Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Weźmiecie się w garść?! Trzeba mówić jak jest..


Alvaro Soler

Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa czlowieku.. Irytujesz mnie i zrozum, ze ja nadal mam "Nieobecnosc", zajrzyj na moj temat a sie dowiesz. Nie mam kompa i nie mam jak oracowac na sieci, jedynie zostaje mi telefon w tej sytuacji ale na nim nie bede pracowal bo nie mam jak. A chcac sie wczoraj wypowiedziec niestety ale nie moglem, byc moze wina przegladarki. Twraz lece spac bo wrocilem do domu i jestem zmeczony, takze dobranoc i milej nocy zycze :).

 

Słowa Izcona - żałosne. Irytujesz to Ty wszystkich na tej sieci, co Ty w ogóle robisz jako Właściciel? Przypomnieć Ci co zrobiłeś z Shieldem, którego potem nie potrafiłeś wyłączyć? Szkoda słów na Ciebie, kto Cię w ogóle wziął na to stanowisko...

04.09.2016 - 100 postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wy sie kłócicie ? Zachowujmy sie jak dorośli.

Co do spraw sieci to jasne, ze Rumcajs ma olewke, uduwodnił to nie raz, a co do Izcona to nie wiem, ale jak widze jak tu piszecie to chyba też nic.

Co do spraw teamspeak też gadaliśmy, zeby przyszła reklama, bo wchodzi coraz mniej ludzi, siedzą tylko w piątki/soboty powyżej 60, a tak to ledwo 40.

Przez czasy jak miałem admina na 4maps jako jedyny admin przez jakies 3 tyg wchodziłem sam i ogarniałem, wkurzyłem sie nie wchodziłem tam no i dostałem degrada, teraz serwer stoi lepiej także cieszy mnie to, ale i tak są crashe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację, ale nie widzisz tego z perspektywy administracji, każdy ma swoje życie i każdy z nas ma swoje obowiązki. Możliwe, że nie widzisz ich pracy. Nie każdą wprowadzaną poprawkę opisują na forum w temacie okraszonym fanfarami. Masz rację, ale to nie jest kwestia braku czasu administracji, tylko braku technika serwera. Nie wszystko Rumcajs jest w stanie zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację, ale nie widzisz tego z perspektywy administracji, każdy ma swoje życie i każdy z nas ma swoje obowiązki. Możliwe, że nie widzisz ich pracy. Nie każdą wprowadzaną poprawkę opisują na forum w temacie okraszonym fanfarami. Masz rację, ale to nie jest kwestia braku czasu administracji, tylko braku technika serwera. Nie wszystko Rumcajs jest w stanie zrobić.

Od tego ma pomocników. Życie, życiem, ale jak się prowadzi działalność trzepie się z tego $$$ to powinno się dbać o dobre imię swoje jak i owej działalności internetowo-społecznej.

 

Jest 6 osób w team. Nikt nie zna się w ogóle na forum? Esej był sam i wszystko robił. Wystarczy poświęcić czas i chęci a na pewno znalazłby się jakiś technik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego ma pomocników. Życie, życiem, ale jak się prowadzi działalność trzepie się z tego $$$ to powinno się dbać o dobre imię swoje jak i owej działalności internetowo-społecznej.

 

Jest 6 osób w team. Nikt nie zna się w ogóle na forum? Esej był sam i wszystko robił. Wystarczy poświęcić czas i chęci a na pewno znalazłby się jakiś technik.

Forum wygląda dobrze i nie ma zauważalnych bugów. Znalazłabym je, bo już nie takie cyrki na ipb widziałam, tu sprawa toczy się raczej o serwery gry, których aktywność ostatnio drastycznie spadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowany jestem od dzisiaj, ale obserwowałem forum i było bardzo fajnie, szkoda by było to stracić :P Trzeba się wziąć w garsc i zrobić to wszystko porządnie, ku przyszłosci :D

// MOJE STARE KONTO, PLS USUNAC ~ Knight //


 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administratorzy? KiKerr i syśka robią co do nich należy, najarany tak samo. Evixa nie widuję na forum, to o czym mowa? Co mamy sobie zgadnąć hasła do wszystkich danych serwera i działać na własną rękę? Zastanów się trochę...

Z tego co wiem to Evix choruje i dlatego nie przebywa na forum. Póki co proponuję po prostu zachowywać się jak trzeba na serverach oraz forum. A niech czerwoni poszukają technika i zastanowią się nad rekrutacją na opiekunów serwerów. To powinno wystarczyć, żeby sieć wystrzeliła do przodu.

 

Przydałby się też na szybko ktoś do redakcji bo teraz jest tam przecież pusto.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przepraszam że taki czas czekaliście na wypowiedz lecz musiałem wszystko poukładać w życiu prywatnym (praca/szkoła/zamieszkanie/rodzina) i inne.

 

Zaczynając od początku, nie nie mamy wyjebane w sieć i tyle w temacie.

 

Będę leciał punktami odpowiadającymi autorowi tematu bo nie będę czytał wszystkiego co każdy tu pytał bo bym musiał jutro odpisać :)

 

Zacznę od tego że aktualnie mamy 4 serwery na liveserver co jest niestety niekomfortowe podczas opłat (zapewne zrezygnujemy) i przeniesiemy wszystko dalej an 1shot1kill. Zmienią się jedynie IP serwerów lecz paczki zostaną takie same.

 

1: Serwer FFA zostanie wydalony, kaukaz zrezygnował.

2: Po napisaniu tego tematu ogarniam z juniorkiem ważniejsze sprawy i dziś jeszcze pojawi się wszystko w dziale zombie.

3: Co do odpowiedzi podczas propozycji, niektóre propozycje (by zostały zaakceptowane) muszą mieć zaangażowanie graczy czego nie ma od tak długiego czasu że ta propozycja po prostu otwarta spada nisko. Propozycje często są odrzucane gdyż nie chcemy zapierdzielać serwerów jakimiś dodatkowymi obciążeniami (zbędnymi crashami itp itd).

4: Co do serwera 401... jest troszkę poprawek i widziałem Twój temat, zostanie to ogarnięte dopiero gdy znajdziemy konkretną osobę która zajmie się plikami .sma bo są one do poprawy a ja niestety nie mam do tego predyspozycji. Co do adminów coda, nie zależy od nas ile osób w ciągu miesiąca składa podania a nie bierzemy na adminów byle kogo (sam o tym wiesz).

5: O ludzi takich jak @esej mało i mi się wydaje że nikogo nie ma już aż tak doświadczonego i zaangażowanego w swoją pracę. Jeżeli macie jakieś osoby które mają doświadczenie i chcą / chcieliby nam pomóc to czemu ich np do nas nie skierujecie? Poza tym jak pisał noanme w #20 poście mamy wrogów przez denne opinie (które nie zawsze są trafne) + tematy na mój temat (które już w ogóle wychodzą poza margines rozumu).

6: Co do izcona to mam w ogóle inna perspektywę która zostanie wdrążona na dniach jeżeli rozmowa z nim przebiegnie poprawnie.

7: Wyjaśniałem wyżej, serwer zombie zostanie przeniesiony na hosting 1shot1kill (wyżej opisane dlaczego).

8: Tak masz rację co do eseja, był podpórka sieci pod moją nieobecność dlatego znalazłem sobie pracę i szkołę którą mam zamiar skończyć. Esej odszedł i nie mamy już tego podparcia i ludzie myślą że to koniec? Ja osobiście daje Wam swoje słowo (może dla niektórych jest ono mało warte) że codziennie jestem na forum i ogarniam te ważne sprawy. Prócz tego wdrążamy z Sysią parę rzeczy które kiedyś były i prowadziło się to lepiej niż teraz (aktualnie lekkie utrudnienie mamy).

Wracając do eseja. Odszedł bo (praca) lecz jest w tym też moja wina bo zawaliłem lekko swoje stanowisko na Waszym forum i chciałbym Was przeprosić lecz jak pisałem wyżej nie było łatwo :) Cieszę się że krytyki są bo to świadczy o tym że coś jest nie tak i motywujecie mnie do dalszej pracy. Wybaczcie mi że tak się stało lecz ludzie którzy zrezygnowali i opluli sieć z myślą że to padnie zostaną dodani na moją czarną listę niestety, 0 wiary w coś co tworzymy razem świadczy tylko o tym że to Wy się poddajecie a nie my (administracja).

 

Jeżeli kogoś uraziłem to nie mój problem, piszę szczerze i prosto z mostu.

 

Przepraszam również że tak krótko wszystko opisałem lecz trzeba zacząć działać na forum.

 

Wyjaśniłem Wam wszystko i zapewniam że sieć nie padnie bo mniej siedzimy (administracja). Sieć to nie tylko właściciele (nie są potrzebni), to Wy tworzycie całe nasze społeczeństwo i poddając się sami doprowadzacie do (jak Wy to mówicie) upadku ^ ^

 

Tematu nie zamykam ponieważ ktoś jeszcze może mieć jakieś pytania, autor tematu zadecyduje czy wszystko już wyjaśnione i jak idą postępy w działaniu.

Po więcej informacji lub jakieś pytania proszę kierować się do mnie na GG (używam również mobilnie także jestem często).

 

 

Pozdrawiam,

Patryk Rumcajs Dębowski

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodziło. Czekałem na Twoją wypowiedź bardzo długo, prawie wszystko jest już jasne. Ale jeszcze zapomniałeś o dziale redakcyjnym, co z nim dalej będzie? Dział zostanie usunięty czy próba przekonania Shadowa do powrotu? Z pytaniem odnośnie promotora to jeszcze poczekam, najwyżej napiszę Ci prywatnie.

 

 

@edit - Shadow myślę, że wróci. Rozmawiam z nim na gg i wiem, że on tego chce xD

04.09.2016 - 100 postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodziło. Czekałem na Twoją wypowiedź bardzo długo, prawie wszystko jest już jasne. Ale jeszcze zapomniałeś o dziale redakcyjnym, co z nim dalej będzie? Dział zostanie usunięty czy próba przekonania Shadowa do powrotu? Z pytaniem odnośnie promotora to jeszcze poczekam, najwyżej napiszę Ci prywatnie.

Redaktorzy muszą być tak czy siak a co do Radzia to muszę z nim porozmawiać czy da radę dalej z nami funkcjonować bo będzie on nam bardzo potrzebny.

Działów redaktorskich nie usunę i jak będzie potrzebne to wrzucę kogoś kto by chciał i ma jakieś doświadczenie w pracy grupowej na opiekuna redaktorów (jeżeli Shadow oczywiście odmówi powrotu).

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Na prośbę autora, wszystko wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie