Skocz do zawartości

Zablokowane [ Redaktor ] Podanie Dembo


Young Dembo

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania!
 
- minimum 70 sensownych postów na forum // Niestety nie jestem osoba co "spami" bezsensu. 
- ukończony 15 rok życia // 17 lat skończone mam. 
- minimum, ukończony miesiąc z działalnością na sieci // Również nie mam ukończonego miesiąca na forum. 
- biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego // Problemu żadnego z tym nie mam. 
- konstruktywne i zwięzłe budowanie zdań wedle zasad stylistyki // To już decyzja do was czy buduje zdania poprawnie, używam interpunkcji itp. 
- aktywny, minimum 2 godziny dziennie na forum // Spędzam dużo więcej czasu dziennie na forum! 
- posiadanie komunikatora Gadu-Gadu/Steam // Nawet fejsa podałem w razie nagłego kontaktu! 
 

Wzór!

 

Imię: Patryk

Wiek: 17 
Kontakt 

steam: http://steamcommunity.com/id/Oczekiwane y/

Gadu: 60294648

Facebook: https://www.facebook.com/YoungDembo

Staż na forum: Konto na forum posiadam od 12 września
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Prawdę mówiąc nie posiadałem jeszcze redaktora więc byłby to mój pierwszy raz. Chciałbym spróbować i pomóc wam przy tym. Jak dla mnie jestem osobą twórczą oraz dojrzałą jak na swój wiek, więc moje tematy od czasu do czasu byłyby na poważny temat. :) 
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: Ocenić nie potrafię, ale myślę, że jako tako błędów ortograficznych nie robię. Czasem strzelę jakiegoś byka, ale staram się od razu go poprawić. Jednak jestem tylko człowiekiem więc mam prawo popełniać błędy. :P
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Nie wiem, kilka godzin na pewno. Od rana do wieczora prawdę mówiąc siedzę na forum, czasem zagram sobie w gierkę a czasem skoczę do szkoły. Różnie to bywa w moim życiu. Jak na wozie raz pod wozem, haha. :D 
Przykładowy wywiad (najważniejsazy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie): Nie posiadam nic takiego niestety. 

 

Wiem, że nie spełniam do końca wymagań, lecz prosiłbym o nie skreślanie mnie z miejsca tylko dlatego, że nie spełniam kilku punktów regulaminu. 

81978589712205148021.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment jestem na Nie.

Powodem mojej negatywnej opinii jest to, że jesteś za krótko z Nami.

Kolejny minus to posty. ;/

A na dodatek jeżeli chcesz ową rangę to musisz z ShadoOwem obgadać jak, kiedy i z kim masz przeprowadzić wywiad. :D

Daj się poznać. ;P

Zapraszam do piątkowego wywiadu. :)

 

Posiedź z nami jeszcze 2 tygodnie a wtedy na pewno będę na tak. :D

 

@edit.

Nie ma sprawy. Odezwę się w piątek i wystukamy razem coś ciekawego.

@ferstel napisz do Mnie na gg jak to przeczytasz. :D

Hahahahah. xDD 26037601286750095700.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+Wiek,

+Wydajesz się ogarnięty,

+Podanie nawet przekonujące,

+Brakuje Redaktorów,

 

-Posty,

-Staż na Forum,

-Nie wszyscy Cię znają,

 

Mogłeś chociaż dać przykładowy wywiad, który nie jest obowiązkowy ale pozwolił by przymknąć oko na inne "-" :)

 

Na chwilę obecną jestem na Nie, daj się poznać, posiedź jeszcze z Nami i nadrób brakujące wymagania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment jestem na Nie.

Powodem mojej negatywnej opinii jest to, że jesteś za krótko z Nami.

Kolejny minus to posty. ;/

A na dodatek jeżeli chcesz ową rangę to musisz z ShadoOwem obgadać jak, kiedy i z kim masz przeprowadzić wywiad. :D

Daj się poznać. ;P

Zapraszam do piątkowego wywiadu. :)

 

Posiedź z nami jeszcze 2 tygodnie a wtedy na pewno będę na tak. :D

 

Wyrażam zgodę na to zaproszenie. Napisz do mnie na gadu. :D 

81978589712205148021.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenia nie odrobiłeś, więc podanie odrzucam, to nie jest jedyny powód. Mianowicie krótki staż na forum, brak wymaganych postów, tak jak wspomniałem wywiad nie jest obowiązkowy bo gdybym Cię przyjął to zaraz byś go z kimś zrobił i wtedy bym ocenił czy się nadajesz czy nie. Postaraj się nadrobić posty, aktywność, daj się poznać i napisz podanie za jakiś czas, a i odrób "warna".

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_odrzucone.png


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneRekrutacja - [KLIKNIJ]online.png Redaktor"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie