Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga na opiekuna


v_1

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick w grzev_1
IP osoby-
Mapajail_2014
Na kogo chcesz złożyć skargę:  Cropek
Opis: Bylismy na wiezy skakalismy do wody ja trafilem kazal sie ustawic pod wieza nie dal bezruchu i juz inny skakal to wszedlem w wode i sie on zabil na mojej glowie oczywiscie. Nie jest to tk , poniewaz sam skoczyl mogl uzyc spadochronu. Po 2 w taryfikatorze za 1fk jest ban 5minut za 2fk 10minut. 
Dowody(Demko/SS'Y/wydruk z Konsoi): 
http://506302.node39.pukawka.pl/hltv-1608251148-jail_2014-1472118480-1472119980.zip

๑۩۞ ๑۩۞๑۩۞Pozdrawiam๑۩۞๑۩۞๑۩۞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 skoczyles, nie trafiles, dalem Ci druga szanse. Za drugim razem trafiles, mowilem ustaw sie pod markerem. Kazalem skoczyc Humanowi, lecz Tobie powiedzialem, bys nie podchodzil a Ty jednak podeszles i sie on zabil przez Cb .. Potem jeszcze sie perfidnie smiales z niego na y@@. Cos jeszcze ?

 

A spadochronu uzyc nie mogl bo byl zakaz

crp_2.jpg

Zapraszam na JailBreak !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jeszcze ;) 

Za 1tk ban 15minut? to nawet czasami za 3fk nie ma bana ;] Poza tym  admin nie moze banowac admina , jesli tak dajesz przyklad to nastepnym razem z checia zbanuje innego admina i to jeszcze na sporo dluzej niz powinien byc ban :) Nie odliczyles nawet ustawienia sie pod markerem. 

 

Dodaje hltv :)

http://506302.node39.pukawka.pl/hltv-1608251148-jail_2014-1472118480-1472119980.zip

 

 

Mogl uzyc spadochronu chyba ze specjalnie chcial sie na mnie zabic :) No to juz jest tk bez prowokacji , wiec ban za dlugi.

๑۩۞ ๑۩۞๑۩۞Pozdrawiam๑۩۞๑۩۞๑۩۞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W taryfikatorze jest ustalony ban za fk- 5 min, a Ty zrobiles TK i jeszcze sie smiales stad 15 min.

Jak za 3 fk nie dajesz bana to nw co z Ciebie za admin ..

Pozatym mam prawo Cie zbanowac, jestem opiekunem nie myslcie sobie ze mozecie byc bezkarni.

Fakt nie odliczylem zebys sie ustawil pod markerem, ale powiedzialem dosc wyraznie "nie podchodz mu" a Tt celowo wszedles w wode by on zginal ..

crp_2.jpg

Zapraszam na JailBreak !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie celowo przypadkowo nie ten guzik kliklem :) Nie mam prawa sie  smiac? O kurcze to juz nie wiedzialem ;] Dopisz tam w taryfikatorze : 

Smianie sie z danego czynu = ban x3 

 

nastepnym razem jak ktos zrobi fk i bedzie sie smial to napewno dam bana x3

 

Poza tym zapraszam jeszcze do ocenienia skargi drugiej na Ciebie

๑۩۞ ๑۩۞๑۩۞Pozdrawiam๑۩۞๑۩۞๑۩۞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naucz sie roznozniac pojecia FK od TK bo widac masz z tym problem. W taryfikatorze jest mowa o fk, a nie o tk. Zgodnie z tym co pisze "reszta wedlug uznania" dalem Ci bana slusznego na 15 min. O co wiec Ci chodzi ?

crp_2.jpg

Zapraszam na JailBreak !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystujesz to , ze nie ma tk? Nawet za 1fk jest ban 5 minut 2fk ban 10 minut , a ja za 1tk gdzie mogles go ozywic dostalem na 15minut. Wiem co to tk i fk bo gram na jailach i ogolnie w cs 1.6 3x dluzej wiec lepiej mi nie mow o pojeciach bo napewno nie masz takiej wiedzy jak ja.

๑۩۞ ๑۩۞๑۩۞Pozdrawiam๑۩۞๑۩۞๑۩۞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | Jailbreak - 193.33.176.20:27015[JB] Skargi na admina/gracza"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie