Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga na Wolverine


cYcUs

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick: Ajym?!
Nick oskarżonego: wolverine
IP/SID oskarżonego: STEAM_0:0:1840273
Godzina i data zdarzenia: 04.09.2016 godziny były różne, jednak odkąd weszłam na serwer (przed 14)
Mapa: dd2
Screeny/demo:
1. demko  http://www54.zippyshare.com/v/PM5PnRgu/file.html

2. ss http://www23.zippyshare.com/v/PRrroQ9T/file.html

Opis sytuacji:
Nie chcę, żeby temat był traktowany jako skarga, jednak chciałabym zwrócić uwagę na zachowanie jednego z adminów- wolverine. Admin przeklina i obraża graczy. Tego tematu by nie było, gdyby nie zbanował gracza, z którym najpierw sam się wyzywał, a jak tamten przesadził to dostał bana NA TYDZIEŃ. Nie mówię, że nie powinno się banować obrażających jednak trochę to śmieszne skoro admin również go obrażał. Chciałabym też zwrócić od razu uwagę, na dawanie banów za resp, kiedy TT strzela do CT, a nie kampi... jest to spora różnica

Na pierwszym demku już na początku słychać jak admin wyraża się na serwerze, później obraża graczy nazywając ich "zjebami". Na screenach widać jak wyglądała dyskusja ze zbanowanym graczem i jego Steam id. Mam nadzieję, że ktoś z nim porozmawia i admin poprawi swoje zachowanie. 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Edytowane przez cYcUs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.gdybym to ja zaczal sie z nim obrazac to nic by z tego nie bylo, ale skoro gosciu zaczyna mnie obrazac ze bez vipa jestem nikim, jestem szmata itd. to dostal za obrazanie. odpisywalem mu bo nie jestem "pipa" zeby ktos najezdzal na mnie albo na moja rodzine.

2. Za resp banuje jak widze ze ktos stoi i kampi na respie. Ty dostales bo stales i stales i stales skanujac trupa.

3."zjebami" graczy bo sie wkurzam. Podchodze do tej gry inaczej niz inni. wiekszosc czasu gralem 5vs5 esl itp. tam byl TeamPlay. na serwerach FFA wszyscy maja wszystko gdzies. zadnych celow ,wazne tylko zeby zabic i miec fraga. mowi sie do ludzi przez mikro a oni tak jakby nie mieli glosu albo nie wiedzieli ocb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.gdybym to ja zaczal sie z nim obrazac to nic by z tego nie bylo, ale skoro gosciu zaczyna mnie obrazac ze bez vipa jestem nikim, jestem szmata itd. to dostal za obrazanie. odpisywalem mu bo nie jestem "pipa" zeby ktos najezdzal na mnie albo na moja rodzine.

2. Za resp banuje jak widze ze ktos stoi i kampi na respie. Ty dostales bo stales i stales i stales skanujac trupa.

3."zjebami" graczy bo sie wkurzam. Podchodze do tej gry inaczej niz inni. wiekszosc czasu gralem 5vs5 esl itp. tam byl TeamPlay. na serwerach FFA wszyscy maja wszystko gdzies. zadnych celow ,wazne tylko zeby zabic i miec fraga. mowi sie do ludzi przez mikro a oni tak jakby nie mieli glosu albo nie wiedzieli ocb.

Ale jak się prezentujesz jako admin i forum jak prezentujesz?? Graczy wyzywać!? jesteś adminem masz dawać przykład graczom a nie wyzywać.

Wyzywają cię daj bana na 1h albo dłużej będzie spokój a nawet skargę złóż na tego gracza proste ale nie od razu wyzywasz graczy.

 

Za takie zachowanie możesz dostać degradacje 

Edytowane przez Patix
whnt6v.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie masz najmniejszego prawa obrażać gracza, nawet jeśli to on zaczyna. Po coś chyba masz admina i zamiast rzucać wyzwiskami w niego możesz zbanować od razu. Przynajmniej gracze nie musieliby oglądać dość żałosnego widoku z mojej perspektywy, gdzie admin sam obraża, a później daje bana za obrazę. Śmiech ;)

2. Bradzo nie lubię kiedy ktoś kłamie więc wrzucam filmik, z tego co ja widzę nie były to tylko skany bo gracze biegali w trupie, a Ty zbanowałeś mnie podczas strzelaniny, zaczęłam strzelać do nich kiedy było 1:32 do końca rundy, więc 30s nie upłynęło od początku. Nie wygląda mi to na stanie i stanie, i stanie... Jak słyszę, że kilka HE leci w trupa, to nie rzucę się sama na kilku CT, ani też nie będę uciekać i później zastanawiać się gdzie oni są, tylko wolę poczekać i strzelić z tego respa, dla mnie to logiczne. Ban po części może być słuszny jednak nie do końca, dlatego tylko zwróciłam na to uwagę ale skoro tak mówisz to ja jednak pokażę jak to wyglądało: 
https://www.youtube.com/watch?v=xJHN-mLqyCU&feature=youtu.be

3. Jak mówiłam wyżej, nie masz najmniejszego prawa obrażać graczy. Ja gram już naprawdę bardzo długo i jakoś nie wyzywam graczy od "zjebów" mimo, że bardzo często gra pozostawia wiele do życzenia. Jest to serwer publiczny więc trzeba się z tym pogodzić. Po to jesteś adminem, żeby m.in. podpowiadać i czegoś nauczyć tych mniej doświadczonych, a nie, żeby drzeć na nich mordę przez mikrofon, co robisz dość często...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za samo to moim zdaniem należy się ostrzeżenie

3.5 Obrażanie innych graczy  BAN 15-30 MIN

Następny punkt który złamał admin

1.13 Na serwerze można przeklinać ale nie obrażać
3.13 Przebywanie na respie TT po 30 sekundach od rozpoczęcia rundy - KICK / BAN 5 MIN (MAX)

Moim zdaniem za złamanie regulaminu ostrzeżenie ale za obrażanie graczy degradacja.

Ps. Nawet na forum obrażasz graczy.

Czekamy na  niech walczy :D !

 

#pomocy_esej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Admin zostaje zdegradowany, nie będziemy tolerować takiego zachowania.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie