Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane veshaze


truska.Jjlo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, oto kilka avatarów z ostatnich miesięcy. Jest to bardzo mały format, porównujac do prac, które zaczęłam od niedawna robić ( może umieszczę je w najbliższym czasie ). Mały format, ale za to czasem okazuje się dość ciężki. Jak dla mnie avatary, to prace, które mają być proste i przejrzyste. Kilka prac z konkursów ( nie tworzę avatarów na zlecenia, są wyjątki, ale bardzo rzadkie ) :

 

X2nupcq.png

 

lIZgEmQ.png

 

EsbM6Id.png

 

gasAzbz.png

 

DTRWF7E.png

 

Jesli chcecie zobaczyć cos bardziej ambitniejszego, większego no i oczywiście lepszego, to dajcie łapkę w górę ( reputacje ). 

 

 

Edytowane przez truska.Jjlo

"Good typography is invisible, bad typography is everywhere."

 

76561198066830552.png

 

XFUdMND.png

By wo1tas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Mnie takie 2/10, prace słabizna, te avatary takie ciemne i mało widoczne, dodaj dużą i porządną pracę. Wtedy poleci coś milszego.

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Mnie takie 2/10, prace słabizna, te avatary takie ciemne i mało widoczne, dodaj dużą i porządną pracę. Wtedy poleci coś milszego.

 

O kurde 2/10 xD Pierwszy raz taką słabą notę dostałam :x Nieważne xD

Moze sobie rozjaśnij ekran, bo u mnie jest wszystko widoczne ;v Wy myślicie, ze avatary, to musza być 200x200 i najlepiej z napisami, a ja wam pokazuję, ze avatar, to może być dobrze dodane światło i kontrast/ekspozycja etc. 

Dodam coś większego xD Prace z tego miesiąca, po przerwie. Zajmuję się tagging'iem ( sygnatury, tak tłumacząc na wasze, choć może niekoniecznie xD ) Jeszcze nie wiem, czy je zaliczać do Digital Painting, czy tagging, ale chyba bliżej DP. 

 

 

3LOF1hKh.jpg

q1wMXKI.jpg

z3yTWB6.jpg

mq7hbwa.jpg

 

 

 

Póki co dodaję te cztery prace, oczywiście nie są to wsyztskie moje prace w tym stylu, ale myślę, ze tyle wam wystarczy do oceny lub ewentualnej krytyki xD

Pozdrawiam

"Good typography is invisible, bad typography is everywhere."

 

76561198066830552.png

 

XFUdMND.png

By wo1tas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"GRAFIKAOceny własnych prac"

do

"GRAFIKAArchiwum Graficzne".

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie