Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Jaki jest twój ulubiony gatunek filmowy?


ShadoOw

Wasz ulubiony gatunek filmowy?  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ulubiony gatunek filmowy?

    • Akcja
      14
    • Horror
      12
    • Komedia
      16
    • Dramat
      1
    • Sensacyjne
      4
    • Romantyczne
      3
    • Inne (jakie)?
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Była ankieta na temat waszego ulubionego rodzaju muzyki, więc i przyszła pora na ankietę na temat gatunku filmowego.

Jaki jest wasz ulubiony gatunek filmowy?

Jaki gatunek filmowy najchętniej oglądacie?

Wasz ulubiony aktor z filmu?

Do jakiego filmu najchętniej wracacie?

Oczywiście macie opcję wielokrotnego wyboru :)


Mile widziane komentarze i wymiana zdań miedzy wami, bo o to w tym właśnie chodzi :)


PS. Po raz kolejny dziękuję Ci @Krime.^ za podrzucenie propozycji :)


ei61lf.jpg


Ankieta trwa do 17.08.2016, do godziny 22:00.

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście preferuje Horrory oraz Komedie.

 

Wybredny jestem co do filmów to nie będę wymieniał jakie oglądałem a jakie mi się z tego wszystkiego spodobały.

Obejrzę każdy film z tego rodzaju lecz przy niektórych będę przysypiał a przy niektórych się dobrze bawił :)

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię Filmy akcji i horrory. Gdy mam zły humor to obejrzę komedię :)

 

Najlepszy film akcji jak dla mnie to " Wyścig śmierci 1,2,3 :)

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam komedie(romantyczne też bo aż wtedy w serduszku lepiej:DD), akcji też bardzo dużo oglądam a horrorów nie lubie(przynajmniej jak jestem sam xd) a ulubionymi aktorami są Statham i Poul Walker:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam komedie(romantyczne też bo aż wtedy w serduszku lepiej:DD), akcji też bardzo dużo oglądam a horrorów nie lubie(przynajmniej jak jestem sam xD) a ulubionymi aktorami są Statham i Poul Walker:)

 

Trafiłeś Evix w sedno, bo również uwielbiam filmy akcji z udziałem Jaysona Stathama taką w tym filmach robi rozpierduchę, że aż chce się oglądać. A polecam takie filmy jak: Transporter, Przekręt, Adrenalina, Niezniszczalni, Parker, Protektor, Mechanika (prawo zemsty), 13, Angielska robota, Zabójca, :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojenne/Akcje i Horrory lubię ten dreszczyk nie pewności :P. Z Wojennych/Akcji mogę polecić "Ocalony" , "Szeregowiec Ryan" czy też "Snajper (2014)", horrorów oglądałem bardzo dużo i nie mam swojego faworyta... alee Obecność 1/2 godna uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horrory, komedie, różnego rodzaju Sci-Fiction. Ale jak film jest akcji, czy dramat a jest dobry tak jak np Nietykalni, Skazani na Shawshank albo Forrest Gump to z miłą ochotą obejrzę.

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komedie, oraz akcji :)

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście najchętniej oglądam filmy akcji, sensacyjne oraz komedię (najlepiej Polskie :D ) w zależności od samopoczucia, nie odmówię również dobrego horroru :)

Natomiast po prostu "nie trawię" romansideł oraz musical'ów...

 

Jeżeli chodzi o filmy, do których chętnie powracam to na pewno mogę do nich zaliczyć wszystkie serie "Szybcy i Wściekli", "Jesteś Bogiem" oraz "Po prostu Walcz!", są to genialne filmy, do których zawszę chętnie powracam i chyba nigdy mi się nie znudzą :D Również chętnie powracam do kilku polskich komedii takich jak, chociażby "Sami Swoi", "Jak rozpętałem II Wojnę światową" czy chociażby "Chłopaki nie płaczą" :)

 

Co do ulubionego aktora nie będę się wypowiadał, ponieważ ciężko mi wybrać jednego a nie chcę Was tutaj zanudzać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie