Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na Black Angel


Blade991

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Blade
Nick oskarżonego: Black Angel
Godzina i data zdarzenia: 12.09.2016 22/23.
Dowód: Świadkowie dkS, Fail
Opis sytuacji: Kiedy byłem bardzo grzeczny wbij admin i dawał mi rożne złe emotki :[, oraz mnie wyzywał. Po chwili dostałem bana na 5 min i przez to ze nie mogłem się komunikować z drużyną przegraliśmy mecz. Nie pozdrawiam!

Edytowane przez Blade991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahhaahhahahaahahaha dobre dobre prawie śmiechłem. Opisze całą sytuację. Siedziałem na swoim kanale i z kimś gadałem (nie pamiętam) dostałem od innego admina że Blade który jest na centrum pomocy chce ze mną pogadać (siedzieli na tym kanale w 3 Blade, dkS i fail). Wbiłem na kanał Blade kilkukrotnie pytał się mnie czy może ze mną pogadać. Gadał przez jakies 1/2min po czym powiedział  "opierdol mi gałe" no i za to dostał ode mnie bana :) Co do jakiś "złych emotek" ja ci żadnej rangi nie dałem. tyle ode mnie w tym temacie.

 

source.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pokusiłem się o sprawdzenie logów i muszę stwierdzić,że koleżka Blade trochę nazmyślał. Nie było dodawania żadnych rang,więc wiarygodny to Ty raczej nie jesteś. Świadkowie się nie wypowiadają + brak dowodów,jak dla mnie niesłuszne.

d7f0ee06ceb0f02da6dd82c760e9606a.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Skarga odrzucona.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie