Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Kamelis.pl [Easy][Pvp]


Madziaaa

Rekomendowane odpowiedzi

4739114433865221429650.png




Witam


Chciałabym Was bardzo serdecznie zaprosić na nową odsłonę serwera KamelisMt2.


Z racji tego, że jest nowy właściciel serwera, zostały naprawione wszystkie wychwycone bugi oraz dodano parę nowych rzeczy.
Jak sam właściciel napisał "Robiłem co w mojej mocy, aby odmienić serwer, aby wyszedł na lepszy.
Wszelkiego rodzaju bugi, o jakich wiedzieliśmy, zostały wyeliminowane. Resztę bugów odkryjemy wraz z Beta Testerami i je naprawimy.
Dla wszystkich, którzy myślą, że to bujda, iż taka sytuacja nastąpiła ( Nowy Właściciel ), na Ts3 zobaczycie, że nie jestem
tą osobą, za którą mnie nie którzy mają, i mam nadzieje, że chociaż mi zaufacie i razem stworzymy piękny Klimat."



Pewnie interesuje Was, co nowy właściciel zmienił na serwerze?


Otóż tak...:



- Dodany limit yang ( obiecany już na poprzedniej edycji przez poprzedniego Administratora )



- Biolog pod przyciskiem "O" ( przenośny )

- Dodana WikiPedia Dropu

- Śluby działają normalnie :)

- Dodano różnego rodzaju questy, będzie co robić :) ( Polowania, BossoLogia, MetinoLogia )

- Skrócono Dunegony, Komnata Azraela polega na wejściu, ubiciu Smoczego Jaja i zabicia Azraela

*Usunięto Nieśmiertelną Wyspę, w zamian jej dodaliśmy Nowy Dungeon "Komnata Kratosa", o której działaniu przekonacie się sami ( Lub z GamePlay'ów )

- Wymiana u Pana Chaosu, już nie trzeba pojedynczo wymieniać Pereł Ciemności i Pradawnych Symboli. Teraz jest Opcja wymiany na 1x, 3x, 5x, 10x, 25x

- Usunięto wymianę Yang na Bryłki u Pana Chaosu i Pierścienia TP, oraz Marmury. Dodano wymianę Yang na Bryłkę oraz Marmury do Panelu Bocznego w EQ ! Już nie trzeba biegać

co chwile do Miasta po tego typu przedmioty

- Dodano do Dungeonów przepustki

- Zmniejszono drop Yang z niższych map ( Loch Pająków, Atlantyda ). Yang dopasowane od nowa.

- Exp został poprawiony, i zróżnicowany, aby gra nie nudziła się po 2-3 dniach. ( Co nie zmienia faktów, że i tak łatwo jest osiągnąć Maksymalny Poziom )

- Drop Przedmiotów też został bardziej dopracowany, aby rozwinąć Handel na naszym Serwerze

- Dodano Drop Diamentowych Kamieni do Komnaty Kratosa. Oprócz tego zdobywanie ich niczym się nie różni. Większość osób mówiło mi, i ja z tego co pamiętam

to dobrze dropiły ( w sam raz )

- Dodano do klienta ( przy logowaniu ) zmianę ~~ Potwory -> Dzikie Psy ~~ Dzikie Psy -> Potwory

- Dodano zmianę Czcionki do klienta ~~ Mała Czcionka ~~ Duża Czcionka

- ~! BALANS POSTACI !~  :)

- Usunięto możliwość ulepszania u Kowala w DT

- Języki, koń, combo i Polimorfia odbugowana na start ! ( gdy weźmiemy Skille od Instruktora )

- Dodane zostały dwie tarcze zamiast czterech

- Powiększono Spoty na nowych mapach. Te mapy co były, lecz w wolnych miejscach, zostały dorobione nowe spoty.

- Dodana możliwość Wyboru Umiejętności w Quest ( Po wbiciu 5 poziomu )

- Przy zmianie bonusów, został usunięty komunikat.

- ...



Strona:

http://kamelis.pl
Klient: Klient dostępny na stronie.
Forum: http://forum.kamelis.pl



7094914433865221429650.png



Max Lv : 250



Statystyki : 150

Ilość CH : 4 ( Gotowych 6, będzie trzeba to się uruchomi więcej )

Exp : Dopasowany Ręcznie

Drop : Testowany, Dopasowany

Source : Tak

Strony EQ : 4

Max Yang : 100.000.000.000

Powiększony Handel : Tak

Powiększone Sklepy : Tak

6/7 Bon : Tak ( Tylko do Expa )

Na każde ulepszenie jest 70 %

Średnie Obrażenia wchodzą +90




Aby dowiedzieć się więcej o serwerze, zapraszam do prezentacji na forum :


http://forum.kamelis.pl/topic/4-og%C5%82oszenie-oficjalna-prezentacja-kamelispl/


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie