Skocz do zawartości

Zablokowane skaraga


_FreszU_

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi kolego a więc tak to że napisałem AsD cipo to nie znaczy że go obrażam piszę z nim tak do siebie on do mnie i nikomu nic złego nie robimy. W ogóle ta skarga nie ma sensu ponieważ skoro jego obraziłem lub "ZŁAMAŁEM REGULAMIN" to napewno sam by napisał skargę.Przypominam o twoim szantażu wobec mnie cytuje " MOŻEMY SIĘ DOGADAĆ NA GG BO JAK NIE TO NAPISZE SKARGE" co prawda nie mam dowodów ale mam świadka Admin Dygam. Dostałeś za to bana na 3 godzin powód szantażowanie admina po chwili znowu wszedłeś na server nie wiem jakim cudem więc dostałeś na 1 dzień i ja patrze znowu wszedłeś. Więc dostałeś PERMA za AKTYWNEGO BANA. Może troche przesadziłem z tym permem albo i nie ale nie żałuje tego nie dam się szantażować jakby to wyglądało w oczach graczy adminów wyśmialiby mnie że daje się szantażować i nie jestem konsekfentny. Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo? Ale jak sami sie wyzywaja to rozumiem ale jesli nawet to admini? A po 2 wbijanie na aktywnym? juz dawno nie powinienes tam grac

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak.

 

Ban jak najbardziej słuszny ze strony PATRIOTIC, za ab dał Ci bana na 1 dzień, bo chciał dać Ci jeszcze pograć mogłeś to docenić :)

Co do twojej  obrazy "AsD cipo" to nie była obraza, bo mam tak na przezwisko i lubię jak patrio tak się do mnie zwraca.

 

Twój SS nie działa :)

 

Fajny temat: skaraga ^^

 

 

Niesłuszna

33514947035389575054.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Skarga zaakceptowana.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

crp_2.jpg

Zapraszam na JailBreak !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | Jailbreak - 193.33.176.20:27015[JB] Skargi na admina/gracza"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie