Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane rozwiązane /lock


anonka34

Rekomendowane odpowiedzi

Idź dziecko spać bo za późno już. Ja tu reklamuje sieć, a że usuwają lub zamykają post to na każdym forum. A ty dziecko powinieneś się cieszyć że reklamuje sieć.

 

 

 

@Edit: zareklamowałem sieć już tego nie cofnę a że jakieś dziecko płacze bo udostępniłem post to nie moja wina

2ifn.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zły dział, a po to sie rekalmuje żeby więcej osób przybywało na nasze forum. A nie zabronisz nam reklamowac gdzie chcemy. Nie ma nigdzie napisane ze nie możemy na mniejszych forach.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zabronie ale tylko pokazujecie poziom waszej sieci reklamując gdzie popadnie nawet bez poinformowania, nazywając mnie dzieckiem ośmieszasz się ponieważ sam się tak zachowujesz pozdrawiam. Rozumiem gdybyś napisał czy możesz, ale po co najlepiej wpierdolić temat i syfić komuś forum kiedy ktoś tego nie chce. 
@up kolego, inne fora są po to aby prowadzić dyskusje głównie na temat danej gry/servera a nie reklamowania jakiś sieci, nigdzie nie musi to pisać ale po samym twoim stylu pisania, widać że najlepiej by było spamować wszędzie nawet w ogłoszeniach, wystarczy zapytać własciciela czy zezwala na to.

 

To świadczy tylko o waszym poziomie że nie potraficie stworzyć porządnej reklamy w miejscu do tego przeznaczonym.

Edytowane przez anonka34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zły dział, a po to sie rekalmuje żeby więcej osób przybywało na nasze forum. A nie zabronisz nam reklamowac gdzie chcemy. Nie ma nigdzie napisane ze nie możemy na mniejszych forach.

No i z tobą się zgodzę . Ta skarga nie ma sensu

2ifn.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zabronie ale tylko pokazujecie poziom waszej sieci reklamując gdzie popadnie nawet bez poinformowania, nazywając mnie dzieckiem ośmieszasz się ponieważ sam się tak zachowujesz pozdrawiam.

Czekaj do jutra znalazł bym 100 reklam waszej sieci gdzie wy reklamowaliście xd.

2ifn.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj do jutra znalazł bym 100 reklam waszej sieci gdzie wy reklamowaliście xD.

Bardzo proszę, czekam o ile w ogóle wiesz skąd jestem, btw naucz się kłamać bo ja albo jak wolisz ''my'' nie mamy sieci.

 

Zachowujesz się dziecinnie i nie potrafisz podejść poważnie do sprawy, cóż od takich ludzi oczekiwać. Bieganie po forach i spamowanie reklamą gdzie popadnie to żadne rozwiązanie, od tego nie przybędzie wam gracz, na logikę człowieku reklamując server o innej tematyce niż jest dane forum, praktycznie żaden uzytkownik tutaj nie przyjdzie bo sam stwierdzi, co to za reklama spamowanie po różnych działach, forach.

Edytowane przez anonka34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę, czekam o ile w ogóle wiesz z jakiej sieci jestem. 

 

Zachowujesz się dziecinnie i nie potrafisz podejść poważnie do sprawy, cóż od takich ludzi oczekiwać.

Yhym  wiem z jakiej sieci jesteś, w 5 minut mam 5 reklam , a i przepraszam cb że zareklamowałem na twoim  forum nasze forum. Obiecuje to się więcej nie powtórzy. Po co mam poważnie podchodzić do skargi jak pisze ją 16 latek który ma własny serwer w minecrafta serio ja tak nie umiem. To jest śmieszne i w tej chwili ośmieszyłeś całe swoje forum. Sam reklamuje swoją sieć ale u niego nie można nie no spoko ziom

2ifn.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhym  wiem z jakiej sieci jesteś, w 5 minut mam 5 reklam , a i przepraszam cb że zareklamowałem na twoim  forum nasze forum. Obiecuje to się więcej nie powtórzy. Po co mam poważnie podchodzić do skargi jak pisze ją 16 latek który ma własny serwer w minecrafta serio ja tak nie umiem. To jest śmieszne i w tej chwili ośmieszyłeś całe swoje forum. Sam reklamuje swoją sieć ale u niego nie można nie no spoko ziom

Po pierwsze nie mam servera minecraft, czytanie ze zrozumieniem się kłania, po drugie jeżeli uważasz że mam 16 lat zapraszam do rozmowy na ts3, pokaż mi chociaż jedną moją reklamę okej ? Jak na razie projekt mojego servera/ forum nie został jeszcze zakończony więc nie wiem jak miałbym reklamować coś co jeszcze nie powstało. Przestań opowiadać niestworzone rzeczy tylko przejdz do setna sprawy i daj jakieś dowody żałosny człowieku, jak na razie ty ośmieszasz się na wielu forach w żałosny sposób próbując ściągnąć tutaj graczy. Czekam na te reklamy od ciebie, tylko nie mów że nie masz pozdrawiam ;)

Edytowane przez anonka34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Boże widzisz i nie grzmisz nie chce mi się szukać, jestem zajęty zrozum to i idź bo ty jesteś zerem i płaczesz na każdym forum które napisze reklame

Nie chce ci się szukać bo rzucasz słowa na wiatr i pogrążasz się kłamiąc. Na ani jednym forum nie odpisałem ci pod reklamą, ta rozmowa nie ma przyszłości ponieważ nie masz ani argumentów, ani dowodów ani niczego, z właścicielem się już skontaktowałem w tej sprawie na gg, to tyle można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Zamykam na prośbę autora.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie