Skocz do zawartości

Zablokowane unbaan


NIJOO

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: nijo.gaming | NIJOO

Serwer: 4MAPS
Nick admina: Killing spree
Data i godzina: 18:00 jakos nie pamiętam
Link do Twojego bana:http://bany.stronazen.pl/ban_list.php?bid=3267

Link do HTLV: Nie wiem gdzie to jest.
Opis sytuacji: Przyznaję się  uzywałem przez 2-3 rundy no recoila potem dostalem laga i wylaczylem to bo wolalem grać normalnie, po czym można stwierdzić że gram już tu długo
Dodatkowe informacje: Przyznaję się  uzywałem przez 2-3 rundy no recoila potem dostalem laga i wylaczylem to bo wolalem grać normalnie, po czym można stwierdzić że gram już tu długo, jesli dostanę 2 szansę to jej nie zmarnuje napewno.

Edytowane przez NIJOO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, strasznie sie rozczarowałem na tobie ze odpaliłeś cos na serwerze i chciales na tym pograc..bo grasz dluzej ode mnie,do tego zawsze cie mialem za pewniaka dobrego gracza, co jak mi pisali na u@ ze na aimie lecisz to nawet nie sprawdzalem bo wiedzialem ze dobrze strzelasz...ale jednak jakims cudem padlem wczesniej niz ty i przelączyłem na ciebie...normlanie zamurowalo mnie, az sobie sciagłem HLTV zeby jeszcze raz z niedowierzenia zobaczec to co ujrzalem tuż przed tym jak wyszedłeś niby bo laga miałeś...wiec moje zdanie jest takie, jak reszta da ci szanse druga to ja tez:) zależy od graczy kto i jak sie wypowie..bo ja ogołem do ciebie nic nie mam i fajnie ze grasz z nami ale ten wyskok to byla lekka przesada...Pozdrawiam i czekam na reszte opini ludzi czy chca byś grał dalej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_zbanowany.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie