Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Siemaaa ekipaaa :)


ShadoOw

Rekomendowane odpowiedzi

To już moje 2 i ostatnie pożegnanie, poprzednie było zbyt pochopnie podjęte, i tak wyszło, ale tego jestem pewien na 100%. Zostałem sam na Redakcji, wiadome jest że sam nie ogarnę, bo nie starczy Mi na to czasu, podań na owe stanowisko brak co wiąże się z zerową aktywnością w dziale "Redakcji", większość zapewne pomyśli, "a pewnie rezygnuje, żegna się, ale za jakiś czas znowu wróci" otwórz nie, nie wrócę. Podkreślam również, że bezpowrotnie zostaną zabrane Mi rangi które posiadam na tym forum i nie napiszę aby Mi je ponownie przyznać za kilka dni. Więc nie piszcie, że wróci, wróci. Każdemu z osobna nie będę dziękował, bo nie ma to najmniejszego sensu, ale dziękuję za tak cholernie wiele szans, @KiKerr za te beszty i to że golisz nogi hahha :) Trzymajcie się: @Krime.^, , @Young Dembo, @RumcajsJumper, @Evix, @Kaukaz, @Alvaro Soler, również Pozdrawiam wszystkie damy z forum :) Dziękuję za wywiady gdzie dane osoby Mi ich udzieliły, za wszystkie miłe wypowiedzi w każdym z działów.

 

To jest moja ostateczna decyzja co do tego forum, od czasu do czasu zaglądnę lecz udzielać się nie będę, każdy złapie Mnie na gadu w porze wieczornej jak i na steam, lub Fb, oprócz tego mam nadzieję, że ktoś kompetentny zajmie się działem "Redakcja" i będzie dalej kontynuował to co ja czy inny Redaktor, mam nadzieję, że forum dalej się będzie rozwijać jaki będzie was przybywać, śledzić będę wszystko na fb "CSowicze.pl". Róbcie dalej taką robotę jak robicie, tylko ogarnijcie adminów poszczególnych serwerów, jest porażką to co się wyprawia i co Oni robią, przez takie tematy jak napisałeś Ty Najarany i pokazałeś z jakimi powodami banują to ludzi zamiast przybywać, to będzie ubywać.

 

Swoje na tym forum zrobiłem, głupio rezygnowałem jak i wracałem sam nie wiem czemu, ale coś Mnie jednak do was ciągnęło, myślę, że nikt nie ma Mi nic za złe, z każdym miałem tutaj zajebisty kontakt i dalej będę miał, przynajmniej Ja mam taką nadzieję :) Jak również wiecie złamałem regulamin "forum", gdzie osoby trzecie miały dostęp do mojego konta tutaj, więc Przepraszam za to Bardzo Ciebie Kikerku i całą administrację :)

 

Pamiętajcie kontakt będziemy Mieli, a ja będę śledził wasze poczynania i jak już wspomniałem wyżej "bezpowrotne" zabranie rang :)

 

Taki kawałek na dzisiaj, i działać tam dalej Ekipooooo jak i również szukać Moderatora i Redaktora!!! :) ShadoOw menda pozdrawia :)

 

@Królowa pamiętaj kontakt mamy fb i gadu :)

 

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśleć, że ja Cię przyjąłem na redaktora. Znam Cię, więc pewnie skumałeś, kto to pisze. Trzymaj się ShadoOw. Cieszę się, że nie zmarnowałeś tej szansy i poprowadziłeś redaktorkę tak daleko. Kiedyś też sam byłem, ludzie rezygnowali, ja długo potrzymałem. Cieszy mnie widok, że jednak tak daleko to doprowadziłeś za mnie.

 

 

 

 

 

@Songo ♥

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia kolego w każdej dziedzinie... 3- maj się tam... :((  :((

Ps. Byłeś nie zastąpiony... :D

"Prawdziwa wiedza na zawsze pozbawia człowieka pewności, czego by ona nie dotyczyła"

Maks Frai abbadon-header-768.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kpisz :( Ale jeżeli musisz to nie będziemy Cię zatrzymywać. Powodzenia w życiu prywatnym, i wiesz że mamy kontakt :*

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Pożegnany

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie