Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Weźmiecie się w garść?! Trzeba mówić jak jest..


Alvaro Soler

Rekomendowane odpowiedzi

Kieruję to do Właścicieli Sieci (Rumcasja i Izcona).

 

Elo. Piszę ten temat, bo to co się tu wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie.. Chcecie żeby to wszystko upadło? To, co już tyle czasu istnieje i świetnie funkcjonowało? Dlaczego piszę to w czasie przeszłym? Dlatego, że po odejściu eseja wszystko stanęło w miejscu. Serwerami nikt się nie zajmuje, żadne poprawki czy urozmaicenia nie są wprowadzane... Wygląda to tak, jakbyście opłacali miesięcznie serwery tak, aby stały. Skontaktować się z wami jakikolwiek sposób to graniczenie z cudem.. Jedynie KiKerr i syśka nadrabiają z was... Wielokrotnie pisałem do Rumcajsa, żeby posprawdzał różne ważne tematy na forum, ale lepiej zaktualizować sobie listę adminów. Do izcona nawet nie pisałem, bo nie ma po co. Nigdy go nie ma, nic nie robi ze swoimi serwerami. Na serwerach panuje samowolka, nie ma kto zajmować się adminami. Przykładem tego jest temat Najaranego w strefie adminów w sprawie powodów banów. Opiszę wam dokładnie co się dzieje:

 

1. Serwer 4FUN stoi od ponad tygodnia wyłączony, od opiekuna zero jakichkolwiek śladów życia. Jego i tego serwera nie powinno już być dawno, reklamy nie kupował, serwer stał pusty. 

2. Dział serwera ZM stoi bez napisanych regulaminów i wzorów. Ja się pytam - dlaczego? Każdy serwer to ma, tylko nie ZM.

3. Ludzie piszą co jakiś czas mnóstwo propozycji co można dodać na serwerach. Nie doczekali się żadnej odpowiedzi, a co dopiero dodania ich propozycji.

4. Serwer COD 401 i ZM wymagają teraz szczególnej opieki. Na 32 slotowym cod modzie jest teraz 2 adminów. Jak tu sobie poradzić? Do tego jeden z nich ma jeszcze pracę, gdzie długo nie może siedzieć na serwerze, do tego wiele rzeczy jest na nim pobugowane. Esej to wszystko ogarniał, a teraz co się dzieje? Lekko mówiąc "porażka". Na zombie modzie jestem jedynym adminem, gdzie jak na razie sobie radzę. Na nim jest też wiele rzeczy do poprawy, bo gra jest za łatwa. O działach na forum spojrzałem wyżej.

5. Robicie jakiś opiekunów fanpage Csowiczów - fajnie, ale chyba czas pomyśleć nad opiekunami na poszczególnych serwerach? I to nie, że dacie jakiegoś opiekuna aby był. Musi to być ktoś z prawdziwego zdarzenia, ktoś, komu zależy. Idealnym przykładem jest Sebek, opiekun swoich dwóch zombie modów.

6. Izcon - jak już wbijasz na forum, to nie siedź przez godzinę tylko na SB, tylko poprzeglądaj działy swoich serwerów, po odpowiadaj w różnych tematach ludziom, którzy tego oczekują.

7. Serwer ZM nagle padł i nie ma żadnej żadnej reakcji, żadnego wyjaśnienia. Będzie tak samo jak z 4FUN`em?

8. Od odejścia eseja, zaczęło odchodzić coraz więcej osób. Dlaczego? Dlatego, że widzieli co tu się dzieje. Esej był kluczową postacią na tej sieci i nie mówcie, że nie. Odgrywał tu znaczącą rolę dla wszystkich. Ogarniał wszystkie serwery, trzymał to wszystko w kupie, wszystko grało i śpiewało. Robił dla nas strasznie dużo, ale i tak mało kto doceniał jego poświęcenie swojego prywatnego czasu i wysiłku jaki włożył w rozwijanie serwerów. Straciliście bardzo ważną osobę, która trzymała to wszystko jak należało. Drugiej takiej osoby nie znajdziecie, a esej nie wróci. 

Chcę, aby ten temat nie został ominięty przez kogokolwiek, każdy kto tu zajrzy niech dokładnie przeczyta i wypowie się na ten temat. Tu chodzi o przyszłość tej sieci serwerów, miejsca gdzie wszyscy się spotykamy i poznajemy nawzajem. 

 

Nie piszę tego tematu, żeby wam jakoś dopiec czy coś. Piszę to dlatego, żeby uświadomić was jak jest i co trzeba zrobić/poprawić żeby było jak dawniej.

 

 

Za wszystkie błędy ortograficzne przepraszam, jestem dyslektykiem. 

 

Pozdrawiam, Alvaro.

 

@edit ApeX, Young, nie każdy tu siedzi dla atmosfery, tylko dla gry. Ja jestem tu dla atmosfery i serwerów.

 

 

 

Wiecie dlaczego ShadoOw i esej odeszli? Bo widzą, co tu się dzieje... To wszystko idzie w złą stronę..

 

 

@@edit - Co z działem redakcyjnym? Kto się teraz tym zajmie? ShadoOw robił to z pasją, codziennie pielęgnował wszystkie działy związane z redakcją, śmiem myśleć, że było to jego hobby. Nie znajdzie się druga taka osoba..

 

 

@@@edit - kilka najważniejszych osób na sieci, tak chodzi o was szanowni Właściciele, nie docenia i nie doceniało pracy Redaktora, Promotora czy Technika Serwerów. Każdy kto posiadał tą rangę poświęcał mnóstwo czasu, ja dalej to robię. W moją stronę nie padło nawet słowo "dziękuje". Tyle by wystarczyło i byłoby wtedy mi bardzo miło.. Rozmawiałem wiele razy z esejem na ten temat, też nie był doceniany...

 

@@@@edit - UBT Team - Przecież to jest śmiech na sali, nic nie robią, działy są zaniedbane, tylko Najarany zajmuje się tymi sprawami. Wywalić to obecne ubt i może kogoś nowego znaleźć?

04.09.2016 - 100 postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinni z rekrutować Opiekunów dla serwerów może wtedy coś się zmieni :)

 

@edit @Alvaro Soler A czy ja coś powiedziałem że siedzę tu tylko dla atmosfery? Nie, bo sam nawet lubię lubiłem, bo jak teraz wchodzę i widzę co się dzieję to mi się odechciewa grać.

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinni z rekrutować Opiekunów dla serwerów może wtedy coś się zmieni :)

W sumie spoko pomysł. 

A co do tematu to ich sprawa. 

Nie wiem jak Wy, ale ja tu siedzę bo jest spoko atmosfera a nie dlatego, że serwery off stoją. :P 

81978589712205148021.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esej wyraźnie napisał w pożegnaniu co jest jednym z powodów jego odejścia: Rumcajs ma chyba wylane na to co się dzieje z serverami.
Brakuje adminów, brakuje opiekunów, teraz zabrakło też technika. Gdyby nie Syśka oraz Kikerr to już by nic tu nie stało. Chyba pora się obudzić, albo właścicielom się chce i coś zrobią albo niech z góry powiedzą, że mają to gdzieś i sprzedadzą sieć komuś kto ma chęci to prowadzić.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej racja wchodzą jak serwer off :D jak cos zrobic to pozniej Izcon nie istnieje gram gdzie indziej bo cod sie stacza xD nowa paczka na 295 pewnie za rok ;D bajo

Esej dobrze zrobil oby nie wracał :D

Robcie za darmo i slijcie donejty xD

 

 

Musze zobaczy co na to czerwoni bo zmienil mi sie teraz kąt widzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem link do tego tematu i zostałem "poproszony" o wypowiedzenie się w tej sprawie - nasłochodzili mi i myślą że wrócę :D

Zostałem zapytany czemu odszedłem więc napisze to samo co sysi na gg by obyło się bez ofiar śmiertelnych --> 

 

Bo dostałem oferte pracy którą przyjąłem ale jednak siedze w domu bo inna strona medalu że tak powiem a rumcajs robił odpierdolke i olewke razem z gościem który ma właściciela i wchodzi tylko raz na 2 tygodnie by pisać na sb

 

ta bardzo okrojona wersja wam powinna wystarczyć na dosyć długi czas? 

 

Drugiej takiej osoby nie znajdziecie, a esej nie wróci. 

Chcę, aby ten temat nie został ominięty przez kogokolwiek, każdy kto tu zajrzy niech dokładnie przeczyta i wypowie się na ten temat. Tu chodzi o przyszłość tej sieci serwerów, miejsca gdzie wszyscy się spotykamy i poznajemy nawzajem. 

Potwierdzam 1 oraz 2 zdanie. 

 

Ps. Kiedy mi te warny zdejmiecie.... te co miały nie być za nie nadawane punkty gdzieś miesiąc temu???

Ps 2. Nie będe się z nikim kłócił czy dyskutował - wypowiedziałem się? wypowiedziałem więc gitara siema.

Edytowane przez esej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zostałem poproszony i napisze moje skromne słowo.

To co tu się dzieje w ostatnich czasach to jest tragedia. Każdy robi swoje jak tylko potrafi a ze strony Czerwonych co dostajecie? To co napisał Alvuś. Rumcek, Izcon - Zrobcie coś z tym bo to pierdolni* wszystko. Ta sieć stoi w miejscu od dłuższego czasu. Esej odszedł, ShadoOw i Ja tez. To Wam nie wystarczy? Chcecie żeby każdy tak po kolei odchodził. Zbudowales sieć od podstaw to weź o to kur** zadbaj. Ładuj warny i bany. Śmiało. Ale taka jest prawda. Ta sieć upada. Pierdol* się wszystko. Dziękuję Alvaro za możliwość wypowiedzenia się. Bardzo dobrze, ze to napisałeś bo każdy ma ból dupy i nic nie napisze.. Weź nimi wstrzasnij... Jebnij czy coś.. Może wtedy coś się odmieni. Dumni możemy być ewentualnie z Sysii lub KiKerra. Jakbym mógł to zamieniłbym ich stanowiskami. Jak Narazie nie macie Technika i Redaktora. Kto będzie kolejny? Zobaczymy niebawem. :)

 

Życzę wszystkim powodzenia na zadbanej sieci. :3

Hahahahah. xDD 26037601286750095700.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

esej to nie napis na prezerwatywach więc polecam przestać dyskutować o mnie ponieważ ja tu gram na DD2 tylko. Moja propozycja jest taka by była mowa o tym co napisał Alvaro a nie jakimś tam mnie. 

Edytowane przez esej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowujecie sie jak szczenięta. Małe, piskliwe nic nie myślące.

Odchodzą bo są słabi emocjonalnie. Zamiast narzekać sami byście ruszyli za przeproszeniem dupy i robili wszystko by sieć dalej sie rozwijała. Ale nie skoro można narzekać takie moje zdanie gitara nara.

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowujecie sie jak szczenięta. Małe, piskliwe nic nie myślące.

Odchodzą bo są słabi emocjonalnie. Zamiast narzekać sami byście ruszyli za przeproszeniem dupy i robili wszystko by sieć dalej sie rozwijała. Ale nie skoro można narzekać takie moje zdanie gitara nara.

W tym momencie robisz z siebie totalnego durnia..

Oni nic nie robią? Bo jak Czerwony ma wyjebke to co inni mają robić?

Mają nakur*iać reklamy wszędzie po to żeby osoby przychodziły i później przez takie coś odchodziły?

Bez przesady. Może Ty też coś zrobisz w tym kierunku? Bo jak na razie to przysłowiowo liżesz dup* tym z góry. ;)

Więcej się nie wypowiadam bo to jest naprawdę nie do opisania.

Siema Ekipa.

Hahahahah. xDD 26037601286750095700.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tu jeszcze siedziałem serwery tętniły życiem, a było to może 2 i pół miesiaca temu. Zero spin, UBT reagowało szybko. Teraz widzę tylko KiKera który jest aktywny i przegląda działy oraz tematy.

Jak serwery działały, gracze na nich grali dużo adminów było, to teraz niczego praktycznie nie ma. Jedynie zapełnione są DD2 a MOD może po 17 osób w szczytowej formie w sobote o godzinie 14-15...

 

Racja opiekunowie by się przydali. UBT też odświeżyć wypadałoby i znaleźć nowych na ich miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FazaMajster, udowodniłeś mi, że niektórzy powinni mieć ograniczony dostęp do internetu. Zacznij trochę myśleć, co mamy robić jak nie właściciele nie odpowiadają, opiekunów do serwerów nie ma, nawet chcąc nie mamy jak zacząć działać. Co z tego, że zrobię te reklamy i jakoś wypromuje sieć, jak ludzie wejdą tu i zobaczą co się dzieje to szybko zrezygnują. Jak masz pisać take bzdety to nie wchodź najlepiej do tego tematu i nie nabijaj bezsensownych postów. 

04.09.2016 - 100 postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy bardzo narzeka na UBT ale dziś mamy 30 września a przez cały miesiąc była otwarta rekrutacja i tylko 3 podania. Gadać każdy potrafi dużo ale żaden nie potrafi ruszyć tyłka żeby to zrobić :) Jeżeli tak bardzo wam źle zapraszam do złożenia podań i do przejścia testów :) Co do samych opiekunów. Poruszałem już tą kwestię wczoraj.

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie, że w ogóle nic na tej sieci się nie dzieje. W działach serwerów ludzie nie piszą żadnych propozycji, ani nic. Ludzie!!! Zrobimy coś z tą siecią czy będziecie tak czekać aż ta sieć upadnie? Zacisnąć dupę, i to mówię do całej administracji, jak i forum oraz serwerów. Bo jeżeli nie chcecie nic robić, to nie róbcie, ale potem się nie dziwcie że cała administracja się sypie.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieć nie dotrwa do 2017 zobaczycie

 

Z 400 osob online codziennie jest okolo 150 max

 

Rumcajs jest opiekunem wszystkich serwerów, co z tego, jak ludzie piszą propozycje, błędy, poprawki i na tym się kończy, totalna cisza, już dawno powinny się znależć osoby kompetentne aby sprawować opiekę nad każdym z serwerów, drugi właściciel, wchodzi sobie na SB, żeby pogadać godzinę i na tym się teoretycznie i praktycznie kończy, nie zerknie do działów z serwerami, może jakieś błędy poprawki, nic. Dział redakcji został pusty? Kto się tym teraz zajmie, śmiem wątpić, że nikt, bo nikt nie robił tego co ShadoOw. Śmiem twierdzić, że lepiej to ukryć niż aby świeciło pustką.

Dodatkowo wymagania na niektore rangi sa tak bardzo zawyzone, ze nie dlugo nie bedzie mial kto być moderatorem czy UBTeam.

Poza tym co to za siec ze sa praktycznie tylko serwery wlasciciela ? Mimo iz jest to rozkrecona siec nikt tu nie chce byc, coś musi być na rzeczy co nie ?

 

Z tego co widać i ludzie wnioskują, wchodzicie na forum pogadać, zaaktualizować listę adminów+ostrzeżenia i na tym jest koniec, albo powiecie wprost ludziom o co chodzi i co się dzieje, albo będziecie to ukrywać, bo na pewno coś jest na rzeczy.

 

Zamiast przybywać wam ludzi to ubywa i widać to bardzo wyrażnie

  Edytowane przez Cropek.

crp_2.jpg

Zapraszam na JailBreak !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym co to za siec ze sa praktycznie tylko serwery wlasciciela?

Gdyby nie zmiana tej reguły to ta sieć jebła by z miesiąc temu jak nie więcej bo już była na skraju syfu - taka informacja od esejka która sam starał się wprowadzić tą zasade i jak obiecał tak zrobił. Doskonale że się tak stało i "daj boże" by nigdy sie to nie zmieniło. 

 

Ps. Na DD2 znikło HLTV xD i zombie off

Ps 2. Proszę do mnie nie pisać wiadomości ponieważ nic oprócz tego że gram i udzielam się na forum nie mam wspólnego z tą społecznością. 

Edytowane przez esej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cropek dobrze to napisał. Przedstawcie nam sprawę jasno, jak nie chcecie tego prowadzić to zamknijcie to w cholerę... Izcon też wczoraj czytał temat i się nie wypowiedział, rumcajs mnie ignoruje non stop. Zajebiste podejście macie, gratuluje. 

 

 

@edit 

Serwer ZM padł dlatego, że nie został opłacony. Kolejna świetna informacja :)

04.09.2016 - 100 postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sieć nie dotrwa do 2017 zobaczycie

 

Z 400 osob online codziennie jest okolo 150 max

 

Rumcajs jest opiekunem wszystkich serwerów, co z tego, jak ludzie piszą propozycje, błędy, poprawki i na tym się kończy, totalna cisza, już dawno powinny się znależć osoby kompetentne aby sprawować opiekę nad każdym z serwerów, drugi właściciel, wchodzi sobie na SB, żeby pogadać godzinę i na tym się teoretycznie i praktycznie kończy, nie zerknie do działów z serwerami, może jakieś błędy poprawki, nic. Dział redakcji został pusty? Kto się tym teraz zajmie, śmiem wątpić, że nikt, bo nikt nie robił tego co ShadoOw. Śmiem twierdzić, że lepiej to ukryć niż aby świeciło pustką.

Dodatkowo wymagania na niektore rangi sa tak bardzo zawyzone, ze nie dlugo nie bedzie mial kto być moderatorem czy UBTeam.

Poza tym co to za siec ze sa praktycznie tylko serwery wlasciciela ? Mimo iz jest to rozkrecona siec nikt tu nie chce byc, coś musi być na rzeczy co nie ?

 

Z tego co widać i ludzie wnioskują, wchodzicie na forum pogadać, zaaktualizować listę adminów+ostrzeżenia i na tym jest koniec, albo powiecie wprost ludziom o co chodzi i co się dzieje, albo będziecie to ukrywać, bo na pewno coś jest na rzeczy.

 

Zamiast przybywać wam ludzi to ubywa i widać to bardzo wyrażnie

 

 

 

I tu się w stu procentach muszę zgodzić z Cropkiem. Pamiętam jak było zawsze kolorowo na sb, a teraz co? Cisza następuje. Co się porobiło z tą siecią jak na nią przybyłem? @RumcajsJumper powiedz nam co jest na rzeczy :) Bo każdy chce wiedzieć na czym stoi, czy nastąpią zmiany na forum czy też zostanie zamknięte. Pamiętam jak inni składali podania na Redaktora, UBTeam, Promotora, Grafika, a teraz wszędzie pustki. Nikt nie chce składać podań.

 

I tak jak wszyscy piszą, to prawda, więcej użytkowników ubywa niż przybywa bo widzi co się z tą siecią porobiło. Przemyślcie czy to jest sens aby dalej to ciągnąć ;)

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

tak przegladalem internety i zobaczylem ciekawe tematy na temat tej sieci

tutaj opinie o tej sieci

- jak widac pozytywnych opini brak -

tutaj prawda o waszym zlodzieju

 

tutaj rozmowa z h@ posluchajcie haha

 

 

nie wiem co robicie na tej sieci szkoda mi was naprawde

zaloze sie ze h@ odezwa siew tym temacie za kilka dni lub usuna temat lub tez beda mieli wyjebane

 

jesli usuniecie moj post to bedzie znaczylo o waszej sieci i jak traktujecie krytyke chowajac to by nikt nie zobaczyl

Edytowane przez Anonymus xd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że wyrażam swoje zdanie to jedynie moje prawo. A że wam sie nie podoba to trudno. Nie macie jak działać bo właściciele mają wylewke? Nie tylko czerwoni są ale także administratorzy którzy na pewno będą z wami działać tylko trzeba chcieć. Skoro wy wolicie płakać w temacie zamiast starać się coś osiagnąć to już nie mój problem.

 

A któryś tam nie wiem jak on sie wabi. Skoro uważasz że komuś przysłowiowo liże to jesteś w błędzie od pół roku mam na tą sieć lotto, jeszcze za mojej kadencji zaczęło się sypać. Nie ma osób dzięki którym ta sieć tętniła życiem. Teraz moim zdaniem na tej sieci są tylko dzieci potrafiące płakać zamiast działać. Tyle nie pozdrawiam.

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administratorzy? KiKerr i syśka robią co do nich należy, najarany tak samo. Evixa nie widuję na forum, to o czym mowa? Co mamy sobie zgadnąć hasła do wszystkich danych serwera i działać na własną rękę? Zastanów się trochę...

04.09.2016 - 100 postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja coś wspominałem na temat serwerów? Powinniście stworzyć taką atmosfere na forum żeby przyciągać ludzi by zostawali na dłużej niż chwile. Serwery to nie wszystko pamiętaj.

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda,że esej jakoś ingerował technicznie i nie tylko w te serwery, było spoko mówiąc krótko.

Skoro rumcajs nie wbija 'tak często jak powinien' tzn,że ma pracę/ważniejsze sprawy.

Zamiast płakać i odchodzić zastanówcie się jak można pomóc.

PS:przymknijcie ten spam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak przychodziłem na forum w lutym to bylo 350-400 osób online a teraz zaledwie jest 150! Rumcajs dużo rzeczy się o tobie dowiedzielismy a ty nawet nie wypowiesz się w tym temacie! śmiech na sali! Ja również odchodzę bo nie ma cotu dalej siedzieć :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie