Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane 3majcie się


Teviz

Rekomendowane odpowiedzi

Po tych paru miesiącach świetnej zabawy u was żegnam się z wami . Powodu nie będę pisał bo każdy ma to w dupie i wchodzi w ten temat tylko , żeby sobie posty nabić . Serdecznie dziękuję Rumckowi , za to , że zawsze mi pomagal , gdy tej pomocy potrzebowałem. Dziękuję wszystkim CSowicz'om za to , że byli :) . Pozdrawiam i życzę powodzenia w życiu. 3majcie się mordki ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się posty nie nabijają, ale siemanko i zdrowia :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz z dwojga z złego wolałbym skończyć przygodę z csem niż z csowiczów czyli sieci gdzie każdy stara się pomagać każdemu...  przejść na okradamy i śpimy pana który ma w nicku naukową nazwe tlenu. 

Powodzenia życzę tobie oraz twoim nowym kolegą z nowej społeczności.. zamiast połam nogi powiem ci coś bardziej pasującego --> PORTFEL W SPODNIACH! Zachowam dla siebie powód mojej wypowiedzi.

 

Chyba każdy by chciał poznać powód twojego "3majcie się"  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit@@

 

A może po prostu powiedz, że idzisz na pijemy-**********

 

http://imgur.com/a/2sZPh

 

Jeszce nic nie jest pewne :p Jeżeli tam trafi 5 serwerów to zostaje tam , ale i tak za chwilę idę na inną stronę jako opiekun surf'a .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz z dwojga z złego wolałbym skończyć przygodę z csem niż z csowiczów czyli sieci gdzie każdy stara się pomagać każdemu...  przejść na okradamy i śpimy pana który ma w nicku naukową nazwe tlenu. 

Powodzenia życzę tobie oraz twoim nowym kolegą z nowej społeczności.. zamiast połam nogi powiem ci coś bardziej pasującego --> PORTFEL W SPODNIACH! Zachowam dla siebie powód mojej wypowiedzi.

 

Chyba każdy by chciał poznać powód twojego "3majcie się"  :)

 

Jak chcecie powód to zaufanym ludziom na GG mogę podać :) .

 

 

 

@Zresztą już all na SB zostało napisane przez CB i paru innych :) .

Edytowane przez Teviz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Zamek

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie