Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Caroline Aim Sprawdzany przez kolegę z AC


Groniu

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer:DD2

Data(godzina i dzień):2016;08;31
Nick podejrzanego: Caroline
IP podejrzanego (komenda "amx_ip / status / /sprawdz "): #10 "Caroline:*" 5395 VALVE_3:4:800785264   1 21:19    0    0
Link do HLTV: http://www62.zippyshare.com/v/aj6COUPC/file.html
Rodzaj wspomagacza: AIm/oraz info

Podejrzane momenty: Demko sprawdzane przez znajomych z AC, więc jestem pewny w 100% ze to NS-owski odpał.

16:58- Celownik wrzuca mu co 2 strzał wyżej,ale to nic, 16;58;41- mega ścina SETA które ma ustawione pod swojego aima i selownik ścina prosto w głowę jak chce zdjąć gracza pod reklamą, to nie jest naturalne ruszanie myszką.

17:45- To nie jest naturalne trzęsienie się celownika które można robić za pomocą myszki. Dowody? proszę 19:17:00 tam sobie trzesiesz myszką dla nie poznaki, ale chwilę później znów lata Ci celownik jak opętany,

 

18:04-  Info od Boga chyba, lecisz modelowo od początku rundy, po kolesiu, następnie idealnie ustawiasz się i wykonujesz dwa strzały bo wiesz ze idzie dwóch, oczywiści prosto w głowę, jesteś szybszy niż mój internet i ten celownik....

 

Kochany proszę weź zmień chociaż tego aima :), bo sały jest a wykryli Ci aima  aim v1.1 tylko sety masz słabo ustawione kolega dał dodatek tutaj sa te sety na jakich grasz :) proszę Bardzo :) 

 

PS zadarłeś nie z ta osobą co trzeba pozdrawiam 2k3.

 

USP_Aimbot]
USP.Perfect_Recoil=0
USP.Nonstickyaim=1
USP.Aimbot=1
USP.Aimspeed=1000
USP.Aimfov=23
USP.Aimup=22
USP.Thruwall=0
[DEAGLE_Aimbot]
DEAGLE.Perfect_Recoil=0
DEAGLE.Nonstickyaim=1
DEAGLE.Aimbot=1
DEAGLE.Aimspeed=1000
DEAGLE.Aimfov=25
DEAGLE.Aimup=15
DEAGLE.Thruwall=0
[GLOCK_Aimbot]
GLOCK.Perfect_Recoil=0
GLOCK.Nonstickyaim=1
GLOCK.Aimbot=1
GLOCK.Aimspeed=1000
GLOCK.Aimfov=15
GLOCK.Aimup=12
GLOCK.Thruwall=0
[M4A1_Aimbot]
M4A1.Perfect_Recoil=0
M4A1.Nonstickyaim=1
M4A1.Aimbot=1
M4A1.Aimspeed=1000
M4A1.Aimfov=25
M4A1.Aimup=15
M4A1.Thruwall=0
[AK47_Aimbot]
AK47.Perfect_Recoil=0
AK47.Nonstickyaim=1
AK47.Aimbot=1
AK47.Aimspeed=1000
AK47.Aimfov=19
AK47.Aimup=12
AK47.Thruwall=0
[AWP_Aimbot]
AWP.Perfect_Recoil=0
AWP.Nonstickyaim=1
AWP.Aimbot=1
AWP.Aimspeed=1000
AWP.Aimfov=20
AWP.Aimup=12
AWP.Thruwall=0
[OTHERS_Aimbot]
OTHERS.Perfect_Recoil=0
OTHERS.Nonstickyaim=1
OTHERS.Aimbot=1
OTHERS.Aimspeed=1000
OTHERS.Aimfov=23
OTHERS.Aimup=13
OTHERS.Thruwall=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA 
trudne to było ale na poczatku...
Pierwsze primo bardzo dziwne zachowanie myszy ktore owszem mozna tlumaczyc zwykła mysza i duzym ustawieniem czulosci myszy *oh rly ?
Drugie primo  widać jak na początku filmiku nie ściąga recoil kiedy juz w pozniejszym etapie dema *akcja na galerii*  nie ma zdarzenia ... 
Ogladalem to dwa razy i nie wierze ze w pewnych sytuacjach tak dobrze sie ustawiala i wyczekiwałą/wyczekiwał przeciwnika, wkazdym badz razie za krotkie demo aby osadzic na 100%  ale to tylko moje zdanie.pozdrawiam :) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zostałem poproszony o przeanalizowanie zgłoszeń na oskarżoną, w tym przypadku Caroline. Zacznę od tego iż hltv na Waszych kiepskich serwerach nie powinno być brane pod uwagę, zaczynając od faktu, że każdego klatkuje (zawsze jak widzę u podejrzanego jakieś lagi/klatki to sprawdzam, czy inni tego też nie mają). Dodatkowo, hltv nie oddaje ruchów celownika w 100-tu procentach. Kolejny raz jestem zmuszony zacytować słowa tehy.

 

Do rzeczy. Najarany dobrze ocenił demo z tego tematu https://csowicze.pl/topic/40408-wstawciew-to-w-temat-zamkniety-przez-moda-to-moja-obrona-do-pomowien/

 
Rozpisywanie gracza pod kątem aima na hltv jest śmieszne i mija się z celem, dlatego najlepsze są dema POV. Jedyne co w tamtym rzuciło mi się w oczy to fakt, że gracz często chciał strzelić w wroga, ale nie mógł, tak jakby się celownik blokował i nie dało się strzelić, chyba wiecie o co chodzi.. Ewentualnie sytuacja 7:20, gdzie celuje w głowę, wywala celownik w korpus i dwaj terroryści dostają głowy. Ale halo, tak jak pisałem, hltv nie oddaje ruchów celownika w 100-tu procentach, tym bardziej na tak zlagowanym serwerze i hltv..
 
Co do dema wstawionego tutaj. Takie dema powinny być ocenianie, a nie jakiś syf z hltv. Nic tu nie ma, wszystko co miało siąść to siadło, taki ma styl gry, przy strzelaniu jej nic nie trzęsie i wszystko wycelowane.
 
Wypowiem się jeszcze do jednego.. Caroline moja droga, napisałaś, że grasz 12 lat w tą grę.. Tak trochę chyba za dużo dodałaś, no wiesz, 12 letni staż i trzymasz celownik w ziemi, a full auto 30 kul i wszystkie 30 lądują w ścianie. Pominę już fakt braku steam z cs 1.6.
 
To tyle.
 
Pozdrawiam,
były Opiekun UBT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zobacze demo to musze przestac sie smiac z ciebie bo nie mam zadnych wspomagaczy i wszystko to co wyzej to tylko jakies twoje urojenia, moze za duzo razy dostales w glowe ode mnie i musiales cos takiego powymyslac... No ale skoro musze sie odniesc do ty twoich wymyslow to cos wyskrobie.

Nie zyje counter strikem jak coniektorzy dlatego musisz mi wyjasnic co to jest AC, po drugie tylko nie nsowski bo pewnie sam bys gral na ns za czastke moich umiejetnosci. Poza tym widzialam cziterow na steam jak i adminow z wh wiec moj ns zostaw w spokoju nie ma nic do rzeczy.

Teraz odniose sie do czasow, zobacze gdzie widzisz te swoje cuda;]

 

16:58- Celownik wrzuca mu co 2 strzał wyżej,ale to nic-------------co 2 strzal wyzej tzn, ze jest odrzut w dol i mi wyrzej ustawia czy to znaczy, ze mam normalny odrzut?.

16;58;41- mega ścina SETA które ma ustawione pod swojego aima i selownik ścina prosto w głowę jak chce zdjąć gracza pod reklamą, to nie jest naturalne ruszanie myszką.---------------Misisz mi wyjasnic co to znaczy "mega scina SETA", nie mam nic ustawione pod aima bo aima nie mam. Gdzie mi scielo celownik? myslalam, ze jeszcze mam kilka nabojow wiec bylo wcelowane w model. Moze w glowe moze nie.

17:45- To nie jest naturalne trzęsienie się celownika które można robić za pomocą myszki.-----------nie to jest nie mozliwe:O czlowiek nie moze tak ruszac myszka:O haha probowales, ze wiesz?a moze tylko ja tak umiem?

Dowody? proszę 19:17:00 tam sobie trzesiesz myszką dla nie poznaki, ale chwilę później znów lata Ci celownik jak opętany,------------ wiec zaprzeczyles sam sobie, jednak musi byc to czlowiek skoro kazde "trzesienie" celownikiem wyglada inaczej.

18:04-  Info od Boga chyba, lecisz modelowo od początku rundy, po kolesiu, następnie idealnie ustawiasz się i wykonujesz dwa strzały bo wiesz ze idzie dwóch, oczywiści prosto w głowę, jesteś szybszy niż mój internet i ten celownik....----------- Wiec tu potwierdzaja sie moje przypuszczenia, ze po prostu malo wiesz o grze i pewnie wiele razy dostales w glowe z mojej drzacej reki;] Jest poczatek rundy, nie wchodze bo moga juz skanowac, w trupa wpada HE wiec ustawiam sie tak jak sie ustawilam, czyli kucak i celownik ustawiam w szpare miedzy sscianami by miec szanse strzelic w glowe jak ktos wejdzie na shifcie, udalo sie strzelic dwie, a strzalow bylo 5, a nie 2, wiec powinno byc tam 5 ct myslac w twoj sposob.

 

Kochany proszę weź zmień chociaż tego aima :), bo sały jest a wykryli Ci aima  aim v1.1 tylko sety masz słabo ustawione kolega dał dodatek tutaj sa te sety na jakich grasz :) proszę Bardzo :)
------------masz urojenia, nie komentuje

 

Gralam chyba z 2-3 mapy zanim ktos mnie zbanowal bez zadnego werdyktu ubteam, czyli jakikolwiek bot wrzuci jakiekolwiek demo i napisze cokolwiek w zgloszeniu, i gracz zostaje zbanowany... Nie powinno byc tak, ze najpierw ubteam sprawdza demo i jesli faktycznie sa powazne podejrzenia co do uczciwej gry to wtedy banuje sie gracza i czeka na wyjasnienia?  Kolejna sprawa, moze warto wrzucic demka z poprzednich map kiedy byl admin i kazdy o tym wiedzial, kiedy jakis bot pisal mi, ze demko na wieczor bede miala rozpisane,a  mimo to moja gra chyba sie nie zmienila. Nie widzialam w zyciu aima ktorego nie mozna bylo zobaczyc golym okiem po kilku akcjach mimo, ze gram z 12 lat. Z tego co mi tu wytknales to mozna stwierdzic brak twojego doswiadczenia w grze, a nie jakikolwiek aim. Pozdrawiam zespol Csowicze.pl, jakby ktos mial czas i checi to poprosze znalezc demka z kilku map, ja niestety etraz nie mam czasu bo musze wyjsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam.

 

Zostałem poproszony o przeanalizowanie zgłoszeń na oskarżoną, w tym przypadku Caroline. Zacznę od tego iż hltv na Waszych kiepskich serwerach nie powinno być brane pod uwagę, zaczynając od faktu, że każdego klatkuje (zawsze jak widzę u podejrzanego jakieś lagi/klatki to sprawdzam, czy inni tego też nie mają). Dodatkowo, hltv nie oddaje ruchów celownika w 100-tu procentach. Kolejny raz jestem zmuszony zacytować słowa tehy.

 

Do rzeczy. Najarany dobrze ocenił demo z tego tematu https://csowicze.pl/topic/40408-wstawciew-to-w-temat-zamkniety-przez-moda-to-moja-obrona-do-pomowien/

 
Rozpisywanie gracza pod kątem aima na hltv jest śmieszne i mija się z celem, dlatego najlepsze są dema POV. Jedyne co w tamtym rzuciło mi się w oczy to fakt, że gracz często chciał strzelić w wroga, ale nie mógł, tak jakby się celownik blokował i nie dało się strzelić, chyba wiecie o co chodzi.. Ewentualnie sytuacja 7:20, gdzie celuje w głowę, wywala celownik w korpus i dwaj terroryści dostają głowy. Ale halo, tak jak pisałem, hltv nie oddaje ruchów celownika w 100-tu procentach, tym bardziej na tak zlagowanym serwerze i hltv..
 
Co do dema wstawionego tutaj. Takie dema powinny być ocenianie, a nie jakiś syf z hltv. Nic tu nie ma, wszystko co miało siąść to siadło, taki ma styl gry, przy strzelaniu jej nic nie trzęsie i wszystko wycelowane.
 
Wypowiem się jeszcze do jednego.. Caroline moja droga, napisałaś, że grasz 12 lat w tą grę.. Tak trochę chyba za dużo dodałaś, no wiesz, 12 letni staż i trzymasz celownik w ziemi, a full auto 30 kul i wszystkie 30 lądują w ścianie. Pominę już fakt braku steam z cs 1.6.
 
To tyle.
 
Pozdrawiam,
były Opiekun UBT.

gram 4fun, nie wczuwam sie w steamy, super myszki, super sluchawki itd, 12 lat z przerwami, nawet polroczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak wjechać lepszemu graczowi  na wszystkie sposoby   tak jak wszędzie pisałem     ktoś do nas wraca z dobrym skillem a później są z tego same problemy  a dodam że koleżanka ma oryginalnego ns :) 
Przykro jest patrzeć na to że   mamy gracza ze skillem a tak musi miedz  przewalone na tej sieći  bo  gracze zgłaszają ją za czitowanie co są  i wynika z tego że  o wiele słabsi są od niej   o wiellleeee     nie wiem czemu parcie macie na te kobietę  może 1 raz widzicie kobiete ze skillem powodzenia 
nawet nie warto zapraszać ludzi na sieć ze skillem  bo wtedy wstyd się sam robi 


Proszę o ukaranie Groniu  o  posty 
jaki by NEO grał  tu na serwerze to byście  pindolca dostali i pisali ze aim na 100% 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha jak grasz 12 lat... proszę Cię nie kłam, od botów nikogo kolego nie wyzywaj bo troszkę kultury się wymaga. Cały serwer zarzuca Ci ze grasz nie czysto i to jest fakt, prosze zobaczyc kilka demek wcześniej co mówią inni gracze. Dwa Mega Scina Seta to jak po pierwszej serii strzelałeś i celownik odrzuciło Ci w niebo przypadek raczej nie. Wczoraj też Cie rozpisali i tam widać jeszcze lepiej, ja dałem krótkie demko bo czasu nie miał za bardzo znajomy,ale jestes odpalony. jak byś grał 12 lat, to styl gry był by inny, a na pewno wiedział być co to AC, ale tak to jest jak ktos cos kręci, dla mnie UB nie powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grasz 12 lat Karolino powinnas dociekac swego w bardziej przejrzystych argumentach niz na zwyklym bla bla bla... i UWAGA to nie złosliwosc z mojej strony lecz sama nas przekkonaj TECHNICZNYMI argumentami lub zaproponuj COS BARDZIEJ NAMACALNEGO ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wy macie jej udowodnic winę a nie ona ma wam udowadniać że jest niewinna.

 

~~~~

Okej masz racje ale narazie wychodzi na jej nie korzysc prawda z tego co pisza  ? 

 
Nie rób spamu.
Edytowane przez Nayebany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej masz racje ale narazie wychodzi na jej nie korzysc prawda z tego co pisza  ? I podkresle jeszcze raz ze ten dowód jak dla mnie nie jest w 100% obicazający 

Edytowane przez babu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezcie nie robcie z tego tematu cyrku, nikt mi nie bedzie mowil jak mam grac po 12 latach obcowania z csem i co mam o tej grze wiedziec. Niech ubteam sie wy[powie i mi da ub lub niech zbanuje na zawsze bo mam czas na gre ale nie mam go tyle by jeszczce tu bronic sie przed gosciami co nie rozumieja mojej gry bo nie to, ze sa botami ale bardzo slabymi graczami.... jedno i to samo. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie