Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Grafika?


GangstaV1

Rekomendowane odpowiedzi

U Mnie też występował taki błąd. Nie wiem jaka jest tego przyczyna. Czy to posty, czy co? Najlepiej aby Administracja ustawiła możliwość pisania zleceń od 30 napisanych postów.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Mnie też występował taki błąd. Nie wiem jaka jest tego przyczyna. Czy to posty, czy co? Najlepiej aby Administracja ustawiła możliwość pisania zleceń od 30 napisanych postów.

 

Ta i co jeszcze? Może niedługo będzie dział powitań od iluś postów żeby tyle tematów nie było...Te wrzucanie postów od iluś tam jest zbędne - nie licząc shoutboxa, który jest dobrze dopasowany - od 5 postów. 

 

Co do autora tematu, administracja z pewnością udzieli ci odpowiedzi. Jeżeli chodzi o to pewnie mają coś w silniku pokombinowane i tego nie odkręcili. :)

Edytowane przez Shanell

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Mnie też występował taki błąd. Nie wiem jaka jest tego przyczyna. Czy to posty, czy co? Najlepiej aby Administracja ustawiła możliwość pisania zleceń od 30 napisanych postów.

Nakurw*** 30 postów żeby złożyć zlecenie?

Maks 10-15.

A co do autora to niedługo ktoś się tym zajmie. :)

Hahahahah. xDD 26037601286750095700.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to aby pisać w dziale "Grafika" to trzeba było mieć napisanych kilka postów ale nie jestem teraz w stanie powiedzieć dokładnie ile. Najlepiej jak napiszesz do kogoś z Administracji, udzielą na 100% informacji :)

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ilości postów i blokady pisania to też spotkałam się z tym błędem, jakoś chwilę po nadaniu rangi grafika, nie mogłam nawet dodać odpowiedzi w temacie, ale przy iluś tam postach odblokowało się. Poddział "zlecenia" powinien być zablokowany od 10 postów, bo nie raz w mojej karierze spotkałam się z tym, że po sygnatury przychodzili ludzie z innych forów, gdzie był mniej utalentowany grafik lub wcale go nie było i to nie było fajne, bo stali bywalcy czekali dłużej. Fajnie by było, gdyby administracja dodała informacje na ten temat, a także zablokowała tylko poddział.

 

Edit: Ranga grafika powinna z miejsca ściągać przymus postów, wnioskuję o to, bo czasem trafi się dobry grafik bez postów i na początku, jak ja będzie musiał spamić na całym forum.

Edytowane przez KociaMama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: W dziale "Zlecenia" jest blokada pisania tematów/postów jeżeli użytkownik ma poniżej 30 postów. Zostanie to zmienione na 15 :P

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneSprawy dotyczące forumPropozycje i uwagi na temat CSowicze"

do

"Sprawy ogólneSprawy dotyczące forumArchiwum".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneSprawy dotyczące forumArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie