Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Eldo :))


Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł czas by pożegnać się ze wszystkimi :) Jedynie co to bede siedzial na ts ale nie w takim wymiarze czasowym jak zazwyczaj i tylko ze stała ekipą (najlepsze mordeczki na tej sieci a nie jakieś falszywe mordy :P)

 

Chciałbym podziękować za danie mi szansy bycia adminem na DD2 i TS'ie co przerodziło sie w awanse na wyższe stanowiska.

 

Pozdrówki dla eSTe, Smilera, Kraq'a, Syśki, Terrorystki, Copy'iego, Pauli, UnT'a, Beziuka, Cwanego, Czokleta, emI, Bravo.

 

Jeśli o kimś zapomniałem to wybaczcie ;)

 

Raczej na żadne stanowisko na sieć nie wróce. Niektórych też pewnie interesuje dlaczego zrezygnowałem.

Powiem krótko: jeśli twój czas poświęcony na to co robisz nie jest doceniany, musisz sie prosić o coś co CI sie należy bo bez tego nie możesz w pełni wykonywać swoich obowiązków to znaczy ze twoja praca / zajęcie nie ma najmniejszego sensu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezygnacja i pożegnanie bo nie dostałeś dostępu do bota muzycznego :) Też podejście masz znakomite do takich spraw.

 

Widzimy się na ts3 :)

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezygnacja i pożegnanie bo nie dostałeś dostępu do bota muzycznego :) Też podejście masz znakomite do takich spraw.

 

Widzimy się na ts3 :)

A przypomnij mi ile prosiłem sie o dostęp do panelu TS'a? 2 miesiące?

 

Pozatym jakie miałem zastrzeżenia to o wszystkim wie esej bo on jedyny zainteresował sie dlaczego rezygnuje tak konretnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypomnij mi ile prosiłem sie o dostęp do panelu TS'a? 2 miesiące?

nie wiem czy w ogóle 2 miesiące byłeś opiekunem, od tego zacznijmy.

 

To że awansował Cie cwaniak na opiekuna znaczy że miałem Ci od razu dostępy dawać? Dziwne podejście masz, dostałeś dostęp do TS3 ale i tak zrezygnowałeś bo bocika nie miałeś. Dostęp do bota od dawna mam ja i kiker

 

Źle wszystko spostrzegasz no ale już nic nie mówię :)

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy w ogóle 2 miesiące byłeś opiekunem, od tego zacznijmy.

 

To że awansował Cie cwaniak na opiekuna znaczy że miałem Ci od razu dostępy dawać? Dziwne podejście masz, dostałeś dostęp do TS3 ale i tak zrezygnowałeś bo bocika nie miałeś. Dostęp do bota od dawna mam ja i kiker < (odkąd dostał opiekuna).

 

Źle wszystko spostrzegasz no ale już nic nie mówię :)

Opiekuna miałem od początku czerwca jakos a dostep dostałem pod koniec lipca wiec +/- 2 miesiące. Popatrz Kiker mógł odrazu dostać dostęp do wszystkiego a ja musiałem ci spamić by cokolwiek zalatwic (przykładem było wlączanie botów co mogłem robić sam ale no cóż). Wszyscy dziwią sie dlaczego na sieci jest tak jak jest tu jest idealny przykład dlaczego jest jak jest. Skoro dostałem opiekuna to raczej nie dlatego że jestem znajomym Cwaniaka tylko dlatego że zasłużyłem na to i możesz popytać przypadkowych osób na tsie co o mnie sądzą czy olałem jakąś sprawe jak do mnie mieli, ludzie wchodzili nawet ze sprawami dotyczącymi forum i tak starałem sie pomóc choć powinien to robić ktoś inny bo ja byłem tylko "opiekunem TS3" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówimy o Twojej randze bo dostałeś ją bez uzgodnienia tego z nami (właścicielami).

 

Wstrzymałem się z dostępem dla Ciebie ponieważ Cie nie znałem na tyle, czego nie zrozumiałeś? Czy nawet takie rzeczy trzeba pisać?

 

 

/cl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie