Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Caroline:*


Caroline;*

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:Caroline:*

Serwer:dd2
Nick admina: Sysia ;*
Data i godzina:pare min temu
Link do Twojego bana:http://bany.stronazen.pl/ban_list.php

Link do HTLV:
Opis sytuacji:gram, gram i ban za czity
Dodatkowe informacje: prosze o jakies dowody potwierdzajace to, ze czituje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad demkiem siedziałem bite 45 minut... 15 minut oglądając akcje, a 30 śmiejąc się :D
Nie ma, co rozpisywać demka, bo nie ma, co rozpisać. Ta osoba gra jak bot, a to, że zabija, to normalna sprawa.

Żadnych podejrzanych rzeczy w tym demku nie zobaczyłem, bo po prostu większość akcji, to słuch

i czytanie rozgrywki graczy drużyny przeciwnej - czyt. radar. W sumie, to się bardzo dziwię czemu ta osoba dostała bana,

bo przez całe te demko tak na prawdę chodziła z celownikiem w podłodze, a jak coś było słychać, to dopiero wtedy podnosiła

celownik... xD

Ktoś chyba niepoważnie bany daje xD

PS. Dla mnie czysto, jak w Korei Północnej (kto wie, ten wie :D)

PS2. A ta akcja z tą wcześniejszą skargą na grę tej osoby, to też dobra komedia. Sprawdzane przez ZNAJOMYCH z AC, którzy nawet

nie wiedzą, jak się w te gre chyba gra. W ogóle, dobre założenie NS = odpał. Wyjaśniając trzęsienie się celownika, to może być spowodowane

złymi ustawieniami cl_lw oraz cl_lc, a także zbyt wysoka czułość myszy, do tego można też wrzucić synchronizację pionową, która te klatki ścina

i wygląda to, jak wygląda :P

 

PS3. Co do synchronizacji, to potwierdzam, bo sam miałem ten problem i byłem oskarżany o aima właśnie z tego powodu :)

PS4. Wiadomość dla tego gornia czy kogoś. Zuraw ma konto z BETY steama czy coś takiego, a dokładnie z rocznika 2002. I sam napisał, że

nic na tym demku nie ma. Jak Ty masz te swoje konto z 2003, to chyba kupione od kogoś, bo jako właściciel mojego starego konta z 2010 roku

z oznaczeniem Blacklisted oraz VAC w 2013 roku (za nic :)) znam się na tej grze lepiej od Ciebie xD

 

PS5. Sysia, uważaj z tymi banami, bo chyba w ogóle tej osoby nie sprawdzałaś/eś, a bana wlepiłaś/eś... Wystarczyło poświęcić kilka rund, aby

zobaczyć, że ta osoba, to totalny bot i pomimo jej stażu (12 lat), gra bardzo słabo :/

Edytowane przez 01!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie obrazasz nazywajac mnie botem bo bardzo czesto otwieram tabele kilka map z rzedu w roznych godzinach dnia. Wszystko zalezy od tego czy chce mi sie grac. Z tego co pamietam to ktos tam beczel z 2 mapy, ze mam czity wiec moze ten admin ulegl presji i dal bana. Nie wiem, nie wnikam, dajcie ub i po sprawie. pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie