Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Wywiad z KociaMama.


ParkouReK :3

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko Wam.

Wywiad spóźniony ale nie było chętnych do wywiadu.
Wywiad robiony całkowicie na telefonie, więc szału nie robi. :v

Dzisiejszym gościem mojego wywiadu była @KociaMama.
Angelika jest bardzo pozytywną postacią. Potrafi być zabawna i bardzo poważna. Więcej dowiedziecie się w poniższym wywiadzie.
Zapraszam do przeczytania!




 

62488713039049286005.jpg

Witaj! Z tej strony Nesco. Widzę, że jesteś na Gadu, więc stwierdziłem, że napisze do Ciebie w wiadomej sprawie. Mianowicie... Czy znalazłabyś chwilkę wolnego czasu na udzielenie mi wywiadu?
Oczywiście. Jestem do twojej dyspozycji.

Bardzo dziękuję. Więc na sam początek standardowe pytania. Jak masz na imię? Gdzie mieszkasz? Czym się interesujesz?
Mam na imię Angelika, lecz większość osób mówi mi Lidia. Mieszkam w Olsztynie, to taka wieś z tramwajami. Interesuję się informatyką w czym zawieram głównie programowanie, grafikę i webmastering; muzyką, literaturą i grami komputerowymi. Krótko mówiąc jestem typowym geekiem.

Angelika to bardzo ładne imię. :)
Widzę, że masz bardzo dużo zainteresowań. Najpierw byłbym wdzięczny gdybyś powiedziała kilka słów o swojej miejscowości. Są tam może jakieś ciekawe zabytki lub miejsca, na które warto zwrócić uwagę?

Bardziej sprawdziłabym się jako przewodnik po imprezowym Olsztynie niż takim zabytkowym, ale jest parę miejsc, które warto odwiedzić, na przykład ratusz, kościół św. Jakuba czy zamek. Olsztyn nie jest typowo turystycznym miastem.

O właśnie. Wspominałaś kiedyś, że jesteś typem imprezowiczki. Dlaczego akurat taki klimat? Wolisz kluby czy może domówki?
Swego czasu byłam bardzo cichą i spokojną osobą, która na imprezy patrzyła z dużym sceptycyzmem. W te wakacje dopiero nauczyłam się imprezować ze względu na bliską mi osobę, to ona niemalże siłą wyciągnęła mnie do klubu. Teraz jestem bardziej otwarta na świat i między innymi na imprezy, więc whiskey w dłoń, w drugą joint i lecimy w miasto.

Kolejna rzecz, która Nas różni. :)
Wróćmy do początku. Wymieniłaś Nam swoje hobby. Teraz powiedz Nam, dlaczego akurat takie zainteresowania wybrałaś?

Nie wybrałam ich, w miarę rozwoju i kolejnych lat w metryce przyszły same, każda rzecz którą robię wyraża moje "ja". Każda pasja jest dla mnie ważna, bo bez nich nie byłabym osobą, którą jestem, ani mną z książką ani tą którą jestem w sobotnie wieczory.

Bynajmniej masz jakiekolwiek zajęcie. :). Powiedz Nam jeszcze ile masz lat, czy się uczysz i gdzie?
Mam 18 lat z hakiem (nikt nie wie ile ma ten hak). Uczę się w technikum informatycznym w Olsztynie.

Domyślam się, że ten kierunek wybrałaś ze względu na pasję, prawda? Jednak chcielibyśmy także wiedzieć co robisz w wolnych chwilach oprócz siedzenia przy komputerze i oprócz imprezowania. Jest może takie coś?
Podróżuje. Po całej Polsce, czasem zdarza mi się wyjechać gdzieś poza. W ten weekend pobijam Wilno.

Bardzo ciekawe zajęcie. Jesteś w moim wieku, więc kolejne pytanie brzmi.. Skad bierzesz pieniądze na podróże? Masz jakieś ulubione miejsca w Polsce?
Pracuje, dużo pracuje. Moje serce podbiły Katowice, najlepsi ludzie mimo wszystko. Poza tym Gdańsk ze względu na kilku znajomych studiujących na tamtej polibudzie.

Skąd Ja to wiedziałem, że wspomnisz o Katowicach. Dlaczego akurat Katowice? Czyżby ze względu na znajdujący się tam największy klub w Polsce? ( Spiż )
Nie. Nie chodzi o imprezy, ale byłam w Spiżu. Chodzi o ludzi, po prostu przyjemni. Gdy przyjechałam pierwszy raz nie znałam nikogo. Wyjechałam mając grupę ludzi, których uwielbiam i pojawiam się tam, jak tylko mogę.

Ja osobiście nie byłem jeszcze nigdzie poza Katowicami także zazdroszczę Tobie. Jak każdy facet chciałbym się dowiedzieć troszkę więcej o Tobie. Może zaczniemy od wyglądu aż po sam charakter. Proszę, opisz Nam swoją osobę w kilku zdaniach.
Jestem niską, w miarę szczupłą, blondynką. Jestem bardzo dociekliwa i mam sporo samozaparcia, gdy coś postanowię nie da się mnie odwieść od danego pomysłu, choćby nie wiem, jak idiotyczny by nie był. Jestem z tego co wiem bardzo przyjemnym rozmówcą i potrafię dogadać się z 3 latkiem i 70cio letnim seniorem. Dużo mówię i dużo słucham. W sumie chyba mam rozdwojenie jaźni. Potrafię być aspołecznym nerdem, a następnego dnia bardzo otwartą osobą i nie móc wykorzystać nadmiaru energii.

Muszę przyznać, że jesteś bardzo interesującą osobą. Dużo już o Tobie wiemy ale jednak cos mi dalej nie daje spokoju.. Już wiem! Masz może rodzeństwo? Jeżeli tak to jakie są Wasze kontakty? Lecz jeżeli nie to... Czy bycie jedynakiem jest takie " kolorowe "?
Mam starszą siostrę. Nasze kontakty są takie, że expi mi postać. Nie jestem jedynaczką, ale życie z siostrą nie jest kolorowe. Nie raz w grę wchodziły rękoczyny, ale jednak siostrzanej miłości nie można zabić mimo, że mamy do siebie ponad 100 km, bo każda z nas mieszka na swoim.

Rodzeństwa nikt Nam nie zastąpi. :). Może przejdziemy teraz do pytań związanych z forum bądź CounterStrike'iem?
Jasne. Tylko nie pamiętam kiedy ostatnio grałam.

A wiec pierwsze pytanie z tej kategorii brzmi. Jak zaczęła się Twoja przygoda z ową gierką?
Kiedyś koleżanka zaprosiła mnie do wspólnej gry, żeby nie czuła się samotna, więc zaczęłam grać z nią i tak od serwera do serwera zostałam.

Najkrótsza historia jaką w życiu słyszałem. Hmm.. Jak trafiłaś na Nasze forum?
Nie ma co opowiadać, zaczęłam to zaczęłam. Zaprosił mnie jeden z użytkowników, bo forum na którym byłam przysłowiowo ssało, później dostałam grafika i zostałam.

Z tego co wiem to niedawno powróciłaś na forum. Co było powodem Twojej poprzedniej nieobecności i co skłoniło Cię do powrotu do Nas?
Popadłam w monotonię. Potrzebowałam zmiany. Rzuciłam poprzednią pracę. Odwiedziłam rodzinę, sporo miast, taki reset, żeby mieć motywację do zrobienia czegoś. Mam teraz normalną pracę, mniej stresującą i trochę czasu dla siebie, więc postanowiłam wrócić na forum i może znowu coś działać.

Bardzo się cieszymy z Twojego powrotu. Widziałem Twoje pracę w zleceniach Naszych użytkowników. Masz może zamiar zostać grafikiem czy może robisz to tylko dla zabawy?
Raczej nie planuję pisać podania. Czasem wbije i coś zrobię. Nie chce być uwiązana rangą.

Twoje pracę są bardzo ładne i napewno FerStel się ze Mną zgodzi. Ale przejdźmy do pytań związanych z Cs'em. Masz może ulubioną broń? Ulubiony Mod? Ulubioną mapę?
AWP Master. FFA i de_mirage.

Nie cierpie tej mapy.. xD
Teraz tylko kilka zdań o Naszej sieci i przechodzimy do szybkich pytań. Opisz sieć kilkoma zdaniami. Co się Tobie w Niej podoba? Co byś zmieniła? Jaki masz stosunek do ludzi z forum? Masz tutaj wrogów lub internetowych przyjaciół? Ogólne wrażenie jakie robi na Tobie sieć?

Jestem neutralna. Jest poprawa, ale mogłoby być lepiej. Raczej na ten temat rozlegle wypowiadać się nie będę.

Mam takie samo zdanie. Ale zawsze mogło być gorzej. Forum się podnosi po tych ciosach jakie dostaliśmy pod koniec wakacji. Co powiesz na szybkie pytania?
Śmiało.

Forum czy serwer?
Forum.

Pies czy papuga?
Kot.

Samochód czy Motor?
Samochód.

Policzek czy usta?
Usta.

Mrrrr. xD :3
Jak już wiesz możesz opowiedzieć Nam krótki żart na koniec wywiadu. Jeżeli nie masz ochoty na kawał to możesz podać nutke do przesłuchania. :)



Napewno dodam Ją do wywiadu. Teraz nadszedł czas na pozdrowienia. Czy chciałabyś kogoś pozdrowić?
Pozdrawiam wszystkich, którzy dotrwają do końca.

Można to zrozumieć na wiele sposobów. xD. Ale dziękuję Tobie bardzo za to, że poświęciłaś mi swój cenny czas. Życzę samych dobrych rzeczy i żeby żadnemu Kotkowi nie stała się krzywda. Do zobaczenia. :D
Bless.

Dziękuję za przeczytanie wywiadu.

Hahahahah. xDD 26037601286750095700.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że wywiadzik spóźniony i robiony na tel. to całkiem fajnie wyszło :)

Dosyć dużo dowiedziałem się o Angelice ;)

 

Ciekawe pytania oraz wystarczająco długie odpowiedzi, estetyka zachowana, dobra robota, aczkolwiek wiem, że gdybyś poświęcił więcej czasu byłoby zdecydowanie lepiej ;)

Oczywiście "+" leci w Waszą stronę, tylko jutro bo limicik :/

 

PS.

Słowo "Bynajmniej" to nie to samo co "Przynajmniej"!! xD Pozdro ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało wyczerpujący, ale + dla obydwojga.

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie