Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Moje hobby - Grafika inaczej


Inoue.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zapewne z wielu z was spodziewało się tutaj, że umieszczę dla was jakieś avatary, bądź sygnatury. 

Otóż jeszcze nie, ale może kiedyś popiszę się swoją amatorszczyzną w tym wykonaniu.

 

Z jednym, z moich hobby (oprócz motoryzacji) jest rysowanie postaci, krajobrazu itp. oraz fotografowanie.

Lubię dzielić się tą pasją z innymi, więc stwierdziłam, że z wami też się podzielę, postaram się wrzucać co jakiś czas swoje prace i będę mile zaskoczona, jeżeli zostawicie swoją opinię. 

Zdjęć oraz rysunków nie znajdziecie nigdzie w necie, więc nie macie czego szukać. (chyba, że na innej sieci, bo tam też je wstawiałam)

 

Do dzieła!

 

Pierwszym rysunkiem, który wam tym razem zademonstruję jest bohaterka z League of Legends - Miss Fortune.

 

xwokYgh.jpg

 

 

 

 

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, przyznam że lasnie Ci to wyszlo xd Zgaduję że grafiką zajmujesz się przynajmniej 1 rok?

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysunek perfekcyjny, za to WIELKI plus :)  Ładne felgi w Audicce, ale co powiesz o moich w GTI ! :)

 

28gywkh.jpg

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kolejne zdjęcie, tym razem nie chciało mi się usunąć mojego imienia i nazwiska, co za tym idzie - każdy może mnie znaleźć na FB. xD

LKDD4kg.jpg

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zdjęcie, tym razem nie chciało mi się usunąć mojego imienia i nazwiska, co za tym idzie - każdy może mnie znaleźć na FB. xD

LKDD4kg.jpg

 

Za 3,2,1 hahha plusik za fajne zdjęcie :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie ;) Ale tak patrząc no nie dał bym pół godziny roboty, tylko jakieś 1-2 godz. Ale widać że masz talent i wystarczy Ci 30 min do zrobienia takiego cuda.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie ;) Ale tak patrząc no nie dał bym pół godziny roboty, tylko jakieś 1-2 godz. Ale widać że masz talent i wystarczy Ci 30 min do zrobienia takiego cuda.

 

Muszę Cię zawieść, ale było dokładnie pół godziny z zegarkiem w ręku! :)

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie