Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane zyz. krótkie opowiadanie :-)


ZyZ.

Rekomendowane odpowiedzi

Przybyłem na forum 23 czerwca - w pierwszy lub drugi dzień gry dostając 3 paczki ssów ;-) na serwerze Cod 401.

 

Przygoda z csem:

- jak zwykle zaczęła się od lekcji informatyki za "gówniarza" (teraz też dzieciak, ale troszkę bardziej myślący ;>);

- na początku jak jeszcze były te sławetne łącza internetowe za czasów, gdy miałem jeszcze pcta, grało mi się zdecydowanie łatwiej i lepiej, nie było takiego przeciążenia łącza - granie bez lagów(teraz prawie nieprawdopodobne);

- granie na zwykłych serwerach FFa, TP, Aim/Awp, szczególnie bawienie się awp, później przerzucenie się na Diablo Mody - kiedy "umierały" - na cod mody;

- bawienie się na paru pierwszych sieciach w multi-admina, ubt, nawet "modowanie" na jakimś tam forum - sieci było dużo, zazwyczaj zmieniałem jak się rozpadały, potem z biegiem czasu zostawianie sobie tylko admina na diablo modach czy codach;

wszystkie funkcje były bardziej jako za pomoc na tle forum lub po prostu wygrywanie czegoś tam w konkursach i zamiana funkcji na admina;

- swego czasu jak już zacząłem uważać, że gram dosyć dobrze - kupiłem Cs 1.6 na Steam - prawdopodobnie trefny, bo był za tani jak na dane czasy - 15zł; parę ładnych przegranych godzin na "steamie" miałem; pograłem tak z rok, może dwa i steam shakowali + pierwszego maila z takim samym hasłem ^^;

- po jakimś czasie wróciłem do csa - grając już na nsie - nie zauważając wielkiej różnicy w grze - tyle, że po prostu nie miało/ma się kontaktu z ludźmi z gry na jedną sieć na cod mod, upadła, drugą - upadła, teraz jest trzecia, prawdopodobnie ostatnia - może nie dla Was, a raczej dla mnie :p - mam nadzieję.

- granie na laptopie to już nie to samo, co na starym pc'ciaku; teraz w porównaniu do dawnych czasów panicz "zyz." lami jak holera - jedyne co mu wychodzi w miarę dobrze - to granie pistolami, reszta na dużo gorszym poziomie według własnego uznania.

 

 

Czym mogę się pochwalić - albo raczej nad czym mogę zapłakać?

 

- spędziłem stanowczo za dużo godzin z życia wziętych przy tej grze; czego mocno żałuję, teraz gram przynajmniej jako tako sporadycznie(tylko wakacje - więcej czasu), planuje w najbliższym czasie kompletnie porzucić csa ;);

 

- maniak dostawania ssów - kiedyś trzymałem wszystkie ssy na dysku - ale tego tyle się "usrało" w folderze, że zrobiło się z tego "parę" ładnych giga;

potrafiłem jeszcze kiedyś po różnych sieciach dostawać po 2/3 paczki ssów w parę map gry; kiedyś jeszcze to liczyłem, później uznałem, że nie bardzo jest sens, bo rzeczywiście dochodziło do niebotycznych "rozmiarów";

po paredziesiąt paczek ssów na jednej sieci - na ostatniej sieci(przed tą) dostałem, jak to ładnie policzyłem - 28 paczek ssów - w tym paręnaście na jednym nicku, który się udzielał na forum i był w tej "śmiesznej" topce ;};

- lubiłem zmieniać nicki, bardzo rzadko zostawałem przy jednym - stałym; często też robiłem takie eksperymenty - w ile czasu ze zmienionym nickiem dostanę bana ;>; parę nicków, pod jakimi grałem, to:

Wiru$(Steam), J(u)zek The 3rd, zyz., y., y.(ucze sie grac), Zetka., ZapotocnyZ, Arteta., Janek., Joseph., Zzyzowaty., Z Pistoletem przez Swiat., Gandalf, Jackie Chan, MaYa (i wiele, wiele innych).

- swego czasu granie "mixów", na typowych serwerach FFa, kiedy jeszcze miało się trochę tego "skilla", potem systematyczne granie "dna" :>

(na tej sieci też już dostałem z ok. 7-10 razy ssy - nie pamiętam, jak pisałem - nie liczę, tylko patrzę na "napisane tematy" - a te w koszu lub archiwum nie są pokazywane).

 

- zapomniałem wspomnieć, że swego czasu grałem przez dłuższy czas na serwerze typu RatsWorld - stąd preferowanie tych map i wyróżnianie się na nich "troszkę" bardziej niż na innych;

 

poza tym - 20 lat(stary chop :p), pierwszy rok studiów przede mną, kończący przygodę z csem, fan piłki nożnej - kibic Arsenalu FC;

lubię grać -  ręczna -> nożna -> kosz -> tenis(podwórkowy) -> hokej -> siatka; lubię oglądać - (ładne) panienki w sportach -> nożna -> ręczna; człowiek, który zobaczy coś dobrego w każdej muzyce, tylko nie w polskim hip-hopie - po prostu za dużo tego jest i często robione pod publikę lub nie do zrozumienia ;>

 

Ps: Musiałem się wypisać, dziękuję, dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie