Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Poważna skarga na Mikrus


Farmereł

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: @Farmereł

Nick osoby na którą składasz skargę: @Mikrus

Powód skargi:Chciałbym złożyć skargę na "Szanownego Właściciela Serwera Cod 4k".Otóż @Mikrus zaniedbuje serwer od kilkunastu tygodni tłumacząc się tą samą wymówką "Włam był",skoro włam był to dlaczego od tamtej pory Opiekun Serwera @Vixa nie ma Subkonta? i znów wymówka "Myślę nad tym bo były włamy" również jestem oburzony ponieważ gdy @Mikrus wejdzie na GG i gdy ja napisze "Możemy w końcu omówić sprawę nt. Opiekuna Serwera".Natychmiastowo wychodzi z GG.Dzisiaj w godzinach 15-16 wbiłem na serwer Cod 4k aby sprawdzić jaka panuje tam sytuacja to myślałem że Zawału dostane.To nie był serwer...o nie! Tylko małpi Gaj,tutaj jeden krzyczy przez Mikrofon "Matka Admina to ku** a jego ojciec ssie Murzynom.Albo wyzywają się na say'u bądź ktoś puszcza Piosenki.Wszystko to wydaje się irytujące ponieważ Mikrus jako Właściciel 2 serwerów (rozwiniętych*) nie ma czasu na to aby zapanować nad Serwerem? Bardzo śmieszne żeby Właściciel i umiał wgrywać pluginów oraz ich pisać.A wszystko to robił albo Opiekun bądź na zamówienie :).O proszę,opis na GG @Mikrus "Odkupie Serwer CS" no dobrze odkupisz ale po co? Po to aby kolejne za przeproszeniem sprowadzać Burdele na sieć?.Podkreślam że jeżeli już chcesz mieć następny serwer to najpierw zastanów się czy chcesz go mieć po to aby Sieć CSowicze.pl rozwijała się na lepsze? czy aby leciała w dół??.

Dowody: @Vixa Poszkodowany

Świadkowie:-

 

Mam nadzieje że @Mikrus przeczyta ten wątek i przemyśli swoje dotychczasowe zachowanie.

Edytowane przez Farmereł

"Zyciowy sarkazm,diabel zna sie na zartach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam  Odebrał i jakoś 2 tyg temu przez przypadek uprawnienia na 1s1k , i znikł nie odzywa się ani nic. A na serwerze mogę tylko adminować. 

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co jest z wami, skarga za skargą i żale na opiekuna @Mikrus, a jak widzę dalej jest z kolorem na forum... Dla Mnie jest to śmieszne, opiekun powinien wywiązywać się ze swoich obowiązków, a jak nie da rady to po co bierze się za taką posadę, ja nie mówię, że ma być 24 na dobę, ale wejść sprawdzić, nanieść poprawki. Z nim kontakt jest praktycznie zerowy, więc sprawa jest prosta i logiczna, zabieramy prawa opiekuna i po temacie, z takimi nie ma się co pierdzielić.

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co jest z wami, skarga za skargą i żale na opiekuna @Mikrus, a jak widzę dalej jest z kolorem na forum... Dla Mnie jest to śmieszne, opiekun powinien wywiązywać się ze swoich obowiązków, a jak nie da rady to po co bierze się za taką posadę, ja nie mówię, że ma być 24 na dobę, ale wejść sprawdzić, nanieść poprawki. Z nim kontakt jest praktycznie zerowy, więc sprawa jest prosta i logiczna, zabieramy prawa opiekuna i po temacie, z takimi nie ma się co pierdzielić.

Dla ciebie Plusik! Shado0w będę prowadzić rozmowe nt. Praw opiekuna tego Pana

 

 

zamknijcie ten watek

Edytowane przez Farmereł

"Zyciowy sarkazm,diabel zna sie na zartach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esej, jak widze chcesz znowu dostepdo mojego konta ftp aby cos zmajstrowac (inaczej nie bylbys taki upierdliwy).

Vixa juz nie jest opiekunem na serwerze. Dziwne, bylem wczoraj na serwerze to wszystko jest wporzadku . Jakies dowody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to z jakiego powodu. I tak traktowales mnie tam jak śmiecia. Wszystko zwalałes na mnie chociaż nic nie robiłem. Musiałem robić wszystko za ciebie bo tobie się niby komp zapsul śmieszne. . Powodzenia z takim podejściem ELO. ...

Edytowane przez Vixa

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esej, jak widze chcesz znowu dostepdo mojego konta ftp aby cos zmajstrowac (inaczej nie bylbys taki upierdliwy).

Vixa juz nie jest opiekunem na serwerze. Dziwne, bylem wczoraj na serwerze to wszystko jest wporzadku . Jakies dowody?

ejjj zią ja nic nie chce to nie moja skarga nawet sie tu nie wypowiadałem - jakiego ftp? nie gadaj głupot człowieku.. już raz ci odmówiłem pomocy na tym twoim śmiesznym serwerze więc teraz prosze mnie nie wrabiać ponieważ nie mam nic wspólnego z tym tematem. Temat w którym brałem udział został zamknięty przez Shadowa i dobrze :)

 

3 kroki w bok od esejka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli vixa by zostal opiekunem dal by tobie ftp a wtedy ty bys cos poprzekrecal tak jak ostatnio.

Gdy wlazla osoba ktorej nie dalo sie zbanowac to vixa jako opiekun pytal sie mnie co zrobic dlatego vixa nie jest juz opiekunem. Po za tym po co ta cala skarga?

Autor tematu niech zalozy serwer zobaczymy ile postoi. To jest moj serwer I tylko osoby ktorzy zazdroszcza chca mnie wykopac. Serwer nie wkracza w zle imie sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli vixa by zostal opiekunem dal by tobie ftp a wtedy ty bys cos poprzekrecal tak jak ostatnio.

Gdy wlazla osoba ktorej nie dalo sie zbanowac to vixa jako opiekun pytal sie mnie co zrobic dlatego vixa nie jest juz opiekunem. Po za tym po co ta cala skarga?

Autor tematu niech zalozy serwer zobaczymy ile postoi. To jest moj serwer I tylko osoby ktorzy zazdroszcza chca mnie wykopac. Serwer nie wkracza w zle imie sieci.

Skoro nie wkracza w złe imię sieci to po co ta skarga? Chyba kolega sobie jej sam nie wymyślił, jak sam wspomniał po wejściu na serwer był "małpi gaj", gracze jechali po swoich rodzicach, wyzywali się , dla Ciebie jest to normalna rzecz na serwerze gdzie jesteś jego opiekunem, pomyśl sobie co miał za oczy świeży gracz który dopiero wbił sobie pograć , a tu taki cyrk się odstawia. Z góry odrzuca to nowych graczy do dalszego grania na owym serwerze. Autor tematu chyba sobie tego nie zmyślił, zamiast przybywać graczy na twój serwer gdzie trzymasz nad nim pieczęć, będzie ich zdecydowanie ubywać właśnie przez takie sytuacje, i ja Ci nie piszę tego złośliwie.

 

Zszedłeś całkowicie na drugi plan skargi, może teraz się do niej odniesiesz czemu jest taka samowolka...

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies dowody? Oskarzenia bez dowodow sa nic nie warte. Uwazam ze to jest zmyslone, vixa stracil opiekuna I teraz sie mszcza

 

Nie mscimy..Tak samo na subkonto czekalem az sie nie doczekalem bo co ?? Bo mam 15 bo jestem za słaby,mały na posadę Opiekuna?? Stary ja wgrywam pluginy i paczki z poziomu panelu ftp

"Zyciowy sarkazm,diabel zna sie na zartach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli vixa by zostal opiekunem dal by tobie ftp a wtedy ty bys cos poprzekrecal tak jak ostatnio.

nigdy nie miałem dostępu do ftp twojego serwera ponieważ jak miałem coś zrobić na prośbę drugiego opiekuna nie dostałem api ftp. 

 

Więc grzecznie proszę nie wprowadzać mnie w temat który mnie nie dotyczy :) i pisze to ostatni raz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Na prośbę autora

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneAdministracja - ForumSkargi na ekipę"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie