Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na Syśke


AsD ^^

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: AsD ^^
Nick osoby na którą składasz skargę: Syśka
Powód skargi: Dostałem warna za to, że niby nic nie wnoszę do tematu.. Byłem tego świadkiem i opowiedziałem co się stało co jest widoczne na demku.
Dowody: https://csowicze.pl/topic/40057-skarga-na-admina/#entry188408,   http://506302.node39...-1471875240.zip demko. Byłem na serwerze i wszystko widziałem. Opisałem całą sytuacje jako świadek więc wniosłem do tematu dużo, ponieważ demko nie nagrywa głosu. Co do tego "rostrzygania" powiedziałem tylko swoją opinie :) Zapraszam do obejrzenia :)
Świadkowie:  Ludzie z tamtego tematu 

 

Proszę o unwarna i upomnienie administratora.

33514947035389575054.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako , iz napisales ze sam jestem swiadkiem. Nie byles tego swiadkiem bo wbiles gdy juz sie runda konczyla i go zgladzilem. Byles na serverze i wszystko widziales i ogladnales demko mowisz :) ? O kurcze to powiedz mi co mi kazal zrobic MajoR i gdzie mialem stanac na poczatku rundy. Taki z Ciebie ubT to mow.

 

 

hahahaha major totalne upokorzenie broniac osoby ktora dostala warna i specjalnie napisala "skarga niesluszna"

๑۩۞ ๑۩۞๑۩۞Pozdrawiam๑۩۞๑۩۞๑۩۞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Warn zdjęty.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneAdministracja - ForumSkargi na ekipę"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie