Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
SzusteR

Komendy dla admina

Recommended Posts

wKJZVjg.gif

1. /tempban [nazwa gracza] [czas] - za pomocą tej komendy możemy zbanować gracza na określony czas np. /tempban [ApuŚ] [2345] 

2. /ban [nazwa gracza [powód] - za pomocą tej komendy banujemy gracza na zawsze np. /ban [ApuŚ] [Cheater]

3. /banip [nazwa gracza] [powód] - za pomocą tej komendy banujemy gracza na jego ip np. /banip [ApuŚ] [spadaj :P] (banuje również jak sama nazwa wskazuje nasze ip komputera)

4. /unban [nazwa gracza] - ta komenda odbanowywuje gracza np. /unban [ApuŚ]

5. /kick [nazwa gracza] [powód] - dzięki tej komendy możemy wyrzucić gracza z serwera np. /kick [ApuŚ] [Wypad z serwera]

6. /tp [nazwa gracza] - ta komenda odpowiada za teleportowanie się do danego gracza np. /tp [ApuŚ]

7. /tphere [nazwa gracza - dzięki tej komendzie możemy danego gracza teleportować do nas np. /tphere [ApuŚ] 

8. /mute [nazwa gracza [czas] - jak wszyscy zapewne wiecie ta komenda uniemożliwia pisania na czacie przez określony czas np. /mute [ApuŚ] [10] 

9. /msg [nazwa gracza] [treść] - za pomocą tej oto komendy możemy pisać prywatne wiadomości do danego gracza np. /msg [ApuŚ] [siema lamo xD]

10. /kill [nazwa gracza] - zabijamy danego gracza np. /kill [ApuŚ]

11. /nuke [nazwa gracza] - możemy zabić danego gracza za pomocą tnt np. /nuke [ApuŚ]

12. /thor [nazwa gracza] - uderzamy gracza piorunami np. /thor [ApuŚ]

13. /setspawn - ustawia nam spawn gdzie będą się respić gracze

14. /setwarp [nazwa warpu] - ustawia nam po prostu warp np. /setwarp parkour 

15. /delwarp [nazwa warpu] - usuwa nam dany warp np. /delwarp parkour

16. /settime day - ustawia nam dzień

17. /settime night - ustawia nam noc

18. /pex user [nazwa gracza] group set [ranga] - za pomocą tej komendy możemy dawać rangi np. /pex user [ApuŚ] group set [HeadAdmin]

Oczywiście są to podstawowe komendy :)

Jeśli chcecie abym napisał i opisał komendy np. World Guard czy też komendy potrzebne do ustawienia Cuboida.

To tyle :)

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Mrs.Fuksiara
      Wymagania: 
      - Minimum 7 godzin na serwerze,
      - Brak banów za 'czity'  na sieci i tym podobne, - inne sieci mnie nie interesują  
      - Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich,
      - Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym,
      - Opłacanie składek jako pomoc finansowa dla serwera.
      - Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze,
      - Minimum 16 lat albo mutacja. 
      - Jeżeli nie masz zamiaru płacić składek, nie pisz podania. ( 11,07 zł - Sms, 10 zł - Przelew/Psc)
      - Posiadanie mikrofonu
      - Wchodzenie na forum przynajmniej raz dziennie. 
      Wzór: 
      Imię:
      Steam/Nonsteam (podaj):
      Dlaczego chciałbyś zostać adminem?:
      Ile czasu poświęcasz dziennie na grę?:
      Znajomość panelu amxx? (1-10):
      Sposób opłacania obowiązkowej składki (SMS/PRZELEW/PSC):
      Akceptujesz regulamin? (Tak/Nie): 
      Kontakt:
      Link do GT:

Jeśli Twoje podanie zostało odrzucone, kolejne możesz składać po upływie 7 dni od momentu odrzucenia przez Administrację. W innym przypadku zostaniesz ukarany ostrzeżeniem na forum.
    • By LewyBrzeG ZM Star Wars
      Wzór:
      Imię:  Wiek:  Nick : Link do gt (gametracker): Doświadczenie:  Znajomość amxx [1/10]: Coś o sobie:  Mikrofon [Tak/Nie]: Akceptujesz regulamin? [Tak/Nie]: Składka?[Tak/Nie]: Kontakt[Steam/GG]:  
      Wymagania:
      Minimum 15 lat. 
      Minimum 15 godzin na serwerze. 
      Przynajmniej 10 sensownych postów na forum
      Mikrofon  oraz mutacja. 
      Znajomość regulaminu i przestrzeganie regulaminu na serwerze oraz na forum.
      Mile widziany steam 
      Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń)
      Pilnowanie porządku na serwerze
      Bezstronność oraz kultura osobista
      Składka

Podanie zostanie odrzucone gdy:
      Nie spełnia wymogów
      Osoba złoży podanie wcześniej niż 7 dni
      Osoba nie wykazuję się kulturą osobistą 
      Osoba składająca podanie wypowie się pod nim ~ służy do tego opcja edytuj
      Brakuje jakiegokolwiek podpunktu we wzorze
      Kandydat na admina posiada aktywne ostrzeżenie na forum
    • By Teodor
      Nick: :' T e o d o r ': Wiek: 19 Doświadczenie [w byciu adminem]: Mam doświadczenie , ponieważ Adminem byłem nie jednokrotnie. Znajomość AMX'a [w skali 1-10]: Moim zdaniem 9 Staż w CS'ie: 5 lat Dlaczego Ty: Jestem osobą miłą , kulturalną , znajomośc AMX'a mam zdecydowanie opanowaną , z życia zawodowego jestem Kierowcą TIR wiec jestem także cierpliwy , umiem odróżnić odpalonego gracza od gracza zwykłego , plus że wasz serwer bardzo mi się spodobał i ogólnie jest mało adminów którzy wbijają , miałem także rangę UBT. Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/%3A%27%20T%20e%20o%20d%20o%20r%20%27%3A/193.33.177.109:27015/ Link do Steam: https://steamcommunity.com/id/MakaPaka23131e34/edit
    • By Mów Mi Niecny BaseBuilder
      Wymagania:
      Ukończone 16 lat (możliwe wyjątki) . Konto Steam z grą CS 1.6 (możliwe wyjątki). Kultura osobista.  Przegrane 15 godzin na  serwerze.  Znajomość ortografii.  Przynajmniej 5 sensownych postów na forum. Działający mikrofon (możliwe wyjątki). Znajomość regulaminu serwera. Jakiekolwiek doświadczenie jako Administrator.  
      Wzór:
      Nick: Wiek: Link do GT: Link do Steam: Znajomość AMXX (1-5): Składka:  Znasz regulamin serwera?: Posiadasz sprawny mikrofon?: Czy byłeś karany na serwerze?: Doświadczenie w byciu Adminem: Coś o sobie (minimum 3 zdania) : Dlaczego ty?: Kontakt:  
      Obowiązki:
      Pilnowanie porządku na serwerze. Oddawanie głosów na serwer ( minimum 3 tygodniowo ). Karanie graczy nieprzestrzegających regulaminu serwera. Codzienne odwiedzanie forum. W razie możliwości pomaganie graczom na serwerze. Wypowiadanie się pod podaniami na adminów.  
                                                                                                                                           Skala AMXX:
      Nie masz pojęcia co to jest. Umiesz otworzyć amxmodmenu. Umiesz otworzyć amxmodmenu i wykonać parę operacji np. wyrzucić gracza. Umiesz w pełni korzystać z amxmodmenu. Znasz amxmodmenu na pamięć i dodatkowo znasz wiele komend, np. do banowania.
    • By chomik
      Wymagania:
      Minimum 16 lat. Przegrane na serwerze 14 godzin. Wykazywanie wysokiej kultury osobistej. Bycie lubianym i bezkonfliktowym na serwerze. Nie bycie karanym poważnymi banami. Płacenie comiesięcznej składki. Wzór:
      Imię: Nick: Wiek: Link do GameTrackera: Steam [TAK/NIE]: Znajomość AMX[0/10]: Znajomość Moda JailBreak [0/10]: Mikrofon [TAK/NIE]: Mutacja [TAK/NIE]: Dlaczego chciałbyś zostać adminem: Płacenie comiesięcznej składki(11.07 zł SMS/ 10 zł Przelew / 10 zł Pay Pal)[TAK/NIE]:  
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.