Skocz do zawartości

Zablokowane Informatyka - ciężki kierunek, czy tylko tak mówią?


KociaMama

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czytałem i dam Ci plusika.

W sumie nie żałuję,bierz się za redaktorkę,bo jakbym czytał dobrą gazetę,ładnie opisane.

 

Niestety, redaktor ze mnie żaden, zbieram się do recenzji Pietrkiewicza od 2 tygodni, a na koniec miesiąca muszę ją oddać :3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to oczywiste,w końcu przygotowuje do studiów informatycznych ;d Ja bym się cieszył,że coś by mnie motywowało np. do nauki języków programowania,ale co kto lubi :D Masz plusa c:

 

Ale na studiach są języki,a to już jakieś przygotowanie jest :D

Edytowane przez eSTe
d7f0ee06ceb0f02da6dd82c760e9606a.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to oczywiste,w końcu przygotowuje do studiów informatycznych ;d Ja bym się cieszył,że coś by mnie motywowało np. do nauki języków programowania,ale co kto lubi :D Masz plusa c:

 

Technikum nie przygotowuje do studiów i mówię to z pełną odpowiedzialnością, technikum przygotowuje do pracy w zawodzie, studia to już kosmos, którego nawet ja nie potrafię objąć rozumem. Któregoś dnia poszłam na wykład do kumpla, nigdy więcej tego nie powtórzę, czarna magia i mimo, że mam wiedzę to niewiele zrozumiałam. Jeśli chodzi o motywację to dla mnie motywacją jest wstanie rano, jeśli mi się uda to dam radę zrobić wszystko. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Moim zdaniem informatyka nie jest trudna dla człowieka która ma pasję i motywację do dalszej pracy nawet pomimo porażek,najlepiej jest zacząć uczyć się programowania już od kilku lat dzięki temu łatwiej bedzie ci zrozumieć języki programowania i szybciej bedzie się mogło zdobyć wymarzoną pracę itd,dla początkujących warto przejrzeć kursy min na eduweb.pl które mają jasno krok po kroku wytłumaczone zagadnienia występujące w danym języku programowania  ze swojej strony polecam zacząć od javy gdyż dzięki niej najprościej jest zacząć ponieważ nie jest to język skomplikowany ,dosyć łatwy do nauczenia oraz można poznać podstawowe konstrukcje np pętle ,plusem jest też to że java jest wykorzystywana do tworzenia aplikacji na androida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Close//

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie