Skocz do zawartości

Zablokowane Tobiasz WALCZY O UB...


TobiaszStcE

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:Tobiasz

Serwer:COD 401lvl
Nick admina:Arystoteles
Data i godzina:Nie wiem :/
Link do Twojego bana:Probuje wejsc na strone z banami lecz nie da rady :/ ani przez forum ani przez link od Rumcajsa.

Link do HTLV:Nie mam . . .
Opis sytuacji:Oddałem konto Matoxowi :P sam grać nie mogłem uznałem iż to będzie dobre rozwiązanie nie aktywności a wykupionych wcześniej usług... Po jakimś czasie wchodze dostaje bana za AB :/ nie wiem o co chodzi strasznie sie zdziwiłem i wchodziłem pytałem ludzi czy wiedza za co ban w koncu sie dowiedzialem o tym iz to przez Matoxa... (Wgl zanim dostalem 1 AB wykupilem premke ://///) Tak wchodziłem co jakiś czas na server wiedząc iż dostane bana ale wchodziłem by porozmawiać i oczywiście pograć by nie marnowały się bynajmniej moje ciężko zarobione pieniądze . . .  
Dodatkowe informacje: Jestem w stanie kupic steam w pozniejszym czasie. . . tak to na czas nie obecnosci brata moge grac na jego :P Lecz mam tam Klatki straszne wolal bym NON STEAM...:( Prosze przemyślcie to dajcie mi . . . Chodz to nie ja dostalem bana. . .  szanse... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: 9 aktywnych banów. Brak UB

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie