Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane StarSeries Season 2: Virtus.pro odpada z turnieju


Patix

Rekomendowane odpowiedzi

n4b66r.png


 


To była ostatnia szansa dla naszych Polaków żeby zostać w finałach drugiego sezonu StarLadder i-League StarSeries


 


 


A dziś odbył się mecz


14scz0p.pngvs 30rpchw.png


 


Drużyny wybierały mapy:


 

France EnVyUs odrzuciło Overpass

Poland Virtus.pro odrzuciło Dust2

France EnVyUs odrzuciło Train

Poland Virtus.pro odrzuciło Nuke

France EnVyUs odrzuciłoMirage

Poland Virtus.pro odrzuciło Cache

Cobblestone został wylosowany

de_cobblestone

 

 

Rozpoczęcie meczu!

 

Pierwsza runda nożowa nie poszła po ich myślach i Virtus.pro zaczyna po stornie antyterrorystów. To nie wróżyło dobrze dla Naszych rodaków. Już w pistoletówce EnVyUs pokazało, że jest bardzo doskonale przygotowane do tego meczu i wystarczająco zdeterminowane, by zdobyć przewagę nad rywalami. Virtus.pro oddało pierwszy punkt, a następnie kolejne, co poskutkowało marnym zasobem pieniężnym. W piątym starciu Polacy utrzymali stan zawodników 5vs3, jednak nie udało im się wystarczająco dobrze wykorzystać tej przewagi. Sytuacja robiła się bardzo niebezpieczna. Francuska formacja oddalała się od polskich graczy (5-0). Pierwszy punkt Virtus.pro udało się zdobyć dopiero podczas szóstej rozgrywki. On jednak nie pomógł im popchnąć pierwszą połowę do upragnionego zwycięstwa. Francuzi rozpracowali taktykę Polaków i za każdym razem wiedzieli co zrobić, by dostać się na bombsite bez strat w zawodnikach. Virtus.pro już w tym momencie czuło, że ma bardzo duże kłopoty, których trudno będzie się pozbyć (7-3). Walka okazała się być dla nich potwornie trudna. Pierwsza połowa kończy się bardzo niesatysfakcjonującym wynikiem 12-3.

 

Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

14scz0p.png vs 30rpchw.jpg

 

EnVyUs było nie do pokonania. Wielką klasę pokazali podczas kolejnej i ostatniej pistoletówki tego wieczoru. To niestety była bardzo zła wiadomość dla zawodników polskiego zespołu. Mimo to, Polacy nie poddawali się i postanowili zawalczyć o swoje zdobywając drugą rundę po zmianie stron (13-4). Od teraz liczył się zarówno każdy sukces jak i błąd. Polski skład zaczął ze sobą współpracować, dzięki czemu zaczęli odrabiać znaczne straty. Tak naprawdę wszystko było możliwe, lecz sytuacja wciąż była niestabilna. Virtus.pro o wiele pewniej czuło się po stronie atakującej. To było widać w każdym ich ruchu oraz szybko podejmowanych, lecz trafnych decyzjach (13- 8). Przeciwnicy czekali jednak na błąd Naszych rodaków, który przydarzył się podczas dwudziestego drugiego starcia. Polakom nie udało się obronić bomby i oddali punkt przeciwnikom (14- 8). To oznaczało koniec meczu. Spotkanie kończy się nieszczęśliwym rezultatem 16-8. Polacy odpadają z turnieju.

 

Wniosek:

Jak dla mnie szkoda Virtus.pro walczyli tak jak potrafili.

No ale nic Envyus było zdecydowanie lepiej przygotowane

i to oni zwyciężyli.

Gratulacje dla:

30rpchw.jpg

14scz0p.png

 

wkidg4.png
whnt6v.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VP przy grze już trzyma bardzo duża wypłata i dziwne myślenie szefostwa Virtus.pro. Obecny skład nie utrzyma stabilnej formy takiej jak SK Gaming lub G2 Esport. Nie lubię Virtusów, nie podoba mi się ich zachowanie i styl gry. Są według mnie przereklamowani. Jedynie dwóch graczy z obecnego składu VP szanuję bardzo mocno. Są to NEO i TaZ. Legendy polskiego CS`a. Oddałbym wiele aby zobaczyć stary Pentagram G-Shock (NEO, TaZ, kuben, LoordB, LUq). Kubena znienawidziłem za posiadanie WH, ale to długa historia. VP już się skończyło, pierwszy sezon ELEAGUE był według mnie ich ostatnim dużym sukcesem na e-sportowej scenie. 

 

NaVi & mousesport & Kinguin <3

04.09.2016 - 100 postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VP przy grze już trzyma bardzo duża wypłata i dziwne myślenie szefostwa Virtus.pro. Obecny skład nie utrzyma stabilnej formy takiej jak SK Gaming lub G2 Esport. Nie lubię Virtusów, nie podoba mi się ich zachowanie i styl gry. Są według mnie przereklamowani. Jedynie dwóch graczy z obecnego składu VP szanuję bardzo mocno. Są to NEO i TaZ. Legendy polskiego CS`a. Oddałbym wiele aby zobaczyć stary Pentagram G-Shock (NEO, TaZ, kuben, LoordB, LUq). Kubena znienawidziłem za posiadanie WH, ale to długa historia. VP już się skończyło, pierwszy sezon ELEAGUE był według mnie ich ostatnim dużym sukcesem na e-sportowej scenie. 

 

NaVi & mousesport & Kinguin <3

Szczerze mówiąc też nie przepadam za Virtus.pro

Od małego jestem kibicem Na`Vi i EnVyUs

Zawsze chciałem ich poznać i dalej pragnę tego najbardziej ,, Mój Bóg KennyS <3 "

Edytowane przez Patix
whnt6v.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Forum główneRedakcja CSowiczeAktualności"

do

"Forum główneRedakcja CSowiczeArchiwum".

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie