Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Może tak serwery CSGO?


Gość esej

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Jak wszyscy wiedzą na naszej sieci są same serwery starej poczciwej 1.6 więc pora dodać coś nowego.

Wychodzę z propozycją zaczęcia tworzenia miejsc zabawy dla osób grających w nową wersje tej kultowej gry - nie będzie problemów ze zrobieniem takiego serwera / opłaceniem go i innych spraw czysto technicznych lecz chce znać wasze zdanie na ten temat. Jak już będziecie się wypowiadali miło by było gdyby każdy podał jaki mod mógłby zawitać na sieci. 

 

Zapraszam do dyskusji  ;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym zobaczył tutaj serwer CS:GO, który jak wiadomo jest popularny i większość w niego gra. Na poprzednim forum były dwa serwery CS:GO, ale nie wypaliły i szkoda to było opłacać dalej. Tutaj to zdecydowanie Only DD2 jak na sam początek, bo jak wiadomo nie ma co się palić na dwa czy trzy serwery. Na próbę jeden i zobaczymy czy to wypali czy nie.

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jasne, myślicie że zrobicie serwer CS:GO i serwer będzie full ? xD. Żeby rozkręcić serwer po 1 muszą być ludzie którzy będą na nim siedzieli po 6h dziennie bo inaczej to nie ma sensu, no chyba że wgracie skiny i kosy ale to 2 dni i token zbanowany i ban na miesiąc. No jest jeszcze jedna opcja że wykupisz token za 20 zł przelewem na miesiąc. Dzięki i pozdrawiam wszystkich :) 

#Edit  @RumcajsJumper Tak wiem o tym, ponieważ sam miałem serwer FFA, tylko czy znajdą się takie osoby, które będą grały po tyle h ? Bardzo chętnie bym widział tutaj serwer CS:GO, ale czy to wypali ? Trzeba spróbować i potem oceniać. W sumie 20 zł przelewem to nie jest jakieś wielkie pieniądze, z czasem na pewno by to się zwracało jak by serwer był dopracowany i dopieszczony

 

Pozdrawiam,

TerroR 

Edytowane przez TerroR.
e8darj55ts69.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dobrym pomysłem byłoby serwer Arena 1v1 . Na takich serwerach gra najwięcej ludzi , więc nie byłoby problemu w rozkręceniu serwera. Jeżeli nie ten mod to : Surf + RpgMod .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie to, postawienie serwera ESL Maps, bądź też Only dd2 lub FFA.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie