Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na admina RisseN


Ketchup

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick admina/gracza:


Nick admina, na którego jest skarga - RisseN


Mój nick - Ketchup


 


2. Godzina zajścia:


26.08.2016, Po 18:00 (w amxbans nie wiem czemu, wyświetla godzinę 16:30 :) )


 


3. Krótki opis sytuacji:


Problem, który skłonił mnie do napisania skargi dotyczy zajścia, które nie powinno mieć miejsca na serwerze. A mianowicie, zostałam niesłusznie zbanowana (będąc w CT) przez świeżego, infantylnego admina RisseN. Widać, że chłopaczek cieszy się z pełnionej przez siebie funkcji (ciągłe nadużywanie admin czata - w tym wyśmianie gracza, który przypadkowo się zabił :P, ciągłe zmiany map, bądź propozycje zmiany map), ale wykorzystywanie funkcji administratora do banowania pod byle pretekstem jest przesadą :) Jak głupia to była sytuacja i jak głupie było zachowanie admina, zobaczycie na demku :) Sam ban by mnie obleciał, gdyby nie to, że całą dotychczasową grę irytował mnie swoim głupkowatym zachowaniem - samo demko z mapy dostarczyłoby dużo materiału do obejrzenia jego wariacji :)


 


4. Dowody:


http://www38.zippyshare.com/v/JQpyj2i2/file.html


 


5. Czego oczekujesz?: Oczekuję jakieś formy reprymendy dla tego chłopaczka :) Takie zachowanie (a to pewnie dopiero początek) powinno być surowo tępione :) Zwłaszcza, gdy mamy do czynienia ze "świeżym" adminem. Bycie administratorem serwera to nie bycie "kimś" na serwerze (i starać się to na każdym kroku udowadniać), tylko być osobą, która porządek na serwerze utrzymuje, a nie go burzy :) 


 


Kilka słów do admina RisseN:


Zapamiętaj sobie pewną zasadę - CT nie kampi, póki paka nie jest podłożona :) A to, że skutecznie Cię ustrzeliłam, nie powinno być powodem do bana, ale oczywiste jest to, że nie o "kampienie" chodziło :)


tumblr_mr5rtbPKiT1rov9a1o1_500.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli faktycznie zrobił to Twój kuzyn (w co wątpię), to za każdym razem będzie Ci wybaczany niesłuszny ban, bo "ktoś wstawił" go za Ciebie :) ?? Co to za wytłumaczenie, że kto inny miał dostęp do Twojego amx :) ?? Kolejny dowód kompletnego braku odpowiedzialności :)

tumblr_mr5rtbPKiT1rov9a1o1_500.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Skarga zaakceptowana.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

0efa196a0c278.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie