Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Konta steam SUPREME, LEM + inne !


Energizer222

Rekomendowane odpowiedzi

[1] Witam, mam na sprzedaż konto steam z CS:GO. Konto posiada rangę Legendary Eagle Master na matchmakingu. Na koncie jest odblokowany rynek steam, brak Prime Account, numer telefonu nie zweryfikowany. Konto ma czysty VAC, nigdy nie było banowane.Konto ma przegrane 600h w CS:GO i posiada inne ciekawe gry typu COD:BO2. Dowody posiadania konta:

 


 

 

Cena: 50 zł PSC

 

[2]

 

Na sprzedaż mam również swoje drugie konto (smurf konto), na którym mamy rangę Gold Nova 3, brak Prime Account, numer telefonu nie zweryfikowany. Status VAC w idealnym stanie, na koncie nigdy nie były używane cheaty. Dowody posiadania podaję poniżej.

 


 

 

Cena to 20 zł PSC

 

 

[3] Klucze steam CS:GO

 

Także posiadam klucze do gry CS:GO (źródło - steamkeys.pl)

screen (dowód posiadania): http://scr.hu/5a8t/s7bly

 

Cena za sztukę: 30 zł PSC

 

 

[4]

 

Konto z najwyższą rangą jaką mam to konto z Supreme Master First Class, przedostatnia ranga w grze. Na koncie przegrane ok. 600 h, nigdy nie używane cheaty, trochę wygranych meczy, opcja overwatch, konto czyste pod względem VAC. Idealne do wbicia Globala !

screen (dowód posiadania): http://scr.hu/5a8t/swo02

 

Cena: 60 zł PSC

 

[5] Konto steam z CS:GO. Konto posiada rangę Master Guardian na matchmakingu. Na koncie jest odblokowany rynek steam. Konto ma czysty VAC, nigdy nie było banowane, brak prime account i weryfikacji numeru telefonu. Token mobilny nie aktywowany

Dowody posiadania konta:

 


 

Cena 20 zł PSC

 

 

Kontakt:

GG: 25349060 

email: tulejt96@gmail.com

 

Wszystkie konta są legalne, nigdy na nich nie były używane cheaty, jestem uczciwym sprzedawcą kont różnorakich platform gier komputerowych, można mi zaufać, ale uprzedzam że tak jak wszędzie pierw zapłata potem konto/klucz. Zapraszam serdecznie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie