Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga na admina


v_1

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick w grze: v_1
IP osoby: -
Mapa: jail_isyisiancilar_v1
Na kogo chcesz złożyć skargę: Major
Opis: Specjalnie  zabil mnie i jego runda trwala 15minut , po czym go slaynalem to on mnie zgladzil za to ze go slaynalem i zaczal mnie wyzywac.
Dowody(Demko/SS'Y/wydruk z Konsoi): http://506302.node39.pukawka.pl/hltv-1608221544-jail_isyancilar_v1-1471873440-1471875240.zip

๑۩۞ ๑۩۞๑۩۞Pozdrawiam๑۩۞๑۩۞๑۩۞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ladnie, jak ty provvadzisz po 2,3min i mniej niz 50% na mapke bierzesz tvvoj problem ja provvadze kreatyvvnie.. i na pevvno nie bylo to 15min maksymalnie, 10 min i bylo 10 vvieziovv okolo tak, ale co jak co vvyczucie czasu masz, czlovvieku gdy juz konczylem provvadzic v_1 mnie zgladzil bylo dvvoch vviezniovv i vvzialem ich na strzelnice przed tym bylem na losovvania kolorkovv i vvylosovvany kolorek mial odp, na moje pyt Geografia i po tym bylo nie vviem 7,8 vviezniovv poszedlem na rultke, tez troche vvybilem i zostalo dvvoch vviezniovv bralem ich na strzelnice :) a tu ADMIN: zgladzil MajoR no i tyle, a przed tym jeszcze povviedzialem, ze nastepnego dnia daje zabavve, no po prostu vvedlug mnie v_1 jest arogancki ma sie za nie vviadomo kogo, zginie lub zabije kogos spami tym adminvoice ze nie vvidac czatu.. :)

 

Ps. Przepraszam za bledy niektore klavvisze mi szvvankuja.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"No ladnie , jak ty prowadzi po 2,3 min i mniej niz 50% na mapke bierzesz twoj problem ja prowadze kreatywnie.. "

 

 

Oszust roku , nie spodziewalem sie tego ;] Dawaj demko gdzie prowadzilem 2,3min , ha ha ha... Zobaczmy na demku KTO mi kazal wystapic na marker i specjalnie juz uciekalem aby nie robic polecen i czemu tylko ta runda tak dlugo trwala , nieprawdaz? oszust .

 

Spami na adminvoice , bo mistrzuniu zebys ty cos do mnie przez adminvoice mogl powiedziec to ja musze puscic adminvoice. Ale , ze widac jak jestes niedoswiadczony to tego nie wiesz ;]

 

 

Poczekamy na demko i na kare :)

๑۩۞ ๑۩۞๑۩۞Pozdrawiam๑۩۞๑۩۞๑۩۞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, a co povviesz na tvvoja favvoryzacje bo to jest chore ja tez mam vvstavvic demko jak to samo robisz na mnie czlovvieku dam przyklad, ktos Cie zabije zrobi bunt ty vv nastepnej rundzie dajesz mu inne polecenia i zostavviasz go vv celi bo co bo nie umiesz ogarnac buntu czlovvieku, nie oszukujmy sie sam robisz to samo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XDDDD oj major upokarzasz sie coraz bardziej , no wstaw demko gdy przeciagam runde jak ty zginales :) Czekamy czekamy , okraski brawa potrzebne aby przyspieszyc proces szukania nicosci wsrod twojej klamliwej egzystencji? Sadze , ze bedzie to potrzebne. Faworyzacji mowisz? Musisz sie nauczyc co to znaczy , kolego :) Jest to juz moj ostatni post tutaj bo nie chce mi sie z toba pisac i wole poczekac na demeczko ;*

 

 

//edit ooo juz jest demeczko <33

๑۩۞ ๑۩۞๑۩۞Pozdrawiam๑۩۞๑۩۞๑۩۞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzieci ... :D

 

Jesteśmy drużyną a wy co 2 dzień skargi na siebie , nie lepiej MajoR zrobiłeś to i to złe nie rób tak więcej , lub odwrotnie. A nie od razu skarga ..

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie fakt faktem major przeciągał, ale nie powinieneś go zgładzać. Mogłeś mu napisać grzecznie na u@ żeby kończył i w ostateczności ostrzedz go, że go zgładzisz / wywalisz. Co innego gdyby to był zwykły gracz który się uczy, ale to jest członek z ekipy i powinieneś go " szanować " jak kolwiek to znaczy.

 

Niepotrzebnie zgładziłeś go w next rundzie. Tylko zrobiłeś tym zamieszanie.

 

Demko nie nagrywa głosu nie wiem czy wiesz, a major nic nie pisał, więc zbytnio dowodów nie masz na to. Z tego co wiem, bo byłem wtedy na serwerze, nie obraził Cię tylko się dopytywał kto go zgładził.

 

 zaczal mnie wyzywac.
 

 

 

Niesłuszna.

 

Edit Sprawa nas nie dotyczy? a kto był tego świadkiem hm? 

 

Po co mam demko oglądać jak byłem na serwerze wtedy? XD weź myśl głową albo tym co Ci to wychodzi :D

33514947035389575054.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko nie nagrywa głosu nie wiem czy wiesz, a major nic nie pisał, więc zbytnio dowodów nie masz na to. Z tego co wiem, bo byłem wtedy na serwerze, nie obraził Cię tylko się dopytywał kto go zgładził.

 

A wy Vixa i ty Asd nie macie co do roboty tylko nabijanie postow gdy sprawa wgl was nie dotyczy? Tak demko da sporo bo zobaczysz wiele rzeczy ogladnij je i dopiero sie oddzywaj. Nie sluszne to jest to , ze jako UBTEAM bez ogladniecia demka sie tu wypowiadasz. Idz robic to co umiesz , a nie bezsensownie skladasz nedzne posty w skardze 

Demko nie nagrywa głosu nie wiem czy wiesz, a major nic nie pisał, więc zbytnio dowodów nie masz na to. Z tego co wiem, bo byłem wtedy na serwerze, nie obraził Cię tylko się dopytywał kto go zgładził.

 

 

//edit

 

Edit Sprawa nas nie dotyczy? a kto był tego świadkiem hm? - NO NAPEWNO NIE TY , skoro wbiles gdy juz go zgladzilem mistrzuniu.

๑۩۞ ๑۩۞๑۩۞Pozdrawiam๑۩۞๑۩۞๑۩۞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc obaj dostajecie po ostrzeżeniu

v_1 ostrzeżenie słowne

Major masz 1/3

 

Już wyjaśniam

Major dostajesz ostrzeżenie za nadmierne przedłuzanie (runda trwala 14 minut) i za slay v_1, bo on tez Cie slaynał -.-

v_1 dostajesz ostrzezenie słowne , poniewaz gdy zostales zabity, zacząłeś slapować Majora za 0 dmg, potem za 5 dmg.. - nadużywałeś, również slaynałeś Majora bo Cię slaynął (początek środy)

 

Koniec dyskusji sprawa wyjaśniona proszę o nie spamienie na pw decyzja jest niepodważalna

 

Pozdrawiam,

@Cropek.

crp_2.jpg

Zapraszam na JailBreak !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Skarga zaakceptowana.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

crp_2.jpg

Zapraszam na JailBreak !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | Jailbreak - 193.33.176.20:27015[JB] Skargi na admina/gracza"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie