Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na opiekuna [Cropka]


mgz

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick w grze: Czorny 

IP osoby: brak

Mapa: jail_2014

Na kogo chcesz złożyć skargę: Cropek

Opis: Cropek był prowadzącym. Wydał polecenie "bezruch pod prawą ścianą względem wejścia patrząc się w sufit" Postanowiłem patrzeć się na koniec sufitu, czyli prawie na lewą ściane, po odliczeniu zostałem zabity. Powód : Nie patrzyłeś się w sufit..  Żądałem FD od CT w sobotę, ale nie dano mi go. Cropek wciąż mówił, że nie patrzyłem się, więc postanowiłem złożyć skargę. Do tego przed całą sytuacją ( parę rund wcześniej ) wylosowałem w ruletce 'Zabijanie 1 ciosem' kupiłem hejdża i go zabiło, po chwili się ożywił :) Widać to wszystko na demku

 

Dowody(Demko/SS'Y/wydruk z Konsoi): http://http://506302.node39.pukawka.pl/hltv-1608251148-jail_2014-1472118480-1472119980.zip

 

http://i.imgur.com/QTKfWBs.jpg

 

http://i.imgur.com/13rItVg.jpg

 

Nie musisz przestrzegać regulaminu jako opiekun ? Dziwne, myślałem, że to ty dajesz przykład

Edytowane przez Czorny

Zmiatam rozumem tych podludzi, mam w dodatku wiedzę,

Ty dodatkowo masz chromosom #21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam zenujace zachowanie ozywienie po dedzie nie wiadomo nawet czemu. Do tego ja tak samo sie patrzylem a mnie nie zabil wiec faworyzacja. Mysle ze dostosowujac sie do mojego bana to dla Cropka na 1h banik by styknal :)

๑۩۞ ๑۩۞๑۩۞Pozdrawiam๑۩۞๑۩۞๑۩۞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V_1 mial czapke ziemia bodajze i bylo widac ze patrzy sie delikatnie w gore czyli w sufit, natomiast Ty nie miales czapki i wygladalo jakbys patrzyl sie prosto.

Ozywilem sie bo nie chcialem byscie stracili jeden dzien ;P

Wy tez ozywiacie jak ktos wylosuje smierc na starcie rundy etc i nic nie mowie xD

Pozatym wylosowales zabijanie jednym ciosem a nie zabijanie jednym he, wiec wykorzystujesz Bug ruletki rownie dobrze moglem Ci dac bana :P

crp_2.jpg

Zapraszam na JailBreak !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm. Mówisz, że "Wy tez ozywiacie jak ktos wylosuje smierc na starcie rundy etc i nic nie mowie xD" nie mam do tego dostępu, 2 sprawa

"Pozatym wylosowales zabijanie jednym ciosem a nie zabijanie jednym he, wiec wykorzystujesz Bug ruletki rownie dobrze moglem Ci dac bana :P" nie raz to wylosowałeś i tak robiłeś więc o czym mowa ? :)

 

Mówiłem Ci już wiele razy, żebyś to naprawił z tą ruletka, ale nic nie robisz :)

 

 

Edytowane przez Czorny

Zmiatam rozumem tych podludzi, mam w dodatku wiedzę,

Ty dodatkowo masz chromosom #21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tez ozywiacie jak ktos wylosuje smierc na starcie rundy etc i nic nie mowie  xD
Pozatym wylosowales zabijanie jednym ciosem a nie zabijanie jednym he, wiec wykorzystujesz Bug ruletki rownie dobrze moglem Ci dac bana :P 

 

 

Dawaj demko , ze tak robimy. Poza tym kazdy zabija hejdzem bo ciosem sie nie da kogos zabic ;] 

 

Poza tym okej dzisiaj wedlug twojej porady za zabicie hejdzem bede dawal bana wedlug uznania x3

 

Ozywilem sie bo nie chcialem byscie stracili jeden dzien  ;P 
 

Okej nastepnym razem jak moj teammate padnie to tez sie ozywie i tak powiem.  hahaha ty jako opiekun masz dawac przyklad jeszcze  , zjechales sie maksymalnie XDD

๑۩۞ ๑۩۞๑۩۞Pozdrawiam๑۩۞๑۩۞๑۩۞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Wyjaśnione :P

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

crp_2.jpg

Zapraszam na JailBreak !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | Jailbreak - 193.33.176.20:27015[JB] Skargi na admina/gracza"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie