Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Redaktor] NesCo


ParkouReK :3

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Krystian.
Wiek: 27 czerwca skończyłem 18 lat.
Kontakt [steam/Gadu-Gadu]: Ewentualnie GG: 49445018.
Staż na forum: Kilka dni, lecz widzicie, że na forum jestem praktycznie cały czas.
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Miałem ową rangę na każdej sieci, na której byłem.
Twoje osiągnięcia na forum CSowicze.pl: To być może będzie moje pierwsze osiągnięcie na tej serwerowni.
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 9.5/10. Chcecie to sprawdźcie.
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Odliczając czas, który poświęcam na grę na serwerach i mój czas prywatny to sądzę, że na pełnienie funkcji redaktora jestem skłonny poświęcić 7 godzin dziennie.
Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie):

 

                                                      63759078649592344070.png

Witam Was Wszystkich.
Przedstawiam Wam wywiad, którego gościem był KolorewskY.
Jest to mój pierwszy wywiad tutaj, więc proszę o łagodne opinie.
Zaczynajmy!

                                                      10357817316748032835.jpg


Witaj Przyjacielu.
Z tej strony NesCo z sieci serwerów Csowicze.pl. Czy znalazłbyś dla mnie chwilę wolnego czasu żeby udzielić mi wywiadu?

Witaj. Oczywiście z miłą chęcią. Dziękuję że to mnie wybrałeś do wywiadu.

Ależ to dla Mnie przyjemność.
Na sam początek powiedz Nam coś o sobie. Jak masz na imię? Gdzie mieszkasz? Czy masz jakieś zainteresowania?


Zapewne już niektórzy mnie znają. Mam na imię Patryk. Za rok wybija 18lat. Pochodzę ze Śląska a dokładniej z Jaworzna. interesuje się paroma rzeczami ale najbardziej piłką nożną i tańcem, bez tego żyć nie mogę.

Z tego co napisałeś wiemy już, że za rok będziesz pełnoletni. Powiedz nam, wiesz może co będziesz robił po osiągnięciu pełnoletności? Jakaś praca? A może szkoła?

Jeszcze o tym nie myślałem. Wolę zająć się teraz nauką chcę skończyć szkołę i zdobyć zawód. A ak zakończę edukację to oczywiście, że do pracy.

Skoro już wnikamy w temat nauki.. Do jakiej szkoły chodzisz? Jesteś wzorowym uczniem czy takim przeciętnym? Jako kto byś chciał pracować w przyszłości?

Szczerze to jestem przeciętnym uczniem. Chodzę do ZSP3 i zajmuje się Lakiernictwem Samochodowym.
Hmm.. W przyszłości zawsze miałem marzenia żeby zostać Pro Playerem co do tego dalej dążę.


Biorąc pod uwagę szkołę, do której uczęszczasz stwierdzam, że interesujesz się także samochodami, prawda?

Samochodami mało się interesuje. Wybrałem ten zawód ze względu na to, że zajmuje się nim od małego.

No rozumiem. Przejdźmy do kolejnego pytania. Opowiedz Nam trochę o swojej miejscowości i województwie. Są jakieś ciekawe miejsca, które według Ciebie są godne zwrócenia uwagi?

Jaworzno może nie jest małą miejscowością ale według mnie miejsca, które warto obejrzeć to GeoSfera i Kamieniołomy, mało mamy ciekawych miejsc tutaj.

No dobrze. A teraz opowiedz Nam o swoim województwie. Jakies ciekawe miejsca? Zabytki?

Hmm.. Mało znam Śląsk, bardziej przebywam w Katowicach ale tam warto zobaczyć tylko spodek od środka, no i praktycznie tyle, innych nie pamiętam.

Być może się spotkamy w Katowicach bo za tydzień w środę wyprowadzam się do koleżanki do Katowic. Nie wspomniałeś Nam nic o klubie jakim jest " Spiż ". Co o Nim sądzisz? Byłeś tam kiedyś?

O to super można się spotkać. W Spiżu byłem parę razy. Bardzo fajna atmosfera, polecam. Tylko teraz ciągle gimnazjaliści tam przebywają.

No tak, gimnazjum szaleje... Dobra, cofnijmy się na sam początek. Napisałeś, że interesujesz się piłką nożną i tańcem. Grasz może w jakimś klubie czy tylko tak rekreacyjnie? Dlaczego wybrałeś akurat taniec?

Klub, w którym gram nosi nazwę "Zgoda Byczyna". Tańcem zacząłem się interesować gdy moje koleżanki poprosiły Mnie żebym poszedł na taki trening i to utrzymuje się do teraz.

Szczerze mówiąc to jesteś pierwszym chłopakiem, który mówi mi, że lubi taniec. Masz jakies swoje ulubione rodzaje tańca?

Mało jest chłopaków, którzy lubią taniec. Ja się tego nie wstydzę. Hmm.. Ulubione rodzaje to raczej Hip-Hop i Electro.

Już myślałem, że wyskoczysz nam tu z baletem. xD. Nie no szacun. Nie ma sie czego wstydzić. Każdy może mieć hobby.. Muszę z grzeczności zapytać. Udzieliłbyś mi odpowiedzi na parę prywatnych pytań związanych z Twoją osobą?

Hehe. Nie no balet nie. Pytaj o co chcesz.

                                                      13078854496034724631.png

Masz może rodzeństwo? Jeżeli tak to opowiedz Nam o waszych relacjach, lecz jeżeli nie to powiedz czy to prawda, że lepiej jest być jedynakiem?

Tak, mam brata młodszego o 5lat. Nasze relacje nie są tak dobre bo codziennie się kłócimy, jak to bracia. Szczerze to jedynakiem nie wiem jak jest ale cieszę się, że mam brata, może iść w moje ślady.

Relacje zawsze takie są. Rodzeństwo jest po to żeby się kłócić a potem godzić. Według Mnie lepiej jest mieć wrednego brata lub siostrę niż nie mieć nikogo. Teraz pytanie sercowe. Masz może wybrankę?

Dobre słowa przyjacielu. Wybranki jak narazie nie mam, może za niedługo jakaś się znajdzie ale to pokaże czas.

Dokładnie. Miłości się nie szuka, ona sama przyjdzie. Nie zadałem tego pytania na początku, więc zadam je teraz. Opisz Siebie w 10 zdaniach. ( Wygląd, charakter, mocne strony, słabe strony ).

A więc tak.. Mam 1.82cm wzrostu. Jestem blondynem z niebieskimi paczałkami. Charakter mam ukryty dla obcych ludzi ale przyjaciele mówią mi, że jestem chory. xD. Moje mocne strony: Nigdy się nie poddaję i zawsze dążę do celu. Słabe strony to zaufanie do dziewczyn.

Dobrze, że nie nosisz mojego imienia bo bym Cię nazwał klonem. xD
Przejdźmy teraz do szybkich pytań. Zgadzasz się?


Skąd wiesz może mamy to samo imię. Zgadzam się na wszystko.

 

                                                      93529061075039632867.png

Nie zgadzaj się na wszystko bo ostatnio na forum był Trynkiewicz. xD
Wygląd czy charakter?

Był ale już go nie ma widzę, że zerkałeś na Fb.

Oczywiście, że w stu procentach charakter.

Piona! :3
Audi czy BMW?


Piona! ;3

Audi.

Ruda czy Szatynka?

Szatynka.

Serwer czy forum?

Forum bo ludzie tutaj zostają a na serwerze odchodzą.

Czas na pozdrowienia. Kogo chciałbyś pozdrowić?

Z miłą chęcią. Chciałbym pozdrowić ciebie i całą sieć CSowiczów! ;3

Dziękuję za pozdrowienia. Po wywiadzie stwierdzam, że jesteś bardzo ogarniętą, uczciwą, zabawną i pomocną osobą. Bardzo dziękuję Tobie za poświęcenie mi Twojego cennego czasu na udzielenie wywiadu. Życzę Tobie dalszych sukcesów na forum jak i na serwerach. Nie zmieniaj się! Do zobaczenia.

Ja też bardzo dziękuję za to że mnie wybrałeś do tego wywiadu. Zawsze jestem pomocny jak ktoś potrzebuje pomocy. Strzała, 3maj się.

Bardzo dziękuję za przeczytanie wywiadu. :)


 

Hahahahah. xDD 26037601286750095700.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry i zrozumiały wywiad, dobrze się go czytało skladnia i gramatyka dobre. Masz moje TAK

"Prawdziwa wiedza na zawsze pozbawia człowieka pewności, czego by ona nie dotyczyła"

Maks Frai abbadon-header-768.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na TAK, świetne podanie ;) Widać, ze nie na odwal się i będziesz się wywiązywał ze swoich zadań. A co do wywiadu to naprawdę dobra robota. Wywiad bardzo ciekawy, porządnie wykonany, miło się czyta. Nic dodać nic ująć ;)

Edytowane przez Nieustraszony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś popracować jeszcze nad tym wywiadem, za dużo powtarzalności w zdaniu lub bardzo nieładne rozpoczęcia zdania typu: "No tak" "No dobrze" "No rozumiem". Skup się tez bardziej na osobie, z którą prowadzisz wywiad. Ogólnie, to nie jest najgorzej, ale jednak musisz skupić uwagę na tą najważniejsza osobę w tym wywiadzie ;)

Wiek, jak najbardziej odpowiedni. Myślę, ze pomimo tych małych pomyłek nadajesz się na tą posadę ;)

tak. 

"Good typography is invisible, bad typography is everywhere."

 

76561198066830552.png

 

XFUdMND.png

By wo1tas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sam coś powiem i podejmę ostateczną decyzję, w końcu napisała podanie osoba która ma 18 lat, a nie 15,16, to była moja największa bolączka. Skupię się na podaniu które bardzo ładnie napisałeś i widać, że się postarałeś. Co do samego wywiadu, są małe błędy które rzucają się w oczy, ale kto teraz nie robi błędów, oprócz tego musisz poprawić składność zdań i nie zaczynać ich od słów jakie koleżanka wymieniła wyżej. Boli Mnie troszkę aktywność na forum i posty, ale jak to mówimy wszystko da się nadrobić, liczy się dobra współpraca Redaktorów z Opiekunem. Wiele osób się wypowiedziało, nie widzę tu większych "ale", więc przyjmuję Cię bez zastanawiania się i mam nadzieję, że nasza praca będzie owocna i że, nie zrezygnujesz po kilku dniach, tygodniach, a może po miesiącu.

 

Zgłoś się w odpowiednim dziale po rangę.

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_zaakceptowane.png

Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneRekrutacja - [KLIKNIJ]online.png Redaktor"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie