Skocz do zawartości

Zablokowane Bindy które ułątiwają grę


Patix

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo długo czytałem na ten temat aż stwierdziłem że tego co się dowiedziałem napisze tutaj.

 

 

 

Należy pamiętać, że bindy najlepiej dodawać do pliku autoezec.cfg w innym przypadku wszystkie nasze bindy zaczną się bugować u przeszkadzać w naszej rozgrywce. Chcesz żebym ci pomógł stworzyć autoexce.cfg??

Czytaj dalej:

1. Dowolny plik z zakończeniem .cfg skopiuj na pulpit(cfg. wziąść z ścieżki systemowej gry tak aby wyglądała: Komputer/dysk na którym zainstalowaliśmy CS:GO/Steam/steamapps/common/Counter-Strike: Global Offensive/csgo/cfg.)

2. Zmień jego nazwę na autoexec.

3.Otwórz plik ( wybierz dowonly edytor tekstu i usuń całą jego zawartość)

4. Już powoli koniec.

5. Potem wklej bindy do niego które oczywiście cię interesują i w ostatniej linicę dopisz host_writeconfig a  następnie zapisz wszystkie zmiany

6. Po zakończeniu tego wszystkiego przenieś plik z powrotem do folderu /cfg/

7.  THE END

+8. A tu dodatkowo co sam odkryłem pisząc byle co w cfg. i konsoli

-Odkryłem sam w sb Przybliżenie Radaru pisząc byle co tak patrze zmieniło się coś a tu radar

 

bind ,,klawisz" ,,+radar"

alias ,,+radar" ,,+use; cl_radar_scale 0.6"

alias ,,-radar" ,,-use; cl_radar_scale 0.4"

 

 

 

Ja akurat sam zrobiłem tak jak się nauczyłem i bindy wszystkie działają bardzo polecam ułatwiają grę

poradnik pisany własną ręcznie jak każdy

-Mam nadzieję że pomogłem. A jeżeli tak został łapkę to motywuje do dalszej mojej pracy w poradnikach ale i też więcej ich czytania bo ktoś w końcu musi je czytać.

counter-global-strike-ovensive.jpeg

 

whnt6v.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie