Skocz do zawartości

Zablokowane skarga na nayebany.


wolverine

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick: wolverine
Nick oskarżonego: nayebany
IP/SID oskarżonego:
Godzina i data zdarzenia: 19:33
Mapa: dd2
Screeny/demo:
Opis sytuacji: jestem w tt. gosciu kampi na respie tt z paka gdzie do konca rundy zostalo niewiele i jeszcze admin daje mu bana na 30 minut gdzie paka przepada razem z zbanowanym graczem.(spoko, powiedzialem przez mikro ze jest nienormalny bo paka zginela)( nie wiedzialem kto jest adminem) ale teraz juz wiem kto jest adminem i kto nie robi na serwerze nic poza graniem. codziennie pisze ze gosciu o nicku :cfaniak: jest spalony. przy strzelaniu celownik mu lata jak glupi i zaden admin nie daje mu bana. ocb? inni tez sie skarza na graczy, nie wiem czy ktorys pisal na u@ ale zaden admin nie wchodzi na spect i nie oglada. dla mnie u@ jest zbedne bo admin i tak robi cos innego.  JESZCZE BAN NA 30 min pt. "ochlon" ? on nie jest normalny. za resp z tego co kojarze jest 5minut a on dal 2 osobom po 30 minut. chyba zabardzo wykorzystuje te funkcje. rozumiem gdyby gosciu nawet po banach na 5min siedzial na respie ale gosciu 1 raz siedzi na respie i on daje mu odrazu 30min ban. prosze o upomnienie tego Pana.
 
 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

(spoko, powiedzialem przez mikro ze jest nienormalny bo paka zginela)(

 

 

Nienormalny a ,,co za pojebany admin'' to troszkę różnica, nie przeinaczaj faktów na swoją korzyść. Ziomek dostał bana za respa na 30 minut a nie na 5 z takiego powodu kolego, że stał tam prawie półtorej minuty drugą rundę z rzędu. Przypomnijmy sobie za co straciłeś posadę admina ~Nadużywanie?~ <- Nie, za obrażanie gracza. Wszyscy dobrze wiedzą że masz strasznie cięty język i obrażasz praktycznie każdego kto Cię zabije, powinieneś się cieszyć że przymykałem na to oko bo bana wyrywał byś co każdego deada. Rundę przed obrażeniem mnie, obraziłeś jeszcze jakiegoś typa bo Cię zabił, także ten.

 

 

 

? on nie jest normalny. za resp z tego co kojarze jest 5minut a on dal 2 osobom po 30 minut. chyba zabardzo wykorzystuje te funkcje. rozumiem gdyby gosciu nawet po banach na 5min siedzial na respie ale gosciu 1 raz siedzi na respie i on daje mu odrazu 30min ban. prosze o upomnienie tego Pana.

 

ikIwyX.jpg
Tutaj zdjęcie z tymi Twoimi ,,dwoma osobami za resp''. Ziomek przegiął z respem to dostał 30.

I dla Twojej wiadomości kolego, chyba każdy zdążył przyuważyć że na serwerze jest kilku specyficznych graczy. 

~Caroline, Masturbancja, Cfaniak~ Sprawdzałem każdego, każdy jest czysty. To że się komuś celownik trzęsie to jeszcze nic nie znaczy, 12 banów Caroline chyba to pokazuje fenomenalnie, cfaniak forum też odwiedzał już 2x a Ty, osoba która posiadała admina jest zdziwiona że admina nie ma na spectcie, ohy ahy, wiesz do czego służy amx_spect?

Edytowane przez Nayebany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Skargę odrzucam.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie