Skocz do zawartości

Zablokowane Rezygnacja admina na jb.


v_1

Rekomendowane odpowiedzi

Rezygnuje z admina na jb z powodu zachowania jego , jak to sam napisal nie obchodzi go juz to forum i robi na nim juz to co chce , przynajmniej ja to tak odbieram. Wymysla swoj regulamin na sile bo nie wyszlo mu i skarga na neigo jest sluszna i musi sie wyzyc , ze pod ta skarga bylem na tak ;) Tak wiec dowidzenia , przepraszam osoby zbanowane , ale w sumie to byl krok w wasze znalezienie lepszego servera eldo!

๑۩۞ ๑۩۞๑۩۞Pozdrawiam๑۩۞๑۩۞๑۩۞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HeHe

Zabawny jesteś gościu, twierdzisz, że serwer jest chujowy, nie zapomnij o tym, że sam przegrałeś tu kupe czasu, nagle gdy zobaczyłeś, że większość nie darzy darzy cie sympatią  i bardzo ucieszyłaby się gdyby kogoś takiego jak ty by tu nie było nagle zaczynasz odpierdalać głupie, niepotrzebne rzeczy. Na moje powiem tak: Bardzo dobrze, że zostałeś zdegradowany, szczerze mówiąć na Admina nie zasługiwałeś.

Póki trzyma ci ktoś palca w dupie jest okej, ale jak już jest na odwrót to lapiesz spiny.

Jeśli ty kogoś wyzywałeś było ok, cycuśglancuś zero spiny Lecz jeśli już ktoś wjechał na ciebie banowałeś, jesteś czlowiekiem bez poczucia humoru także na prawdę dobrze, że tu takiego parszywca tu nie będziemy oglądać, Trzymaj się. Znajdz sobie ten "Lepszy" Serwer i dalej spędzaj w cholere czasu przed komputerem, na pewno tym do czegoś dojdziesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawny jesteś gościu, twierdzisz, że serwer jest chujowy, nie zapomnij o tym, że sam przegrałeś tu kupe czasu, nagle gdy zobaczyłeś, że większość nie darzy darzy cie sympatią  i bardzo ucieszyłaby się gdyby kogoś takiego jak ty by tu nie było nagle zaczynasz odpierdalać głupie, niepotrzebne rzeczy 

 

Co kurwa? Widze , ze wgl nie ogarniasz i nie przeczytales tego co ja napisalem ;] Siedze aktualnie z 5 adminami ts3 i oni sie smieja z aktualnej sytuacji na jb , a nie ze mnie ;] 

Na moje powiem tak: Bardzo dobrze, że zostałeś zdegradowany, szczerze mówiąć na Admina nie zasługiwałeś. - Sam odszedlem ,3 

 

Jeśli ty kogoś wyzywałeś było ok, cycuśglancuś zero spin - No no tak tak yhy dawaj demo :d 

"Lepszy" Serwer i dalej spędzaj w cholere czasu przed komputerem, na pewno tym do czegoś dojdziesz ;) - no w sumie juz cos z tego mam , zarabiam 2100zl miesiecznie z pomagania w pomocy technicznej od forum danej sieci ;) 

 

Zreszta co bede gadal ziolek :3  Loffki kisski foreverki 

๑۩۞ ๑۩۞๑۩۞Pozdrawiam๑۩۞๑۩۞๑۩۞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Zabrane.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneAdministracja - ForumRezygnacje"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie