenia: 08.05.1999
Dokładny numer GG: Aktutlnie nie posiadam gadu, ale nie problem założyć je na nowo. :D
Mikrofon [TAK/NIE]: Tak, nawet studyjny
Komunikator TS3 [TAK/NIE] : Posiadam, ale rzadko co wchodzę na Ts'a 
Na jaki serwer składasz podanie : 4maps
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: [Minimum 7 pełnych zdań]:
  1. Nazywam się Patryk, mieszkam w Łodzi, mam 17 lat. 

  2. Moim hobby jest muzyka, nagrywam od czasu do czasu coś, napisze jakiś tekst, aktualnie uczę się masteringu. 

  3. Na co dzień uczęszczam do Liceum ogólnokształcącego wieczorowego bez kierunku. 

  4. Wolne chwile spędzam z friend na jakieś malej balandze, ale częściej po prostu siedzę w domu i przeglądam forum. :P

  5. W cs'a gram od 2010 roku, gra idzie mi całkiem w porządku, ale że przeniosłem się na cs'a go skill w 1.6 niestety uciekł i po woli wraca. 

  6. Potrafię normalnie patologicznie dodać admina, wgrać plugin, zresetować serwer xD a nawet obsługiwać amxmodmenu :D

  7. Podanie składam ponieważ nie ma żadnego opiekuna na 4mapsie a chętnie bym pomógł przy opiece nad nim. 

Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będe przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniose nic poza nią a wniose wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie. Okay, bez problemu! :D
81978589712205148021.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Imię: Patryk
Nick: Young Dembo
Dokładna data urodzenia: 08.05.1999
Dokładny numer GG: Aktutlnie nie posiadam gadu, ale nie problem założyć je na nowo. :D
Mikrofon [TAK/NIE]: Tak, nawet studyjny
Komunikator TS3 [TAK/NIE] : Posiadam, ale rzadko co wchodzę na Ts'a 
Na jaki serwer składasz podanie : 4maps
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: [Minimum 7 pełnych zdań]:
  1. Nazywam się Patryk, mieszkam w Łodzi, mam 17 lat. 

  2. Moim hobby jest muzyka, nagrywam od czasu do czasu coś, napisze jakiś tekst, aktualnie uczę się masteringu. 

  3. Na co dzień uczęszczam do Liceum ogólnokształcącego wieczorowego bez kierunku. 

  4. Wolne chwile spędzam z friend na jakieś malej balandze, ale częściej po prostu siedzę w domu i przeglądam forum. :P

  5. W cs'a gram od 2010 roku, gra idzie mi całkiem w porządku, ale że przeniosłem się na cs'a go skill w 1.6 niestety uciekł i po woli wraca. 

  6. Potrafię normalnie patologicznie dodać admina, wgrać plugin, zresetować serwer xD a nawet obsługiwać amxmodmenu :D

  7. Podanie składam ponieważ nie ma żadnego opiekuna na 4mapsie a chętnie bym pomógł przy opiece nad nim. 

Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będe przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniose nic poza nią a wniose wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie. Okay, bez problemu! :D

 

 

Zaintrygowało mnie twoje cwaniactwo a takiego opiekuna mi potrzeba. Przyjęty na okres próbny - > Zgłoś się jutro wieczorem do @RumcajsJumper w sprawie ustaleń. 

 

Odrzucony z powodu zachowania przez właściciela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Mateusz
Nick: Voldemort
Dokładna data urodzenia: 14.08.1998
Link do profilu Steam: http://steamcommunity.com/id/V0ld3m0rt/
Link do BANID: http://banid.pl/kto?to=0:0:2553158
Dokładny numer GG: 47191862
Mikrofon [TAK/NIE]: TAK
Komunikator TS3 [TAK/NIE] : TAK
Na jaki serwer składasz podanie : CS MOD #3
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: [Minimum 7 pełnych zdań]:

  1. Mam na imię Mateusz, jestem osobą pełnoletnią, mieszkam w okolicy Sosnowca.
  2. Uczęszczam do szkoły zawodowej jako monter robót  wykończeniowych w budownictwie, wiąże z tym swoją przyszłość.
  3. Interesuje się zachodnimi sztukami walki, piłką nożną (ulubiony klub FC Barcelona), CS'em, Metinem2, oraz swoją piękną kobietą :D
  4. Jestem osobą godną zaufania, pracowitą, przyznaje się do popełnionego błędu, ale jeżeli go nie popełnię a wina idzie na moją osobę ostro się wściekam, jestem kulturalny co widać na SB/Postach.
  5. Swoją przygodę z CS'em zacząłem około 7 lat temu. Grałem w tedy na Non-steam, oraz na serwerach COD MOD. Postanowiłem zakupić CS:GO jakiś rok temu, ale nie przypadł mi w ogóle do gustu
  6. Jeżeli chodzi o moje doświadczenie względem opieki nad serwerem/ami. Nigdy nie pełniłem roli OPIEKUNA SERWERA, natomiast potrafię w miarę obsługiwać filezille czy inne programy do wgrywania pluginów.Uczę się szybko, więc z pomocą jakiejś doświadczonej osoby szybko "zajarzę" o co chodzić w 100%.
  7. Podanie postanowiłem złożyć, gdyż chcę odciążyć administracje serwera, aby mieli więcej czasu prywatnego, czy na inne potrzeby swoje dla siebie. Składam również z powodu, iż chcę pomóc w rozwoju owej sieci serwerowej i zdobyć jakieś doświadczenie w roli opiekuna.

Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będe przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniose nic poza nią a wniose wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie. Płacić mogę ale dopiero po 10tym każdego miesiąca. Tak zgadzam się na wszystkie warunki przedstawione w podaniu.

 

 edytowałem, ponieważ zapomniałem podać numeru gg

Edytowane przez Voldemort
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Mateusz

Nick: Voldemort

Dokładna data urodzenia: 14.08.1998

Link do profilu Steam: http://steamcommunity.com/id/V0ld3m0rt/

Link do BANID: http://banid.pl/kto?to=0:0:2553158

Dokładny numer GG: 47191862

Mikrofon [TAK/NIE]: TAK

Komunikator TS3 [TAK/NIE] : TAK

Na jaki serwer składasz podanie : CS MOD #3

Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: [Minimum 7 pełnych zdań]:

  1. Mam na imię Mateusz, jestem osobą pełnoletnią, mieszkam w okolicy Sosnowca.
  2. Uczęszczam do szkoły zawodowej jako monter robót  wykończeniowych w budownictwie, wiąże z tym swoją przyszłość.
  3. Interesuje się zachodnimi sztukami walki, piłką nożną (ulubiony klub FC Barcelona), CS'em, Metinem2, oraz swoją piękną kobietą :D
  4. Jestem osobą godną zaufania, pracowitą, przyznaje się do popełnionego błędu, ale jeżeli go nie popełnię a wina idzie na moją osobę ostro się wściekam, jestem kulturalny co widać na SB/Postach.
  5. Swoją przygodę z CS'em zacząłem około 7 lat temu. Grałem w tedy na Non-steam, oraz na serwerach COD MOD. Postanowiłem zakupić CS:GO jakiś rok temu, ale nie przypadł mi w ogóle do gustu
  6. Jeżeli chodzi o moje doświadczenie względem opieki nad serwerem/ami. Nigdy nie pełniłem roli OPIEKUNA SERWERA, natomiast potrafię w miarę obsługiwać filezille czy inne programy do wgrywania pluginów.Uczę się szybko, więc z pomocą jakiejś doświadczonej osoby szybko "zajarzę" o co chodzić w 100%.
  7. Podanie postanowiłem złożyć, gdyż chcę odciążyć administracje serwera, aby mieli więcej czasu prywatnego, czy na inne potrzeby swoje dla siebie. Składam również z powodu, iż chcę pomóc w rozwoju owej sieci serwerowej i zdobyć jakieś doświadczenie w roli opiekuna.

Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będe przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniose nic poza nią a wniose wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie. Płacić mogę ale dopiero po 10tym każdego miesiąca. Tak zgadzam się na wszystkie warunki przedstawione w podaniu.

 

 edytowałem, ponieważ zapomniałem podać numeru gg

 

Akurat twoje cwaniactwo mnie nie zatkało bo to się może udać tylko jeden raz. Bardzo martwi mnie fakt że nie pełniłeś nigdzie tej funkcji a na serwer GOMOD potrzeba przynajmniej średniego doświadczenia. Zdając sobie sprawe że na ów serwer będe długo szukał odpowiedniej osoby przyjmuje cie na okres próbny. Będe bardzo dokładnie wytykał ci błędy oraz monitorował postępy by serwer trafił do grona elitarnych. Zgłoś się do --> @RumcajsJumper dzisiaj wieczorem w sprawie ustaleń.

 

 

// edit ze względu na złe zachowanie. 

 

Podanie odrzucone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:Krystian
Nick:oK, whaT yoU g0nna d0
Dokładna data urodzenia:16.12.1998
Link do profilu Steam:http://steamcommunity.com/profiles/76561198274687843
Link do BANIDhttp://banid.pl/kto?to=0:1:157211057
Dokładny numer GG51924016
Mikrofon [TAK/NIE]:TAK
Komunikator TS3 [TAK/NIE] :TAK
Na jaki serwer składasz podanie :COD 295
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: [Minimum 7 pełnych zdań]:Mam na imię Krystian mam 17 lat chodzę do Technikum Samochodowego.Jestem osobą miłą kulturalną która stara sie zachowywać zasady poprawnej polszczyzny.Interesuję się sportem jak i polityką naszego kraju (Polska).W przyszłości planuje otworzyć własny warsztat samochodowy. Opiekowałem się wieloma serwerami od Jailbreaków po CODMody i 4funy.Moje doświadczenie jest dość duże więc myślę że nadam się na tą posade. Dlaczego kandyduduję na tą posadę? Chcę pomóc odciążyć adminów serwera jak i Właścicieli sieci :)
Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będe przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniose nic poza nią a wniose wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie.  Składke będe mugł zapłacić dopiero za tydzien.
 
P.S Warny odrobię jak wrócę w niedziele do domu.
Edytowane przez Solder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Imię:Krystian

Nick:oK, whaT yoU g0nna d0

Dokładna data urodzenia:16.12.1998

Link do profilu Steam:http://steamcommunity.com/profiles/76561198274687843

Link do BANIDhttp://banid.pl/kto?to=0:1:157211057

Dokładny numer GG51924016

Mikrofon [TAK/NIE]:TAK

Komunikator TS3 [TAK/NIE] :TAK

Na jaki serwer składasz podanie :COD 295

Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: [Minimum 7 pełnych zdań]:Mam na imię Krystian mam 17 lat chodzę do Technikum Samochodowego.Jestem osobą miłą kulturalną która stara sie zachowywać zasady poprawnej polszczyzny.Interesuję się sportem jak i polityką naszego kraju (Polska).W przyszłości planuje otworzyć własny warsztat samochodowy. Opiekowałem się wieloma serwerami od Jailbreaków po CODMody i 4funy.Moje doświadczenie jest dość duże więc myślę że nadam się na tą posade. Dlaczego kandyduduję na tą posadę? Chcę pomóc odciążyć adminów serwera jak i Właścicieli sieci :)

Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będe przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniose nic poza nią a wniose wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie.  Składke będe mugł zapłacić dopiero za tydzien.

 
P.S Warny odrobię jak wrócę w niedziele do domu.

 

 

Nie mam pojęcia kim jesteś - mimo twojego rzekomego doświadczenia. Do tego COD295 na dniach będzie przechodził zmiane modyfikacji. 

 

Podanie odrzucone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Mateusz
Nick: Arystoteles
Dokładna data urodzenia: 1999-06-17
Link do profilu Steam:  http://steamcommunity.com/profiles/76561198206026717/
Link do BANIDhttp://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:122880494

Dokładny numerocka :D  GG:  58883192
Mikrofon [TAK/NIE]: tak
Komunikator TS3 [TAK/NIE] : tak
Na jaki serwer składasz podanie : cod 401 

Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: [Minimum 7 pełnych zdań]: 

1.Jestem Mateusz

2.Mam 17 lat 

3.Lubię grać w cs  i piłkę nożna :D

4.Jestem osobą która wkurza ludzi :D

5. Posiadam 2 koty psa i chomika :D ktorego prawie zjadł pies :D

6. Ogarniam dość dobrze amx i tp i td 

7.  Opiekunem chciał bym zostać dlatego że serwerem jak widze nikt się nie zajmuję. trzeba pomoc przy serwerze aby nie padł już do końca 

Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będe przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniose nic poza nią a wniose wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie

 

WARNY ODROBIE W SOBOTE :D

Edytowane przez Arystoteles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Mateusz

Nick: Arystoteles

Dokładna data urodzenia: 1999-06-17

Link do profilu Steam:  http://steamcommunity.com/profiles/76561198206026717/

Link do BANIDhttp://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:122880494

Dokładny numerocka :D  GG:  58883192

Mikrofon [TAK/NIE]: tak

Komunikator TS3 [TAK/NIE] : tak

Na jaki serwer składasz podanie : cod 401 

Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: [Minimum 7 pełnych zdań]: 

1.Jestem Mateusz

2.Mam 17 lat 

3.Lubię grać w cs  i piłkę nożna :D

4.Jestem osobą która wkurza ludzi :D

5. Posiadam 2 koty psa i chomika :D ktorego prawie zjadł pies :D

6. Ogarniam dość dobrze amx i tp i td 

7.  Opiekunem chciał bym zostać dlatego że serwerem jak widze nikt się nie zajmuję. trzeba pomoc przy serwerze aby nie padł już do końca 

Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będe przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniose nic poza nią a wniose wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie

 

WARNY ODROBIE W SOBOTE :D

 

Miałem psa, posprzątałem dywan i mam dwa.

 

Podanie odrzucone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Albert

Nick: ZaaZ | fEaR*
Dokładna data urodzenia: 26 lipiec 2000 rok
Link do profilu Steam:
Link do BANID:
Dokładny numer GG:
Mikrofon [TAK/NIE]: Tak
Komunikator TS3 [TAK/NIE] : Tak
Na jaki serwer składasz podanie : CS : GO #1 MOD
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: [Minimum 7 pełnych zdań]: Nazywam się Albert Palinkiewicz. Mam 16 lat . Mieszkam w Obornikach, Wielkopolskich . Lubie grać w cs'a, Lubie grać w piłke nożną. Mam psa który nazywa się Willy. Chciałbym zostać opiekunem dlatego że gdy będzie cheater na serwerze dostanie bana i nie będzie przeszkadzał w grze innym. Chciałbym zostać opiekunem ponieważ bardzo lubię ten serwer

Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będe przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniose nic poza nią a wniose wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie.

Edytowane przez zaazfear26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Albert

Nick: ZaaZ | fEaR*

Dokładna data urodzenia: 26 lipiec 2000 rok

Link do profilu Steam:

Link do BANID:

Dokładny numer GG:

Mikrofon [TAK/NIE]: Tak

Komunikator TS3 [TAK/NIE] : Tak

Na jaki serwer składasz podanie : CS : GO #1 MOD

Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: [Minimum 7 pełnych zdań]: Nazywam się Albert Palinkiewicz. Mam 16 lat . Mieszkam w Obornikach, Wielkopolskich . Lubie grać w cs'a, Lubie grać w piłke nożną. Mam psa który nazywa się Willy. Chciałbym zostać opiekunem dlatego że gdy będzie cheater na serwerze dostanie bana i nie będzie przeszkadzał w grze innym. Chciałbym zostać opiekunem ponieważ bardzo lubię ten serwer

Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będe przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniose nic poza nią a wniose wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie.

 

Nie żartuj.

 

Podanie odrzucone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię; Karol

Nick: Oregano

Data urodzenia: 27.031998

Steam: brak

Banid: brak

GG: 39390914

Mikrofon: tak

Ts3: tak

Serwer na który składam podanie: 1# CSGO MOD

Kilka zdań o Sobie , oraz dlaczego chce zostań opiekunem:

Siema , mam 18 lat. Mieszkam w Wielkopolsce. Chciałbym zostać adminem ze względu na to że jestem dość często na serwerze. Zna mnie większość osób jak nie całość serwera. Ściągam wiele osób na serwer. Gram od ponad 7 lat w cs'a . Jestem dość pomocną i bardzo zabawną osobą . O co można wejść i spytać na serwer , oraz pogadać z administracją aktualną z którą się znam . Pomagam w rozwijaniu graczy naszego serwera. I sam pilnuję porządku gdy nikogo nie ma ew ktoś nie widzi .

Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będę przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniosę nic po za nią , a wniosę wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie.

Pozdrawiam Oregano ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Daniel
Nick:
Dokładna data urodzenia:
09.05.1999
Link do profilu Steamhttps://steamcommunity.com/id/ApeXv2/ (To mój nowy steam)
Link do BANIDhttp://banid.pl/kto?to=0:0:2562940
Dokładny numer GG:
49207702
Mikrofon [TAK/NIE]: Chwilowo nie posiadam, gdyż muszę zakupić nowy :/ (15 października będzie :))
Komunikator TS3 [TAK/NIE] : Tak posiadam.
Na jaki serwer składasz podanie : Podanie składam na serwer DD2
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: [Minimum 7 pełnych zdań]: 

1) Mam na imię Daniel. Mam 17 lat. Jestem z województwa Śląskiego. Mieszkam w okolicach Katowic.

2) Interesuję się siłownią, MMA, komputerami.

3) Obecnie uczęszczam do szkoły zawodowej oraz na praktyki jako Blacharz samochodowy. Ponieważ z lakiernikiem mi nie wypaliło :/

4) W wolnym czasie wychodzę gdzieś z przyjaciółmi lub spędzam czas na forum.

5) W Counter Strike gram gdzieś około 3 lata.

6) Opiekunem danego serwera chciałbym zostać ponieważ, kiedyś już mówiłem że jeśli tylko będzie rekrutacja na Opiekuna Serwera to zapewne moje podanie się pojawi.

7) Również Opiekunem danego serwera chciałbym zostać, gdyż na chwilą obecną brak chętnych.

Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będe przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniose nic poza nią a wniose wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie.

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Daniel

Nick:

Dokładna data urodzenia: 09.05.1999

Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/ApeXv2/ (To mój nowy steam)

Link do BANID: http://banid.pl/kto?to=0:0:2562940

Dokładny numer GG: 49207702

Mikrofon [TAK/NIE]: Chwilowo nie posiadam, gdyż muszę zakupić nowy :/ (15 października będzie :))

Komunikator TS3 [TAK/NIE] : Tak posiadam.

Na jaki serwer składasz podanie : Podanie składam na serwer DD2

Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: [Minimum 7 pełnych zdań]: 

1) Mam na imię Daniel. Mam 17 lat. Jestem z województwa Śląskiego. Mieszkam w okolicach Katowic.

2) Interesuję się siłownią, MMA, komputerami.

3) Obecnie uczęszczam do szkoły zawodowej oraz na praktyki jako Blacharz samochodowy. Ponieważ z lakiernikiem mi nie wypaliło :/

4) W wolnym czasie wychodzę gdzieś z przyjaciółmi lub spędzam czas na forum.

5) W Counter Strike gram gdzieś około 3 lata.

6) Opiekunem danego serwera chciałbym zostać ponieważ, kiedyś już mówiłem że jeśli tylko będzie rekrutacja na Opiekuna Serwera to zapewne moje podanie się pojawi.

7) Również Opiekunem danego serwera chciałbym zostać, gdyż na chwilą obecną brak chętnych.

Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będe przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniose nic poza nią a wniose wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie.

 

 

https://csowicze.pl/topic/37961-moderator-apex/

https://csowicze.pl/topic/39952-żegnam-was/

https://csowicze.pl/topic/35760-promotor-szuster/

https://csowicze.pl/topic/34794-powrót-apexam/

https://csowicze.pl/topic/34180-moderator-szuster/

https://csowicze.pl/topic/28506-amx-support-apex/

 

itd końca nie widać - nie powiem już o wszystkich nieobecnościach i urlopach. 

/ edit - jestem skłonny dać ci szanse po zapewnieniach.

 

Podanie przyjęte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Sebastian
Nick: Sibius
Dokładna data urodzenia: 07.04.1998
Link do profilu Steam:  http://steamcommunity.com/profiles/76561198081514374/
Link do BANIDhttp://banid.pl/kto?to=0:0:60624323
Dokładny numer GG59816481
Mikrofon [TAK/NIE]: Tak
Komunikator TS3 [TAK/NIE] : Tak
Na jaki serwer składasz podanie : COD 401lvl
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: [Minimum 7 pełnych zdań]:

  1. Ponieważ bardzo lubię ten serwer i chciałbym pomóc w jego ogarnięciu.
  2. Lubią mnie gracze jak i admini.
  3. Chciałbym wprowadzić troszkę zmian na serwerze.
  4. Nazywam się Sebastian mam 18 lat , interesuję się sportem i motoryzacją.
  5. W wolnym czasie lubię pograć z przyjaciółmi w cs'ka.
  6. W CS 1.6 gram 7 lat.
  7. Chciałbym zająć tą posadę ponieważ nie chcę żeby ten serwer upadł , jak narazie nie ma chętnych na opiekuna.

Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będe przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniose nic poza nią a wniose wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie. Tak

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Karol
Nick: Vixa
Dokładna data urodzenia: 29.10.2000
Link do profilu Steamhttp://steamcommunity.com/id/3421553
Link do BANID:http://banid.pl/kto?to=%23+2+"Vixa+AWPierdol"+1396+VALVE_3%3A4%3A1986807229
Dokładny numer GG: 59373034
Mikrofon [TAK/NIE]: TAK
Komunikator TS3 [TAK/NIE] : TAK
Na jaki serwer składasz podanie : DD2 u Apusia
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: [Minimum 7 pełnych zdań]: Jestem ogarnięty.Znam Apusia i on mnie myślę , że mi zaufa. Gram w cs już 7 lat więc wiem o co w tym chodzi. Miałem swoj serwer jak i opiekowałem się trzema.Szukacie opiekunów więc można sprobować. Ogarniam amxx itp w skali 8/10.
Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będe przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniose nic poza nią a wniose wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie. Tak

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Sebastian

Nick: Sibius

Dokładna data urodzenia: 07.04.1998

Link do profilu Steam:  http://steamcommunity.com/profiles/76561198081514374/

Link do BANID: http://banid.pl/kto?to=0:0:60624323

Dokładny numer GG: 59816481

Mikrofon [TAK/NIE]: Tak

Komunikator TS3 [TAK/NIE] : Tak

Na jaki serwer składasz podanie : COD 401lvl

Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: [Minimum 7 pełnych zdań]:

  1. Ponieważ bardzo lubię ten serwer i chciałbym pomóc w jego ogarnięciu.
  2. Lubią mnie gracze jak i admini.
  3. Chciałbym wprowadzić troszkę zmian na serwerze.
  4. Nazywam się Sebastian mam 18 lat , interesuję się sportem i motoryzacją.
  5. W wolnym czasie lubię pograć z przyjaciółmi w cs'ka.
  6. W CS 1.6 gram 7 lat.
  7. Chciałbym zająć tą posadę ponieważ nie chcę żeby ten serwer upadł , jak narazie nie ma chętnych na opiekuna.

Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będe przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniose nic poza nią a wniose wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie. Tak

 

Po rozmowie z tobą na TS3 stwierdzam że można dać ci szanse. Zgłoś się dzisiaj wieczorem do @RumcajsJumper

 

Podanie przyjęte

 

 

Imię: Karol

Nick: Vixa

Dokładna data urodzenia: 29.10.2000

Link do profilu Steamhttp://steamcommunity.com/id/3421553

Link do BANID:http://banid.pl/kto?to=%23+2+"Vixa+AWPierdol"+1396+VALVE_3%3A4%3A1986807229

Dokładny numer GG: 59373034

Mikrofon [TAK/NIE]: TAK

Komunikator TS3 [TAK/NIE] : TAK

Na jaki serwer składasz podanie : DD2 u Apusia

Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: [Minimum 7 pełnych zdań]: Jestem ogarnięty.Znam Apusia i on mnie myślę , że mi zaufa. Gram w cs już 7 lat więc wiem o co w tym chodzi. Miałem swoj serwer jak i opiekowałem się trzema.Szukacie opiekunów więc można sprobować. Ogarniam amxx itp w skali 8/10.

Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będe przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniose nic poza nią a wniose wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie. Tak

 

 

U mnie nie dostaniesz na tej sieci nawet moderatora archiwum forumowego - myślę że administracja podziela moje zdanie.

 

Podanie odrzucone

 

 

Imię; Karol

Nick: Oregano

Data urodzenia: 27.031998

Steam: brak

Banid: brak

GG: 39390914

Mikrofon: tak

Ts3: tak

Serwer na który składam podanie: 1# CSGO MOD

Kilka zdań o Sobie , oraz dlaczego chce zostań opiekunem:

Siema , mam 18 lat. Mieszkam w Wielkopolsce. Chciałbym zostać adminem ze względu na to że jestem dość często na serwerze. Zna mnie większość osób jak nie całość serwera. Ściągam wiele osób na serwer. Gram od ponad 7 lat w cs'a . Jestem dość pomocną i bardzo zabawną osobą . O co można wejść i spytać na serwer , oraz pogadać z administracją aktualną z którą się znam . Pomagam w rozwijaniu graczy naszego serwera. I sam pilnuję porządku gdy nikogo nie ma ew ktoś nie widzi .

Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będę przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniosę nic po za nią , a wniosę wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie.

Pozdrawiam Oregano !  :D

 

Nie spełniasz wymagań.

 

Podanie odrzucone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Damian
Nick:p47Killer
Dokładna data urodzenia: 11.07.1997
Link do profilu Steamhttp://steamcommunity.com/id/feafagba/
Link do BANIDhttp://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:58823188
Dokładny numer GG: 56652633
Mikrofon [TAK/NIE]: Tak
Komunikator TS3 [TAK/NIE] : Tak
Na jaki serwer składasz podanie : 3#GO MOD
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: [Minimum 7 pełnych zdań]: Witam nazywam się Damian mam 18 lat. Skończyłem szkołę mam dużo czasu i jak widać w GT z tego powodu dużo przesiaduje na serwie.Jestem spokojnym i uczciwym człowiekiem jestem na tym serwerze już chyba z 3 mieś adminem. Myślę że sprawdzę się jako Opiekun.Jak wspomniałem w podaniu na Admina byłem już opiekunem.Znam się na AMXX wiem co to FTP oczywiście potrafię wgrywać pluginy. Mam nadzieje że pozytywnie rozpatrzycie moje podanie 
Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będe przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniose nic poza nią a wniose wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie. Tak

759_zzz.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Damian

Nick:p47Killer

Dokładna data urodzenia: 11.07.1997

Link do profilu Steamhttp://steamcommunity.com/id/feafagba/

Link do BANIDhttp://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:58823188

Dokładny numer GG: 56652633

Mikrofon [TAK/NIE]: Tak

Komunikator TS3 [TAK/NIE] : Tak

Na jaki serwer składasz podanie : 3#GO MOD

Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: [Minimum 7 pełnych zdań]: Witam nazywam się Damian mam 18 lat. Skończyłem szkołę mam dużo czasu i jak widać w GT z tego powodu dużo przesiaduje na serwie.Jestem spokojnym i uczciwym człowiekiem jestem na tym serwerze już chyba z 3 mieś adminem. Myślę że sprawdzę się jako Opiekun.Jak wspomniałem w podaniu na Admina byłem już opiekunem.Znam się na AMXX wiem co to FTP oczywiście potrafię wgrywać pluginy. Mam nadzieje że pozytywnie rozpatrzycie moje podanie 

Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będe przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniose nic poza nią a wniose wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie. Tak

 

Generalnie jesteś bardzo aktywny na serwerze oraz forum co jest rzadkie w przypadku tego serwera - niestety.

Masz tam jakieś doświadczenie i chcesz pomagać. Spełniasz raczej wszystkie wymagania więc zostaniesz przyjęty na okres próbny podczas którego nabierzemy do ciebie min. większego zaufania i ocenimy jakość twojej pracy. Zgłoś się do @RumcajsJumper w trakcie jego obecności w celu ustalenia szczegółów.

 

Podanie przyjęte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Daniel
Nick: Arnn
Dokładna data urodzenia: 13.04.199
Dokładny numer GG: 60634856
Mikrofon [TAK/NIE]: Taaa
Komunikator TS3 [TAK/NIE] : Tak
Na jaki serwer składasz podanie : 4MAPS
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: [Minimum 7 pełnych zdań]:
  1. Jestem Daniel z miasta, interesuję się informatyką, jestem ze śląska.
  2. Jestem zaawansowanie doświadczony w tych sprawkach jak i innych ale to moja tajemnica xd
  3. Posiadam dużo wolnego czasu i chęci.
  4. Chłopak pracowity i nie do zastąpienia !
  5. Ta ranga jest dla mnie jak mazaki dla dziecka :D
  6. I po co więcej pisać skoro tyle powinno wystarczyć ;p
     
Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będe przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniose nic poza nią a wniose wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie.

ezgif.com-gif-maker.gif.40bb5501688932e0061ef8d030674af8.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:Michał
Nick:MOVE JUST
Dokładna data urodzenia:10.07.2000
Link do profilu Steam:http://steamcommunity.com/profiles/76561198305953076/
Link do BANID:http://banid.pl/kto?to=0:0:172843674
Dokładny numer GG:brak
Mikrofon [TAK/NIE]: TAK
Komunikator TS3 [TAK/NIE] :TAK
Na jaki serwer składasz podanie :2# CS:GO MOD
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: [Minimum 7 pełnych zdań]: dlatego bo odznaczam się wysoka kultura osobista nie wyzywam graczy.zawsze prujuję rozwiązac spory.mam dużo chęci szanuje innych.Lubie grac w cs 1.6 mam nadzieje ze mimo to ze nie zakupiłem cs przez steam moja propozycja zostanie rozpatrzona pomyślnie.i dostane szanse.moge karzdego dnia spędzic po kilka godzin na serwie.

Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będe przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniose nic poza nią a wniose wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie.

TAK zgadzam sie z wszystkimi warunkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Mateusz
Nick: Voldemort
Dokładna data urodzenia: 14.08.1998
Link do profilu Steam: http://steamcommunity.com/id/V0ld3m0rt/
Link do BANID: http://banid.pl/kto?to=0:0:2553158
Dokładny numer GG: 47191862
Mikrofon [TAK/NIE]: TAK
Komunikator TS3 [TAK/NIE] : TAK
Na jaki serwer składasz podanie : CS MOD #2
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: [Minimum 7 pełnych zdań]:

1. Mam na imię Mateusz mój wiek wynosi 18lat, mieszkam na Śląsku w okolicy Sosnowca.

2. Uczęszczam do szkoły zawodowej na profilu montera, z czym wiąże swoją przyszłość, ale na pewno nie w Polsce.

3. Interesuje się sztukami walki, piłką nożną, CS'em, Metinem2, oraz od niedawna pisaniem opowiadań/historii ect.

4. Jestem osobą godną zaufania, starannie wykonuje powierzone mi obowiązki, pracowitą, przyznaje się do popełnionego błędu, otwarty na nowe znajomości.

5. Co do mojej kultury osobistej i zachowania. Posiadam kulturę osobistą, ale nie dam sobą pomiatać i dać zrobić z siebie ofiarę. Szanuje innych do pewnego stopnia.

Odnośnie mojego zachowania na SB, prowokacje się zdarzały, nie ma ich już i zachowuje kulturę, jak coś pisze to z dystansem i w żartach.  Wulgaryzmów nie używam a swoje wypowiedzi konstruuję tak, aby bez konieczności używania przekleństw poinformować o co mi chodzi. W sumie. Moje zachowanie uległo poprawie.

6. Moje doświadczenie. Nigdy nie pełniłem funkcji Opiekuna Serwera. Natomiast posiadałem kilkakrotnie admina, na dłuższy okres czasu. Od czasu odrzucenia podania nauczyłem się wgrywania pluginów, obsługi AMXX w wymagającym tego stopniu, FTP potrafiłem już wcześniej się posługiwać (czyt. Filezilla).

7. Podanie złożyłem ponieważ dwie osoby które pozdrawiam twierdzą, że się na tą posadę nadaje, mimo tego jak się zachowywałem twierdzę, że zasługuję na tą szanse. Na owym serwerze są bugi które trzeba naprawić przykładowo ze /sklepsms. Znam się na trybie GO MOD.
Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będe przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniose nic poza nią a wniose wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:Michał
Nick:MOVE JUST
Dokładna data urodzenia:10.07.2000
Link do profilu Steam:http://steamcommunit...61198305953076/
Link do BANID:http://banid.pl/kto?to=0:0:172843674
Dokładny numer GG:brak
Mikrofon [TAK/NIE]: TAK
Komunikator TS3 [TAK/NIE] :TAK
Na jaki serwer składasz podanie :1# CS:GO MOD
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: [Minimum 7 pełnych zdań]: dlatego bo odznaczam się wysoka kultura osobista nie wyzywam graczy.zawsze prujuję rozwiązac spory.mam dużo chęci szanuje innych.Lubie grac w cs 1.6 mam nadzieje ze mimo to ze nie zakupiłem cs przez steam moja propozycja zostanie rozpatrzona pomyślnie.i dostane szanse.moge karzdego dnia spędzic po kilka godzin na serwie.

Zgadzam się na wszelkie warunki postawione w podaniu i będe przestrzegał zasad panujących na sieci. Nigdy nie wyniose nic poza nią a wniose wiele do funkcjonowania serwera na którym składam podanie.

TAK zgadzam sie z wszystkimi warunkami

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie