Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane wstawciew to w temat zamkniety przez moda. To moja obrona do pomowien.


Caroline;*

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer: dd2 classic

Data(godzina i dzień): 2016-08-29 12:18-12:37 
Nick podejrzanego: Caroline:*
IP podejrzanego (komenda "amx_ip / status / /sprawdz "): 'VALVE_3:4:800785264', '89.228.42.246'
Link do HLTV: http://f1.hltv.org.p...e_dust2.dem.zip
Rodzaj wspomagacza: Podejrzewam aima
Podejrzane momenty: 

2:25 strzał przez sciane a potem Szejki ładnie celownik na leb polecial---------------- Jakbys nie wiedzial to ja prawie zawsze wchodze tak w dluga... mam sensitive na 20 wiec moze moje celowanie to dla was aim. jesli to aim to jakis gowniany.

3:25 i do konca ładnie szejkuje----------------- serio aim, strzelam sie chyba z 4 i zaden ani razu nie dostal w glowe:O
4:39 mmm ladne szejki------------- taaaa aim jak nic
5:12 wchodzi oknem i widze tutaj ladnie szejkuje------------ widzi bo ma sluchawki i slychac ze srodka, ze prawdopodobnie na podescie jest awka..., a szejkuje bo ma aima....
5:55 szejki... ---------------------opanuj sie
7:02 czemu nie strzela ? moze by zbyt bardzo szarpalo celownikiem----------------to teraz miszczu patrz jak cie zniszcze doswiadczeniem. Widzisz tam od poczatku rundy moje 3 przeladowywania w famasie? NIE. po 2 przeladowaniu za wczesnie zmienilam na pistolet i kiedy przed a zmienilam znow na famasa to okazalo sie, ze nie byl przeladowany, temu nie strzelalam bo przeladowywalam bron. Za to tez dajcie mi bana bo by trzeslo za mocno to nie strzelam....
7:22 jak dla mnie to nie naturalne heady--------- bo dla ciebie nienaturalne to trzeba bana mi dac.... Weszlo z rozrzutem troche na farcie...
9:48-9:56 pieknie szarpie----- nie sprawdze bo nie mam czasu juz na te twoje szarpania
11:36 celownik na model przez sciane moze przypadek i celownikiem szarpie, gdy robie BH------------- ten co kalachem strzelil? ja nie mam modeli wiec sie domyslam, znam mape i mam sluchawki, umeim nakierowac celownikiem by okreslic skad dochodzi dzwiek. Wie ktos z was o czym pisze?szarpie bo aim
13:22 po zabiciu typka celownik jakos dziwnie odskoczyl------- mogl wyskoczyc kolejny bot wiec tam najerowalam, nie wiedzialam ilu ich bylo za skrzynka
17:20 na model przez sciane-----------slcyhac go jak cholera z aprzeproszeniem
18:16 przepiekny skok celownika , no aim po uju
 
Ogólnie jak chodzi to celownik jakoś się chwieje nie mam pojęcia więc sprawdźcie to wy ja podejrzewam aima. Pozdro :D jakby nie działał link do hltv to później poprawie
 
 
 
 
Otworzcie temat bo skoro ktos mnei oczernia to mam chyba prawo sie bronic. niech ktos kto gra w cs to obejrzy bo mam wrazebnie, ze jakis niedzielniak to obejrzal+ obejrzenie rozpiski i sobie mnie zbanowal.... Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, ze jak chdozisz po mapie to nie ruszasz myszka? Nie mam podkladki pod mysza, mam duzy sensitive to czesto sobie macham zeby lepiej czuc ta muszke..ludzie wyscie aima nie widzieli czy jak?/ Gram w ta gre 12 lat i serio musialabym byc zielona by po obejrzeniu demka napisac jeszxcze pewnie, ze widac tu aim jakikolwiek, nawet najbardziej dziadowski. Udowadniali mi boty wh na demkach bo skany wychodzily lub po modelach jezdzilam bo kogos bylo dobrze slychac, ale aima to mi nigdy nikt nie zarzucil:D ale w sumie to mi nei do smiechu bo tu plakac trzeba, ze ktos kto ma wladze podejmowac ostateczna decyzje odnosnie demka, widzi na moim demku aima:O porazka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem demko i nic bardzo ciekawego tam nie bylo :) było pare akcji ale myśle ze to przez sluchawki i aima tam wcale nie widze :) jak dla mnie UB dla tej pani :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie który admin cie zbanował :D 

co raz częściej  wychodzi na to że ludzie 
są słabi grają po 2 lata  może mniej   ktoś jak długo gra na only dd2 to te mapkę zna na pamięć  wie gdzie można skanować wie gdzie można przeskanować
słysząc Gracza przez słuchawki  i tu się bardzo z godzę   teraz już częściej się zdarza że nie potrafią odróżnić Czitera od skilla  i wtedy pojawiają się bany po przez ssy x5   x 2 demka   i jak zgłoszenia czitera   a na koniec wychodzi że dany gracz jest czysty  i później   zastanówcie się naprawdę czy wogóle zastanawialiście się czy jest sens nie znać się a na chama udowadniać nie prawdę   co Gracz jest czysty    nie masz doświadczenia zostaw to adminowi   nawet co najlepsze to od jakiegoś czasu UBTaem  chyba na wakacjach jest taka duża sieć a nie ma kto demek rozpisywać w trybie natychmiastowym !
powodzenia  Carolin wracaj na dd2 1 !!! bo jesteś czyściutka jak łza  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2:25

3:25
4:39
5:12
5:55
7:02
7:22- PS: Ładna akcja.
9:48-9:56
11:36
13:22
17:20
18:16

 

 

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie