Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga


DOBRYDZIK

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: DOBRYDZIK
Nick oskarżonego: Diriks - admin
IP/SID oskarżonego: admin ( chyba że to o to chodzi STEAM_0:0:76597605)
Godzina i data zdarzenia:-
Mapa:-
Screeny/demo:-
Opis sytuacji: Uważam że Diriks nadużywa mocy admina. Gram sobie wieczorna pora i na serwerze gra mój kolega ( również admin) i koleżeńsko się wyzywamy (nie cytują ale przekleństwa były znikome) wtem super Diriks wlepił mi bana za obrazę admina. Druga sytuacja gramy wszedł gracz i po chwili dostał bana za obrazę mimo iż nic nikt nie widział na czacie i gracz ten nic nie mówił. Admin ten jest mało komunikatywny, oraz nie słyszałem żeby miał mikro (co jest warunkiem posiadania admina)

Tak wiec podsumowując admin ten powinien dostać przynajmniej ostrzeżenie bo jego zachowanie jest nie nie miejscu.
 

 

Dobrze może w drugiej sytuacji nie do końca miałem racje. A  co do pisania na u@ pisze tam tylko gdy nie chce  aby inni gracze to widzieli i pomyśleli że podważam autorytety adminów. Panowie wszystkich was szanuje a to że z kimś się wyzywam i obie strony nie maja nic przeciwko to nie trzeba interweniować.  A jeszcze mikro Diriksa pisałem że go nie słyszę  bo jak gram to nigdy go nie słyszałem (człowiek bywa omylny). Na koniec że koledzy admini trochę mi przemyli oczy i może skarga była z byt pochopna - TEMAT DO ZAMKNIĘCIA, ODWOŁUJĘ SKARGĘ

Edytowane przez DOBRYDZIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak pisząc skargę nie opowiadaj bajek.... Diriks jest aktywny chodzi o mikro często go słychać. Nie było mnie jak "koleżansko wyzywales sie z kolegą" wogule swoją drogą co to jest?? A ostatnia sprawa ten twój kolega co rzekomo nic nie powiedział i dostał bana znam sytuację i są screeny z jego wypocin także ban zasłużony. Jeżeli chodzi o mnie diriks nie jest niczemu winny.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no w sumie racja nie musiałeś tego pisać na U@, jak widać Diriks jest konsekwentny

A co do ciebie @piwkoo To nie za surowy ban? http://csowicze.mybans.eu/ban_list.php?bid=5225

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa:-

Tak wiec podsumowując admin ten powinien dostać przynajmniej ostrzeżenie bo jego zachowanie jest nie nie miejscu.

 

A ty uważasz, że  wyzywanie się, nawet po koleżeńsku jest na miejscu?

Może za obrazę to przesada, ale za utrudnianie gry jak najbardziej powinieneś odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry moim zdaniem jest skarga wgl nie na miejscu , wyzywanie na u@ to co się dziwisz ze dostałeś bana jak ktoś za dużo wyzywa to daje bany zawsze pierw ostrzegam pisz zęby się ogarnął 

A jak pisze kolejny raz i flejmi to daje bana 

 

Dziękuje Diriks 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: /cl

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie