Skocz do zawartości

Zablokowane Telefon się nie włącza.


`Nelkaa.

Rekomendowane odpowiedzi

Padła płyta główna i telefon już nie będzie reagował nawet na podpięcie go do ładowania, miałem dwa lata temu podobny problem, siadła płyta główna i gość powiedział, że nie ma sensu tego robić, więc go wywaliłem. Tyle w tym temacie. Możesz zanieść do salonu jak masz na gwarancji jeszcze, ale jak nie to nie polecam Ci robić na własny koszt, bo cena takiej płyty około 300-400 zł.

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padła płyta główna i telefon już nie będzie reagował nawet na podpięcie go do ładowania, miałem dwa lata temu podobny problem, siadła płyta główna i gość powiedział, że nie ma sensu tego robić, więc go wywaliłem. Tyle w tym temacie. Możesz zanieść do salonu jak masz na gwarancji jeszcze, ale jak nie to nie polecam Ci robić na własny koszt, bo cena takiej płyty około 300-400 zł.

 

Z jakiego powodu zepsuła się płyta główna? Chyba lepiej kupię nowy telefon...

 

 

@Edit : Wątpię że się spaliła lub przegrzała ponieważ było dość chłodno. To na pewno nie jest powód - padnięcie płyty głównej ponieważ nawet nie miało powodów do padnięcia...

Edytowane przez `Nelkaa.

~b_350_20_E0176C_BA0F0F_D1BFBF_2FA218.png~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powody mogą byc rózne od usterki fabrycznej ktora wyszla po czasie po zalanie telefonu czego sama mozesz byc nieswiadoma:) zalanie moze byc nawet typu rozmowa na deszczu, kropla dostala sie tam gdzie nie powinna i po czasie wyszła korozja ktora zrobiła własnie swoje z twoim telefonem..Kiedyś pracowałem w serwisie z telefonami i kompami, i nie raz ktos przyszedl z telefonem padnietym, jak mu powiedzielismy ze telefon zalany i sa oznaki korozji to mowil nam nie mozliwe, ale niestety dzisiaj wszystko jest mozliwe i obstawialbym tutaj na zalanie :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Hyde ParkOfftopic"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie